شانزدهمین شماره‌ی شنبه با تیتر حمایت از تولید ایرانی منتشر شد!

۵ تیر ۱۳۹۵ | ۱۸:۵۵ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شانزدهمین شماره‌ی شنبه با تیتر حمایت از تولید ایرانی منتشر شد! تیتر یک شنبه‌ی این هفته اختصاص پیدا کرده است به گفت‌وگو با مسعود طباطبایی، بنيانگذار بايکس که مي‌گويد می‌خواهيم جنس ايرانی را خودمان توليد کنيم و در فروشگاه‌مان بفروشيم؛ اما مسوولان مالياتی به او گفته‌اند تعطيل کن برو…

در سر مقاله‌ی شنبه اکبر هاشمی، سردبیر هفته‌نامه‌ی شنبه با تيتر “ایده‌ات را فریاد بزن!” با بچه‌های استارتاپی سخن می‌گوید که از ترس ایده‌های‌شان را می‌خورند یا حاضر به پذیرش سرمایه‌گذار نیستند حتی اگر شکست بخورند!

در صفحه‌ی برند استوری داستان برند شیرین عسل را می‌خوانیم که ۲۰ درصد صادرات شکلات ایران را در اختیار دارد و ۸ هزار و ۵۰۰ شغل ایجاد کرده است. همچنین خواهیم دانست که چگونه  برند «زارا» با اعتمادبه‌نفسی که از کيفيت محصولات‌اش آب می‌خورد سومين برند محبوب پوشاک در دنيا شد.

شنبه در این شماره هم سراغ استارت‌آپ‌های نوپا رفته است. استارت آپ‌هایی مثل پروازیار، مُد استور، مستر قصاب و… در صفحه‌ی کارگاه مطلبی با عنوان «راز و رمز کارگذاری مالی در وب»؛ شش اشتباه رايج که صاحبان کسب‌وکارهای نوپا بايد از آن‌ها اجتناب کنند را می‌خوانیم.

Shanbe1

در صفحه‌ی اکوسیستم «صدای خوش استارت‌آپ‌های ژاپنی!» را می‌خوانیم و همین‌طور می‌توانید قلب اکوسیستم نوآوری چین را مطالعه کنید.

در صفحه‌ی مدرسه استارت آپ، دکتر استارتاپ سنجه‌ها و معيارهايی را که می‌تواند به شما بگويد رو به رشد هستيد يا درحال درجا زدن، توضیح می‌دهد.

در صفحه‌ی فينتک می‌خوانیم که لندن پایتخت فینتک جهان است و  چه ويژگی‌هايی پايتخت انگلستان را به مهم‌ترين هاب فناوريی مالی دنيا تبديل کرده است و چرا سرمايه‌گذاران از اين موضوع استقبال کرده‌اند؟

در صفحه‌ی برند و تبلیغات راهکارهای تبليغاتی «بی‌ام‌و»  به‌عنوان يک برند لاکچری و محبوب در جهان را می‌خوانیم…

استارت‌آپی‌ها در صفحه‌ی رویداد، زمان‌بندی ايونت‌ها تا۱۱ تیر را بخوانند.

می‌توانید شنبه را از کیوسک‌های مطبوعاتی یا سایت جار تهیه کنید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما