فیفا ۱۷ را رایگان بازی کنید!

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد افرادی که از سرویس EA Access روی کنسول ایکس‌باکس وان استفاده می‌کنند، می‌توانند بازی فیفا ۱۷ را به شکل رایگان تجربه کنند. البته این افراد می‌توانند جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های فیفا  را تنها برای ۱۰ ساعت به شکل رایگان بازی کنند. استفاده از این ۱۰ ساعت محدودیتی نخواهد داشت و کاربران می‌توانند از این میزان زمان در روزهای مختلف استفاده کنند. زمانی که مدت زمان ۱۰ ساعته به پایان رسید، باید آن را خریداری کنید.

با داشتن EA Access روی کنسول ایکس‌باکس وان می‌توانید فیفا ۱۷ را ۱۰ ساعت رایگان بازی کنید.

البته اگر عضو سرویس EA Access نیستند یا پلی‌استیشن ۴ و کامپیوتر دارید، می‌توانید دموی قابل این عنوان را تجربه کنید که مدتی پیش عرضه شده بود. البته دمو تنها بخش کوچکی از بازی را نشان می‌ًدهد و این درحالی است که در پیشنهاد ۱۰ ساعته می‌توانید همه‌ی بخش‌های این عنوان تجربه کنید.

سرویس EA Access شرکت EA‌ قیمت کمی دارد و خرید آن به افرادی که ایکس‌باکس وان دارند، پیشنهاد می‌شود. قیمت حق عضویت ماهانه‌ی آن ۴.۹۹ دلار است و اکانت یک ساله‌ی آن نزدیک به ۱۲۰ هزار تومان قیمت دارد.  لازم به ذکر است که با خرید این سرویس کلی بازی رایگان شرکت EA را هم می‌توانید بازی‌ کنید که از بین آن‌ها می‌توان به Dragon Age Inquisition، قسمت‌های مختلف مجموعه Battlefield و  FIFA 16 و چندین بازی دیگر اشاره کرد.

البته اگر این سرویس را داشته باشید، می‌توانید از هم اکنون فیفا ۱۷ را دانلود کنید و زودتر از عرضه‌ی جهانی به تجربه‌ی آن مشغول شوید. امروز صبح هم امتیازهای این عنوان منتشر شد که نشان داد منتقدان از این قسمت راضی بوده‌اند.

منبع: Ubergizmo

‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۵ دیدگاه
 1. Mehran

  کاش es access واسه ps4 هم بیاد ????

 2. برسام

  چرا PES17 کرک نمیشه ؟؟
  یه مطلب درمورد قفل pes بنویسید!

 3. امین

  این که چیز جدیدی نیست . کسانی که اشتراک ea access دارن، همه بازیهای الکترونیک آرتز براشون به همین شکله.

 4. Ali

  ما همیشه رایگان بازی می کنیم :-))

  1. amir

   داداش شما چطور فیفا۱۷ رو رایگان بازی میکنید؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما