ویدیوهای اینستاگرام ۶۰ ثانیه‌ای می‌شوند

اسماعیل دلخموش ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ | ۰۸:۴۵ 25 ژانویه 2017

طبق اخبار منتشر شده، اینستاگرام قصد دارد حداکثر زمان ویدیوهای آپلود شده در این سایت را از ۱۵ ثانیه به ۶۰ ثانیه افزایش دهد. در روزهای گذشته خبر از تغییراتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام و واکنش کاربران به این تغییرات به گوش رسیده.

شبکه اینستاگرام از سال ۲۰۱۳ برای کاربران خود امکان آپلود کردن ویدیو را فراهم کرد. اما پیش از این حداکثر زمان این کلیپ‌ها ۱۵ ثانیه بودند. گرچه ۱۵ ثانیه از زمان ۶ ثانیه‌ای معروف اپلیکیشن واین(یک سرویس محبوب به‌اشتراک‌گذاری ویدیو که در آن تنها امکان آپلود ویدیو تا حداکثر زمان ۶ ثانیه وجود دارد) بیشتر بود اما ظاهرا این زمان هم برای کاربران کافی نبود.

بنابراین طبق تصمیم جدید این شبکه اجتماعی از امروز این زمان از ۱۵ ثانیه به ۶۰ ثانیه افزایش می‌یابد. البته باید بدانید به کار افتادن این امکان برای همه کاربران به مرور و در ماه‌های آینده اتفاق می‌افتد.

Instagram-2

در ضمن این هفته نسخه ۷.۱۹ اینستاگرام برای سیستم عامل ios هم در فروشگاه اپلیکیشن آی‌تیونز قرار خواهد گرفت. این نسخه امکان ساخت و آپلود ویدیوهایی را می‌دهد که از چندین ویدیوی گرفته شده توسط گوشی‌تان تشکیل شده باشد. هنوز نمی‌دانیم آیا همین امکان برای اندروید هم در نظر گرفته خواهد شد یا نه.

در ۶ ماه گذشته میزان وقتی که کاربران به تماشای ویدیو در اینستاگرام اختصاص داده‌اند در حدود ۴۰ درصد افزایش یافته است. به نظر می‌رسد همین افزایش قابل توجه باعث شده این شبکه اجتماعی توجه بیشتری به ویدیوهای آپلود شده در این شبکه نشان دهد.

منبع: GSMArena

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. جابر علی جابر علی

  اگه این امکان واس همه کاربرا اینستا باشه که عالی میشه :))))

 2. armin armin

  ایول چقدر خوب میشه اینطوری چون تا میومدی با کلیپ حال کنی تموم میشد.فقط الان باید وقت بیشتری واسه باز کردن کلیپا گذاشت

 3. مطین مطین

  ایول…

  البته اگه بخاطر این سرعت سرور هاش کند نشه خوبه

 4. پیمان پیمان

  قشنگ مشخص بود این اتفاق می افتد.