لیست کامل نامزدهای اسکار ۲۰۱۸ منتشر شد

امیرحسین میرزایی ۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۰ 9 سپتامبر 2018
هشتگ‌ها :
#فیلم

پیش‌بینی‌های ما از بهترین فیلم‌های اسکار ۲۰۱۸، درست از آب درآمده‌اند. نامزدهای مراسم جوایز اسکار ۲۰۱۸ انتخاب شده‌اند. مراسم اسکار ۲۰۱۸ قرار است در روز چهارم مارس سال جاری میلادی (۱۳ اسفند) برگزار شود. اجرای اسکار امسال به «جیمی کیمل»، از مجریان معروف تلویزیون ایالات متحده سپرده شده است. جوایز اسکار، پرافتخارترین جایزه‌های صنعت سینما محسوب می‌شوند.

چیزی که اسکار امسال را جذاب می‌کند، تنوع زیاد فیلم‌هایی است که برای دریافت جایزه نامزد شده‌اند؛ طوری که برخلاف سال‌های گذشته، پیش‌بینی برنده‌های هر بخش، بسیار سخت شده است.

پرافتخارترین فیلم اسکار ۲۰۱۸، فیلم The Shape of Water است که توانسته در ۱۳ بخش نامزد شود. فیلم‌های زیادی در تاریخ سینما نیستند که به این تعداد نامزدی در مراسم اسکار دست یافته باشند.

پس از فیلم The Shape of Water، فیلم‌های The Post و Three Billboards Out of Ebbing Missouri قرار می‌گیرند که هر کدام در شش بخش نامزد دریافت جایزه شده‌اند.

فیلم Lady Bird هم نامزد دریافت ۴ جایزه‌ی اسکار شده است.

می‌توانید در ادامه لیست کامل نامزدهای اسکار ۲۰۱۸ را ببینید.

 

بهترین فیلم سال

  • Call Me By Your Name
  • Darkest Hour
  • Dunkirk
  • Get Out
  • Lady Bird
  • Phantom Thread
  • The Post
  • The Shape Of Water
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین کارگردان

  • Christopher Nolan برای Dunkirk
  • Jordan Peele برای Get Out
  • Greta Gerwig برای Lady Bird
  • Paul Thomas Anderson برای Phantom Thread
  • Guillermo Del Toro برای The Shape Of Water

 

بهترین بازیگر نقش اصلی زن

  • Sally Hawkins برای The Shape Of Water
  • Frances McDormand برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • Margot Robbie برای I, Tonya
  • Saoirse Ronan برای Lady Bird
  • Meryl Streep برای The Post

 

بهترین بازیگر نقش اصلی مرد

  • Timothee Chalamet برای Call Me By Your Name
  • Daniel Day-Lewis برای Phantom Thread
  • Daniel Kaluuya برای Get Out
  • Gary Oldman برای Darkest Hour
  • Denzel Washington برای Roman J. Israel, Esq

 

بهترین فیلم‌نامه

  • The Big Sick
  • Get Out
  • Lady Bird
  • The Shape Of Water
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین فیلم‌نامه اقتباسی

  • Call Me By Your Name
  • The Disaster Artist
  • Logan
  • Molly’s Game
  • Mudbound

 

بهترین انیمیشن

  • The Boss Baby
  • The Breadwinner
  • Coco
  • Ferdinand
  • Loving Vincent

 

بهترین قطعه موسیقی در یک فیلم

  • Mighty River در فیلم Mudbound
  • Mystery of Love در فیلم Call Me By Your Name
  • Remember Me در فیلم Coco
  • Stand Up for Something در فیلم Marshall
  • This is Me در فیلم The Greatest Showman

 

بهترین فیلم مستند

  • Abacus: Small Enough To Jail
  • Faces Places
  • Icarus
  • Last Men In Aleppo
  • Strong Island

 

بهترین مستند کوتاه

  • Edith + Eddie
  • Heaven Is A Traffic Jam On The 405
  • Heroin(e)
  • Knife Skills
  • Traffic Stop

 

بهترین فیلم خارجی

  • A Fantastic Woman
  • The Insult
  • Loveless
  • On Body And Soul
  • The Square

 

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل

  • Willem Dafoe برای The Florida Project
  • Woody Harrelson برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • Richard Jenkins برای The Shape Of Water
  • Christopher Plummer برای All The Money In The World
  • Sam Rockwell برای Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین بازیگر زن نقش مکمل

  • Mary J. Blige برای Mudbound
  • Allison Janney برای I, Tonya
  • Lesley Manville برای Phantom Thread
  • Laurie Metcalf برای Lady Bird
  • Octavia Spencer برای The Shape Of Water

 

بهترین گریم

  • Darkest Hour
  • Victoria And Abdul
  • Wonder

 

بهترین تدوین

  • Baby Driver
  • Dunkirk
  • I, Tonya
  • The Shape Of Water
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین جلوه‌های ویژه

  • Blade Runner 2049
  • Guardians Of The Galaxy Vol. 2
  • Kong: Skull Island
  • Star Wars: The Last Jedi
  • War For The Planet Of The Apes

 

بهترین موسیقی متن

  • Dunkirk
  • Phantom Thread
  • The Shape Of Water
  • Star Wars: The Last Jedi
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین فیلم کوتاه

  • DeKalb Elementary
  • The Eleven O’Clock
  • My Nephew Emmett
  • The Silent Child
  • Watu Wote/All Of Us

 

بهترین انیمیشن کوتاه

  • Dear Basketball
  • Garden Party
  • Lou
  • Negative Space
  • Revolting Rhymes

 

بهترین میکس صدا

  • Baby Driver
  • Blade Runner 2049
  • Dunkirk
  • The Shape Of Water
  • Star Wars: The Last Jedi

 

بهترین تدوین صدا

  • Baby Driver
  • Blade Runner 2049
  • Dunkirk
  • The Shape Of Water
  • Star Wars: The Last Jedi

 

بهترین طراح لباس

  • Beauty And The Beast
  • Darkest Hour
  • Phantom Thread
  • The Shape Of Water
  • Victoria And Abdul

 

بهترین فیلم‌برداری

  • Blade Runner 2049
  • Darkest Hour
  • Dunkirk
  • Mudbound
  • The Shape Of Water

 

بهترین طراحی صحنه

  • Beauty And The Beast
  • Blade Runner 2049
  • Darkest Hour
  • Dunkirk
  • The Shape Of Water

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۷ دیدگاه
  1. امیر حسام امیر حسام

    آقاب میرزایی چشمت روشن تاریخ انتشار God of War هم که معلوم شد . تریلر جدیدشو فقط ببین 🙂

  2. javad .ss javad .ss

    دانکرک هم 7 تا نامزدی داره

    1. morteza morteza

      8 نامزدی داره دانکرک

    2. مصطفی مصطفی

      موسیقی متن و طراحی صحنه رو حتما می بره

  3. علی علی

    من هنوز هیچ کدوم رو ندیدم ولی به نظرم The Shape Of Water شانس خیلی زیادی داره، اگر فیلمش قبل از مراسم به دست ما تو ایران برسه فکر کنم بشه دقیقت تر نظر داد.

  4. Abtin Abtin

    خیلی مسخره است که logan و thor Ragnarok جزو نامزد بهترین فیلم نیستن

  5. محمد پی جی محمد پی جی

    بعد نکته جالب اینجاست که بازی به اندازه ای بزرگ شده که کارگردان فیلمی که ۱۳ تا اسکار نامزد شده میاد با آقای هیدئو کوجیما بازی میسازه.