مدل جدید پورشه از بازی Forza به عالم واقعیت آمد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در مراسم E3، بازی‌های ماشینی زیادی مثل نیدفور اسپید، گرن‌توریزمو و فورتزا معرفی شدند. در دل این بازی‌ها اتفاقات هیجان‌انگیز دیگری هم افتاد. مثلا در کاور بازی نیدفور اسپید عکس مدل معرفی نشده ب‌ام‌و M5 دیده شد.

هنگام معرفی بازی فورتزا، مدل خاصی از پورشه به اسم ۹۱۱ GT2 RS رونمایی شد که برای تماشاچیان روی سن در معرض نمایش درآمد.

داستان معرفی بازی‌های خودرو و اتومبیل‌های جدید به اینجا ختم نمی‌شود. چیزی از انتشار خبر معرفی بازی فورتزا نگذشته که مدل واقعی پورشه GT2 RS در پیست نوربرگرینگ دیده شده است. تصاویر جاسوسی از مدل ۹۱۱ GT2 Rs در تعدادی از رسانه‌های خارجی منتشر شده که به نظر می‌رسد پورشه در حال تست و بررسی این مدل است.

پورشه ۹۱۱ GT2 RS یک پیشرانه تویین توربو ۶ سیلندر تخت با حجم ۳.۸ لیتر دارد. این پیشرانه می‌تواند ۷۰۰ اسب‌بخار، قدرت تولید کند که عدد بزرگی برای جثه ۱.۵ تنی این آلمانی هیجان‌انگیز است. پورشه احتمالا این خودرو را به‌طور رسمی در نمایشگاه خودرو فرانکفورت معرفی کند.

این مدل پورشه به عنوان عکس کاور بازی فورتزا موتوراسپرت ۷ انتخاب شده است. این بازی قرار است در تاریخ ۱۱ مهر برای پلت‌فرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی و ۳ روز بعد برای کنسول ایکس‌باکس وان ایکس منتشر شود. در ادامه می‌توانید تصاویر کامل این خودرو را در نوربرگرینگ ببینید.

منبع: Motor1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما