مس افکت: آندرومدا برای مشترکان EA رایگان شد

۲۹ مهر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر از مشترکان سرویس EA Access یا Origin Access شرکت الکترونیک آرتز هستید، می‌توانید از امروز به صورت رایگان جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های مس افکت (Mass Effect) را دریافت کنید. الکترونیک آرتز هفته‌ی پیش بود که گفت Mass Effect: Andromeda برای مشترکان این شرکت رایگان خواهد شد و حرفی از زمان دقیق ارایه‌ی رایگان بازی نزد؛ طوری که تصور نمی‌کردیم این اتفاق به این زودی‌ها بیافتد.

بازی را فقط تا زمانی می‌توانید نگه دارید که اشتراک EA Access یا Origin Access شما تمام نشده باشد.

اگر روی کامپیوتر مشترک سرویس Origin Access یا روی ایکس‌باکس وان متشرک سرویس EA Access هستید، می‌توانید بازی ر دانلود و آن را تمام و کمال تجربه کند. همانطور که احتمالا می‌دانید، بازی را فقط تا زمانی می‌توانید نگه دارید که اشتراک EA Access یا Origin Access شما تمام نشده باشد.

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که سه گانه‌ی اصلی مس افکت روی سرویس EA Access قرار دارد؛ یعنی بازی‌کننده‌های ایکس‌باکس وان می‌توانند این سه بازی را کاملا تجربه کنند. از طرف دیگر، مشترکان Origin Access روی کامپیوتر، فقط مس افکت ۱ و مس افکت ۲ را رایگان دریافت کرده‌اند.

بازی Mass Effect: Andromeda نتوانست موفقیت‌های سه‌گانه‌ی اصلی مس افکت را دنبال کند، ولی با این حال یک نقش‌آفرینی خوش ساخت بود. می‌توانید با دیدن مجموعه ویدیوهای Mass Effect: Andromeda با روند بازی و قصه‌ی آن آشنا شوید.

منبع: VG247

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه