آیا بهترین نکسوس گوگل امسال عرضه می‌شود؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که نکسوس بعدی توسط HTC ساخته می‌شود و تغییرات به وجود آمده در سیستم عامل اندروید N باعث شده که از هم اکنون همه Nexus بعدی را یکی از بهترین محصولات تولید شده توسط گوگل بدانند.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، اندروید N از صفحه نمایش حساس به‌فشار پشتیبانی می‌کند و ویژگی‌هایی مانند قابلیت ۳D Touch گوشی‌های آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین این سیستم عامل از تکنولوژی‌های واقعیت مجازی هم پشتیبانی می‌کند.

به احتمال زیاد نکسوس بعدی توسط شرکت HTC ساخته می‌شود و شباهت زیادی به گوشی HTC 10 خواهد داشت. ترکیب قابلیت‌های اندروید N با گوشی HTC 10 می‌تواند باعث شکل‌گیری نکسوس جدید شود. محصولی که می‌تواند به عنوان بهترین نکسوس ساخته شده در دنیا نام بگیرد.

تا این لحظه یک طرح از نکسوس جدید شرکت HTC لو رفته که در آن نشانه‌ای از دکمه‌ی خانه به همراه سنسور تشخیص اثر انگشت در جلوی گوشی نیست. سنسور تشخیص اثر انگشت همانند گوشی‌های Nexus 6P و Nexus 5X به پشت گوشی منتقل شده است. صفحه نمایش گوشی جدید HTC بزرگ‌تر است و همچنان دو بلندگو روی آن دیده می‌شود.

HTC Nexus Concept

طرح لو رفته از نکسوس جدید شرکت HTC

شرکت گوگل اطلاعات بیشتری از اندروید N و ویژگی‌های احتمالی Nexus بعدی در کنفرانس Google I/O منتشر خواهد کرد. به احتمال زیاد جدیدترین نسخه از سیستم عامل اندروید همزمان با عرضه‌ی نکسوس جدید عرضه می‌شود.

‌‌‌‌‌‌

منبع: BGR

‌‌‌‌‌‌‌‌‌

????? ?????? ???? ???? ??برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما