فیفا ۱۸ تایید شد

امیرحسین میرزایی ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

نمی‌دانیم چرا چنین خبری را اصلا گزارش می‌دهیم، اما الکترونیک آرتز ساخت شماره‌ی هجدهم از مجموعه بازی‌های فیفا را تایید کرده است. الکترونیک آرتز در جلسه‌ای مختص سهامداران خود، گفته است که فیفا ۱۸ امسال با دنباله‌ی بخش داستانی Journey بازخواهد گشت.

بخش بزرگی از مخاطبان بازی فیفا، بخش Journey فیفا ۱۷ را بازی کرده‌اند.

«آندرو ویلسون»، مدیر عامل شرکت الکترونیک آرتز، به هنگام تایید ساخت فیفا ۱۸ گفته است: “فیفا ۱۸ بخش داستانی که ساخته‌ایم را ادامه خواهد داد و این بخش جدید، فصل دوم Journey نام خواهد گرفت. فصل دوم Journey قرار است خط داستانی جدید و شخصیت‌هایی تازه داشته باشد.”

ویلسون ادامه داده است: “تیم بازی‌سازی ما در ونکوور می‌خواهد تجربه‌ای خلاقانه و جدید را با بازی امسال ارایه دهد. این استودیو بزرگ‌ترین و درگیرکننده‌ترین فیفایی که تا به حال ساخته شده را خلق خواهد کرد.”

FIFA17-1

مدیر عامل الکترونیک آرتز می‌گوید که بخش بزرگی از مخاطبان آن‌ها، Journey فیفا ۱۷ را بازی کرده‌اند: “بیش از ۱۰ میلیو نفر بخش Journey را بازی کرده‌اند و تعداد بازی‌کننده‌های Ultimate Team هم نسبت به سال گذشته، ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است.”

بخش Journey در فیفا ۱۷ قصه‌ی بازیکنی به اسم «آلکس هانتر» را دنبال می‌کرد. با توجه به اتفاقات پایان این بخش داستانی، انتظار داریم که فصل دوم Journey، بی‌خیال قصه‌ای که در فیفا ۱۷ تعریف کرده بود، نشود.

منبع: GameSpot

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar م میر

    به به بی صبرانه منتظرم