نمایشگاه کتاب تو جیبته

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
نمایشگاه کتاب

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در حال برگزاری است و به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود فیدیبو همزمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با جشنواره “نمایشگاه کتاب تو جیبته” در کنار شماست تا هر کجا که هستید، تجربه خرید ارزان و آسانی را در اختیارتون قرار بدهد.

این روزها با گسترش کتاب‌های دیجیتال و و علاقه مردم به خواندن کتاب‌های الکترونیک و به دلیل ارزان بودن و در دسترس بودن، کتاب الکترونیک گزینه بسیار مناسبی است.

در این گردهمایی بزرگ اگر شرایط حضور در نمایشگاه را ندارید، فیدیبو در کنار شماست تا هر لحظه و هر جای ایران و جهان که هستید بتوانید تنها با یک کلیک در نمایشگاه کتاب باشید. شما می‌توانید تمامی کتاب‌های موجود در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نمایشگاه را از فیدیبو دریافت کنید.

همچنین در این جشنواره میتوانید جدیدترین کتاب‌ها رو همزمان با انتشار نسخه چاپی‌، از فیدیبو دریافت کنید.

فیدیبو این امکان را فراهم کرده که تازه‌ترین کتاب‌های ناشران را به صورت الکترونیک بخوانید. در این طرح نمونه‌ای از تازه‌ترین عناوین نشر در فیدیبو منتشر شده و همچنین ده‌ها عنوان همزمان با چاپ نیز قابل دریافت است، به همراه این نمونه‌ها روزانه پرفروش‌ترین کتاب‌های نمایشگاه در دسته‌بندی‌های متنوع و با تخفیف‌های ویژه در اختیار شما خواهد بود.

به علاوه لیست‌های خرید کتاب با موضوعات مختلف و همینطور کتاب‌های صوتی و الکترونیک ناشران محبوب را به صورت روزانه در اختیار شما قرار میدهیم تا با تخفیف ویژه ۴۰ درصد دریافت کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که همین حالا به فیدیبو مراجعه کنید و از تخفیف‌های خوب نمایشگاه کتاب با کمپین «نمایشگاه تو جیبته» استفاده کنید.

در سال‌های اخیر با توجه به گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی به صورت دیجیتال می‌توانید نسخه الکترونیکی کتاب‌های مورد علاقه‌تان را از فیدیبو دریافت کنید و با پرداخت هزینه بسیار کمتر، کتاب‌های بیشتری مطالعه کنید.

برای شرکت در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فیدیبو مراجعه کنید.

سایت فیدیبو
راهنمای خرید کتاب


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما