موتورولا: امشب منتظر RAZR V3 نباشید!

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

چند هفته پیش ویدیویی در یوتیوب منتشر شد که آدم‌های خاطره‌باز را حسابی هیجان‌زده کرد. این ویدیو فضای یک دبیرستان را در سال ۲۰۰۵ نشان می‌داد که دانش‌آموزانش با اشتیاق جدیدترین و محبوب‌ترین گوشی‌ آن سال‌های موتورولا را در دست داشتند و حتی با دوربین این گوشی تاشوی قدیمی جلوی آینه می‌ایستادند و از خودشان سلفی می‌گرفتند. این گوشی RAZR V3 بود که در سال ۲۰۰۴ توسط موتورولا ساخته شد و به چنان محبوبیتی رسید که در سراسر دنیا ۱۳۰ میلیون دستگاه از آن فروخته شد.

حالا که فقط چند ساعت تا شروع کنفرانس Lenovo Tech World باقی مانده، موتورولا خبر داده نباید منتظر نسخه‌ی جدیدی RAZR V3 محبوب باشیم.

از آن روز تا حالا خیلی چیزها عوض شده؛ دیگر خبری از گوشی‌های شماره‌دار تاشو نیست، موتورولا هم به لنوو واگذار شده و گوشی‌های جدیدش را توسط این شرکت عرضه می‌کند اما با انتشار این ویدیو این شایعه رونق گرفت که موتورولا می خواهد دوباره این گوشی قدیمی را این‌بار با قابلیت‌های جدید راهی بازار کند. با توجه به اینکه رویداد بزرگ لنوو یعنی کنفرانسLenovo Tech World نزدیک است، طرفداران قدیمی تکنولوژی منتظر بودند که صحت این شایعه تایید شود و به‌زودی یک گوشی هوشمند را با طراحی تاشوی نوستالژیک ببینند.

حالا که فقط چند ساعت تا شروع کنفرانس Lenovo Tech World باقی مانده، موتورولا خبر داده چنین چیزی صحت ندارد و نباید منتظر نسخه‌ی جدیدی RAZR V3 محبوب باشیم. تنها گوشی‌ای که از موتورولا در ایم رویداد معرفی می‌شود، گوشی هوشمند اندرویدی Moto Z است.

با این وجود موتورولا تاکید کرده موج هیجان و اشتیاق هواداران را دریافت کرده و وعده داده که با معرفی فردا چشم‌انداز گوشی‌های تلفن همراه را دگرگون خواهد کرد.

به‌همین علت بعضی می‌گویند Moto Z احتمالا طراحی ماژولار دارد. شایعات دیگری هم وجود دارند که از امکان شخصی‌سازی امکانات گوشی با اتصال پورت در قسمت پشت بدنه‌ی آن می‌گویند.

به‌هرحال لازم نیست زیاد صبر کنیم تا چند ساعت دیگر همه‌چیز در کنفرانس Lenovo Tech World مشخص می‌شود. چیزی که از آن مطمئنیم، این است که RAZR V3 را نخواهیم دید. تصاویر محبوب‌ترین گوشی تاریخ موتورولا را می‌توانید در ادامه ببینید.

منبع: Phone Arena

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

E3_Newsبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما