پژو ۳۰۱ از آخر امسال تولید می‌شود

۴ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

مدیرعامل ایران‌خودرو از آغاز تولید پژو ۳۰۱ از اواخر امسال خبر داد. هاشم یکه زارع در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، از تولید ۶۵۰ هزار دستگاه خودرو توسط شرکت ایران خودرو طی سال گذشته خبر داد و گفت: امسال تلاش داریم این تعداد را چند درصدی افزایش دهیم.

پژو ۳۰۱ یک خودرو صندوق‌دار چهار در است و معرفی آن به سال ۲۰۱۲ برمی‌گردد. پژو ۳۰۱ سدان ارزان‌قیمتی است که در بازار آمریکا در بازه قیمتی ۱۵ تا ۱۷ هزار دلار یعنی چیزی در حدود ۶۰ میلیون تومان عرضه می‌شود. مدل ۲۰۱۷ این خودرو با تغییرات ظاهری همراه بوده و به عنوان نسخه فیس‌لیفت به بازار عرضه شده است. پیش از این، مدیرعامل ایران‌خودرو از ورود پژو ۳۰۱ به بازار ایران تا آخر سال جاری خبر داده بود که با شنیدن خبر مشابه، می‌توانیم متوجه شویم که ایران‌خودرو برای عرضه‌ی این خودرو اطمینان و برنامه‌های دقیق دارد.

یکه‌زارع در ادامه گفت: شهریور ماه امسال خودرو ۲۰۰۸ را به بازار می دهیم و تحویل دنا پلاس هم امسال انجام می‌شود. ظرف ماه‌های آینده نیز خودروی پژو ۲۰۷ صندوق دار روانه بازار می‌شود. تا پایان امسال نیز تولید خودروی پژو ۳۰۱ آغاز می‌شود.

پژو ۲۰۰۸ خودرویی بود که با حاشیه‌های زیادی از جمله قیمت نامشخص همراه بود. هم‌چنین بعضی از مشتریان هنگام پیش‌خرید این کراس‌اور فرانسوی با مشکلاتی در وب‌سایت خرید مواجه شدند. ودیعه ۶۰ میلیون تومانی هم از دیگر حاشیه‌های این خودرو بود. پیش‌فروش دنا پلاس، ۱۳ اردیبهشت امسال کلید خورد و تنها طی چند ساعت به دلیل تکمیل شدن ظرفیت، پیش‌فروش آن به اتمام رسید. به نظر می‌رسد مردم به خودروهایی که جواب خودشان را در بازار پس‌ داده‌اند، به مراتب استقبال بیشتری از خودروهای جدید در بازار ایران را دارند. با این حال باید منتظر آغاز فروش یا پیش‌فروش محصولات جدید ایران‌خودرو از جمله ۳۰۱ باشیم تا روند خرید و استقبال مردم را نسبت به این اتومبیل‌های جدید ببینیم.

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما