پانزدهمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی شنبه با حال و هوای دخترانه منتشر شد

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۷:۲۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

پانزدهمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی شنبه با حال و هوای دخترانه منتشر شد! تیتر یک شنبه‌ی این هفته اختصاص پیدا کرده است به «نرگس شايق»، بنيان‌گذار سايت آرانيک؛ کارآفرين جوانی که می‌خواهد صنايع‌دستی روستاييان و عشاير را اينترنتی به همه جهان بفروشد.

در سر مقاله‌ی شنبه «اکبر هاشمی»، سردبیر هفته‌نامه‌ی شنبه با اين تيتر “استارت آپ‌های ايرانی به کجا می‌روند؟!” به اين موضوع می‌پردازد كه در مقايسه با سهم ٧٠ درصدی استارت آپ‌های كره‌ای در اشتغال‌زايی، سهم استارت آپ‌ها از ميزان اشتغال‌زايی چقدر است و دولت چه نقشه راه و برنامه‌ای برای استارت آپ‌ها بخصوص غير دانش‌بنيان‌ها دارد و اصلا نقشه راهی وجود دارد؟

در صفحه برند استوری داستان ارج، از اوج تا سقوط را می‌خوانید. شنبه در این شماره هم سراغ استارت آپ‌های نوپا رفته است. استارت آپ‌هایی مثل پی‌پینگ، نیک پرینت، اینفوکارز و…

در صفحه‌ی کارگاه مطلبی با عنوان “خرج تراشی‌های اضافی در کسب و کارتان ممنوع”، پنج اصل مهم برای رشد استارت آپ و… را می‌خوانید. در صفحه‌ی اکوسیستم هجوم سرمايه‌گذاران خطرپذير به خاورميانه و همینطور سیاست دولت کره برای استارت آپ‌ها را می‌توانید مطالعه کنید.

Shanbe2

در صفحه‌ی مدرسه استارت آپ، دکتر استارتاپ از ابزار تخته‌ی آزمايش می‌گوید که به شما کمک می‌کند به‌جای پيدا کردن مشکل برای راه‌حل‌تان، برای مشکلات راهکار پيدا کنيد. در صفحه‌ی فين‌تک در مورد شرکت‌های بزرگ فناوری اطلاعات بانکی ايران مثل فناپ، توسن، خدمات و ارتباط فردا خواهید خواند.

در صفحه‌ی برند و تبلیغات راهی که پوبلیسیز از اولین تبلیغ تلویزیونی در فرانسه تا تبلیغ برای مشهورترین برندهای جهان پیموده را می‌خوانید. استارت آپی‌ها در صفحه رویداد، زمان‌بندي ايونت‌های تا ۴ تیر را بخوانند.

می‌توانید شنبه را از کیوسک‌های مطبوعاتی یا سایت جار تهیه کنید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما