وقتی بیل گیتس دوباره نوجوان می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بیل گیتس برای شرکت در چالش AMA صحنه‌ی یک عکس از زمان نوجوانی‌اش را بازسازی کرد و در صفحه‌‌ی توییترش به اشتراک گذاشت. این عکس مربوط به ۴۳ سال پیش است؛ زمانی که بیل گیتس روی میز تحریرش دراز کشیده و در حال صحبت کردن با تلفن، به دوربین نگاه می‌کند.

حالا بعد از گذشت بیش‌تر از چهار دهه بیل گیتس دوباره روی همان میز دراز کشیده و تلفن را روی گوشش گذاشته تا به دوربین لبخند بزند. این نگاه پر از هیجان و شیطنت گیتس در کنار نگاه مصمم او در نوجوانی‌اش برای کاربران خیلی جالب بود.

حالا بعد از گذشت بیش‌تر از چهار دهه بیل گیتس دوباره روی همان میز دراز کشیده و تلفن را روی گوشش گذاشته تا به دوربین لبخند بزند.

طرفداران شبکه اجتماعی Reddit حتما با چالش AMA یا Ask Me Anything آشنا هستند. AMA یا همان چالش «هرچی می‌خوای بپرس» هر بار از یک شخصیت معروف دعوت می‌کند که در یک زمان خاص در این شبکه آنلاین باشد و به سوالات مردم (هرچه که باشند) پاسخ دهند. پرسیدن سوال برای همه‌ی کاربران Reddit آزاد است و به‌وسیله‌ی کامنت گذاشتن انجام می‌شود.

رسم بر این است که قبل از شروع این چالش، شخصیت موردنظر خودش را با یک عکس معرفی کند. این عکس معمولا صفحه‌ای است که اسم شخص و تاریخ روی آن نوشته شده باشد. اما گیتس در یک حرکت جالب عکسی از دوران نوجوانی‌اش را کنار عکسی گذاشت که با بازسازی ژست و صحنه‌ به‌تازگی گرفته بود.

او این عکس را درحالی در توییتر منتشر کرد که سخت مشغول پاسخگویی به سوالاتی در مورد مواضعش نسبت به قضایای اپل و FBI در Reddit بود.

منابع: The Verge , Twitterدیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Saeed

    Raddit صحیح نیست.
    Reddit درسته!
    ممنون بابت مقاله

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما