گوگل ساعت‌های هوشمند جدید ال‌جی را به زودی معرفی می‌کند

۲۹ دی ۱۳۹۵ | ۱۷:۳۰ ۲۹ دی ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

طبق شایعاتی که شنیده‌ایم، گوگل می‌خواهد نسخه‌ی بعدی سیستم عامل Android Wear را در روز نهم فوریه‌ی سال جاری عرضه کند. قرار است که سیستم عامل Android Wear 2.0 از همان روز عرضه‌اش، روی تعداد زیادی از ساعت‌های هوشمندی که مشخص شده‌اند، قابل دانلود باشد.

ظاهرا قرار است که در کنار معرفی از نسخه‌ی جدید سیستم عامل Android Wear، گوگل هم‌چنین از ساعت‌های هوشمندی رونمایی کند که از Android Wear 2.0 استفاده می‌کنند و توسط شرکت LG ساخته شده‌اند؛ به احتمال زیاد این دو ساعت‌ها، LG Watch Sport و LG Watch Style نام خواهند داشت.

اما انتظار داریم که ساعت‌های هوشمند ال‌جی از روز دهم فوریه وارد بازار ایالات متحده شوند.

با اینکه هنوز اطلاعاتی از قیمت این دو ساعت هوشمند نداریم، اما انتظار داریم که آن‌ها از روز دهم فوریه وارد بازار ایالات متحده شوند. عرضه‌ی این ساعت‌های هوشمند جدید ال‌جی در کشورهای دیگر، برای چند هفته پس از عرضه‌ی آن‌ها در امریکا برنامه‌ریزی شده است. احتمال اینکه ال‌جی این ساعت‌های هوشمند جدیدش را به نمایشگاه MWC بیاورد بسیار زیاد است.

ساعت هوشمند LG Watch Sport یک صفحه نمایش ۱.۳۸ اینچی OLED با وضوح تصویر ۴۸۰ در ۴۸۰ پیکسل خواهد داشت. مقدار رم آن هم ۷۶۸ مگابایت خواهد بود. از سوی دیگر، ساعت LG Watch Style یک صفحه نمایش ۱.۲ اینچی خواهد داشت که وضوح ۳۶۰ در ۳۶۰ پیکسل دارد و مقدار رم آن، ۵۱۲ مگابایت است.

هر دو ساعت هوشمند ال‌جی روی iOS هم کار خواهند کرد، اما ال‌جی امکان استفاده از منشی هوشمند Google Assistant را روی آن‌ها فراهم کرده است و در نتیجه بیشتر به درد گوشی‌های اندرویدی می‌خورند.

منبع: Phone Arena

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما