هوش مصنوعی به نسخه جدید ال‌جی‌ V30 می‌آید

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
v30

شرکت LG در نمایشگاه MWC امسال از مدل جدید V30 رونمایی می‌کند که یک ویژگی مهم دارد؛ دوربین این تلفن همراه هوشمند به هوش مصنوعی مجهز می‌شود.

همین چند وقت پیش بود که در کره گزارش و شایعه‌هایی مبنی بر تجهیز مدل جدید V30 به هوش مصنوعی منتشر شد. حالا امروز شرکت LG اعلام کرده که می‌خواهد در جریان برگزاری هیجان‌انگیزترین رویداد موبایلی دنیا یعنی نمایشگاه MWC از مدل ۲۰۱۸ سری V30 رونمایی کند. LG ادعا کرده که در این گوشی روی تشخیص تصاویر تمرکز زیادی کرده است. ال‌جی از قابلیت جدید این گوشی به عنوان هوش مصنوعی پیشرفته یاد کرده تا بتوان در یکی از حالت‌های عکاسی، از تجزیه تحلیل تصاویر به صورت خودکار استفاده کرد. ییش از این، شرکت هوآوی با استفاده از تراشه Kirin 970 در گوشی Mate 10 و شرکت گوگل در قابلیت Lens گوشی‌های پیکسل برای ارائه پیشنهادات خرید براساس تجزیه تحلیل تصاویر ثبت شده در این زمینه فعالیت‌های جدی کرده‌اند.

LG بجای آن که تمرکز خود را روی طراحی و توسعه دستیار صوتی هوشمند انحصاری خود معطوف کند (همانند کاری که سامسونگ با بیکسبی انجام داد)، در تلاش است با تکیه بر دستیار صوتی گوگل، ویژگی منحصربه‌فردی را در محصولات خود به همراه بیاورد تا نظر مشتریان را بیش از پیش به سوی خود جلب کند. مجهز کردن دوربین گوشی V30 به هوش مصنوعی از جمله اقدامات اخیر این شرکت برای ارتقای ویژگی خاص در محصولات جدید قلمداد می‌شود.

منبع: TheVerge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما