ویدیو و تصویر جدید لو رفته از گلکسی S8 را ببینید

اسماعیل دلخموش ۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۰ 5 آگوست 2018

در حال حاضر اطلاعات قابل توجهی از جدیدترین پرچم‌دار سامسونگ که قرار است نهم فروردین ماه معرفی شود در اختیار داریم. چند روز پیش و پس از درز کردن اطلاعات بیشتر از طریق یک توییت، درباره رزولوشن صفحه‌نمایش این مدل هم اطلاعات بیشتری به دست آوردیم.

براساس آخرین خبرها، مشخص شده که سه گزینه مختلف برای تنظیمات رزولوشن صفحه‌نمایش گلکسی S8 در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. تنظیمات +HD+،FHD و +QHD. البته رزولوشن پیش‌فرض صفحه‌نمایش +QHD خواهد بود؛ موضوعی که پیشتر در شایعات هم مطرح شده بود. به جز این مورد، براساس یک تصویر لو رفته، حال می‌توانیم شکل و شمایل جعبه‌ گلکسی S8 را هم ببینیم:

galaxy_s8_plus_retail_box

ساعاتی پیش نیز یک ویدیو منتشر شد که رابط کاربری کیبورد گلکسی S8 را نشان‌مان می‌دهد. البته خیلی‌ها معتقدند نکته جذاب این ویدیو رابط کاربری کیبورد پرچم‌دار جدید سامسونگ نیست بلکه رنگ حاشیه گوشی است. این ویدیو باعث شده حدس و گمان‌های جدیدی درباره رنگ‌های این مدل مطرح شود. در ادامه می‌توانید این ویدیوی جدید را ببینید:

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Galaxy_S8_touch_sensitivity_test_shown_in_hands_on_video_sMlE6GTqcVk_tag18.mp4","type":"video\/mp4"}]

به هر حال تا چند روز دیگر پرچم‌دار جدید سامسونگ معرفی می‌شود تا به همه شایعات و حرف و حدیث‌‌ها پایان دهد.

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما