گلکسی اس ۱۰ پلاس احتمالا از دوربین سلفی دوگانه بهره می‌برد

یوسف اسفندیاری ۱۹ تیر ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی اس 10 پلاس

طبق جدیدترین گزارش یکی از سایت‌های کره‌ای، به نظر می‌رسد گلکسی اس ۱۰ پلاس مجهز به دوربین سلفی دوگانه خواهد بود. هرچند در مورد ویژگی‌های این دو دوربین خبر موثقی منتشر نشده، اما گویا شکل و شمایل آن مشابه دوربین سلفی دوگانه موجود در گلکسی A8 و A8 پلاس خواهد بود. در نهایت، می‌توانیم انتظار افزایش کیفیت عکس‌های سلفی گرفته شده با این گوشی و بهبود محسوس افکت بوکه را داشته باشیم. در ضمن باید خاطرنشان کنیم که طبق این گزارش، تنها گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس از این مشخصه بهره می‌برد و دو گوشی دیگر مجهز به دوربین سلفی تکی خواهند بود.

تنها گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس از این مشخصه بهره می‌برد.

علاوه بر این موضوع، این گزارش موضوع بهره‌گیری بزرگ‌ترین گوشی از دوربین سه‌گانه را تایید کرده است. این گوشی در پنل پشتی خود مجهز به سه دوربین خواهد بود که یکی از آن‌ها از دیافراگم متغیر بهره می‌برد و در مورد دو دوربین دیگر هم می‌توانیم انتظار بهره‌گیری از لنز واید و تله‌فوتو داشته باشیم. همانند دوربین سلفی دوگانه، از بین این سه مدل تنها گلکسی اس ۱۰ پلاس از دوربین سه‌گانه بهره می‌برد.

به غیر از خبرهای مربوط به دوربین، گلکسی اس ۱۰ و مدل پلاس به احتمال زیاد از حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر بهره می‌برند. اما در مورد مدل کوچک‌تر، به‌نظر می‌رسد سامسونگ تصمیم دارد حسگر اثر انگشت را در دکمه‌ی پاور تعبیه کند.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما