در سایت فیفا بازی‌های جام‌جهانی را پیش‌بینی کنید و برنده مک‌بوک و آیپد شوید

۳ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۳ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

آیا فکر می کنید می توانید پیش بینی کنید که در دیدار تیم های پرتغال و اسپانیا و یا آرژانتین و کرواسی چه اتفاقاتی خواهد افتاد و چه نتیجه ای رقم خواهد خورد؟ بسیار خوب شانس خود را امتحان کنید، دوستان خود را به چالش بکشید و با پیش بینی فوتبال در سایت فیفا برنده مک بوک شوید.

برای هر یک از ۴۸ دیدار مرحله گروهی نتیجه بازی را پیش بینی کنید و به یک سوال دیگر پاسخ بدهید و برای هر یک از ۱۶ دیدار مراحل حذفی نیز نتیجه را پیش بینی کنید و به دو سوال دیگر پاسخ دهید تا شاید برنده جایزه بزرگ این رقابت باشید.

نحوه امتیاز دهی:

 برای هر یک از پیش بینی های صحیح امتیاز کسب خواهید کرد:

 پیش بینی تیم برنده (آرژانتین به پیروزی خواهد رسید)

 پیش بینی دقیق نتیجه (آرژانتین با حساب ۳-۱ به برتری خواهد رسید)

 پیش بینی تفاضل گل بین دو تیم( آرژانتین با اختلاف ۲ گل به برتری خواهد رسید)

 پیش بینی مجموع گل های به ثمر رسیده( ۴ گل در بازی به ثمر خواهد رسید)

شما با پیش بینی درستی که انجام خواهید داد بین ۱ تا ۱۰۰ امتیاز برای پیش بینی درست نتیجه، اختلاف گل و تیم برنده در هر دیدار کسب خواهید کرد و بین ۱ تا ۵۰ امتیاز برای پیش بینی تعداد گل های به ثمر رسیده کسب خواهید کرد. میزان امتیازی که در هر دیدار کسب خواهید کرد بستگی به این دارد که چه تعدادی نتیجه بازی را درست پیش بینی کرده باشند، هرچه تعداد افرادی که به درستی نتیجه را پیش بینی کرده اند کمتر باشد شما امتیاز بیشتری خواهید گرفت. بنابراین شجاعت ارزش خواهد داشت.

تا پیش از آغاز بازی این شانس را خواهید داشت تا پیش بینی خود را تغییر دهید. در هر زمانی که فکر کردید تا قبل از سوت آغاز هر دیدار می توانید پیش بینی خود را تغییر دهید. بنابراین اگر پیش بینی کرده بودید که آرژانتین با حساب ۳-۱ به پیروزی میرسد و پس از منتشر شدن ترکیب ۲ تیم متوجه شدید که مسی در بازی نخواهد بود می توانید پیش بینی خود را تغییر دهید.

پرسش اضافه برای هر دیدار:

 برای هر دیدار تنها می توانید پس از منتشر شدن ترکیب دو تیم به یک سوال اضافی پاسخ بدهید که زمان زیادی از شما نخواهد گرفت و اگر به این سوال به درستی پاسخ دهید ۳۰ امتیاز کسب خواهید کرد.

شما قادر خواهید بود که لیگ تشکیل دهید و دوستان خود را در لیگ خود اضافه کنید تا چالش بیشتری را تجربه کنید.

جوایز:

نفر اول این مسابقات برنده یک مک بوک خواهد شد

نفر دوم برنده آیپد و ۲۰ نفر نخست برنده پکیج جام جهانی شامل توپ مسابقات، کلاه و کوله پشتی این مسابقات خواهند شد.

برای شرکت در این مسابقه می توانید به وبسایت فیفا سر بزنید و یا با استفاده از اپلیکیشن آن شانس خود را امتحان کنید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما