شایعات جدید از گلکسی S8 ؛ دوربین جلو قطعا فوکوس خودکار دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

همین چند روز پیش بود که شایعات به استفاده از فوکوس خودکار روی دوربین جلوی گلکسی S8 اشاره می‌کردند. حالا خبرهای بیشتری از این موضوع منتشر شده که استفاده از فوکوس خودکار روی دوربین جلو را تایید می‌کنند.

براساس اطلاعات قرار گرفته در سایت SamMobile این شرکت کره‌ای نام تجاری جدیدی ثبت کرده که Smart AF نام دارد. لازم به ذکر است که AF به معنای Autofocus یا فوکوس خودکار است. در توضیحات این نام تجاری گفته شده که Smart AF به تکنولوژی‌های لپ‌تاپ، تبلت و تلفن‌های همراه هوشمند ربط دارد. حتی گفته شده که این تکنولوژی جزو دسته‌ی نرم‌افزارهای شناسایی صورت روی گوشی‌هم قرار می‌گیرد.

این نام تجاری جدید تایید قطعی برای استفاده از فوکوس خودکار روی دوربین جلوی گلکسی S8 نیست؛ اما این احتمال را بیش از گذشته افزایش می‌دهد. قابلیت فوکوس خودکار باعث می‌شود که عکس‌های سلفی کیفیت بیشتری پیدا کنند و لرزش دست کاربران روی عکس تاثیر کمتری بگذارد.

شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که گلکسی S8 در دو مدل راهی بازار می‌شود که صفحه نمایش خمیده خواهند داشت. به احتمال زیاد پرچم‌دار سال آینده‌ی سامسونگ مدلی با صفحه نمایش مسطح ندارد. این گوشی در MWC 2017 معرفی و در بهار سال آینده راهی بازار می‌شود.

منبع: Sam Mobile

‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Next is Now

    چقدر خوب شد که قطعی شد

  2. Oops

    جالب

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما