۲۱ بازی که باید بهار ۹۶ تجربه کنید

۲۱ آذر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۶ دقیقه

بهار سال جدید، قرار است با بازی‌های بزرگی همراه باشد. از هر سبک گیمری که باشید و روی هر پلتفرمی که بازی کنید، می‌توانید در بهار امسال یک بازی درست و درمان برای خودتان پیدا کنید.

تصمیم گرفتیم تا از بهترین بازی‌های بهار امسال را در قالب یک مطلب کامل، برای‌تان بگوییم. در بهار امسال، می‌توانید نقش‌آفرینی‌های خوبی مثل «مس افکت» پیدا کنید و یا اگر اهل بازی‌های داستان محور هستید، به سراغ قسمت سوم بازی «واکینگ دد» بروید.

پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به بازی‌های زیر بیاندازید و برای سه ماه آینده، برنامه‌ای مفصل برای خودتان بچینید.

‌‌‌‌‌‌


۱ فروردین

نام بازی: Mass Effect: Andromeda

پلتفرم: PC، PS4، Xbox One

سبک: نقش‌آفرینی اکشن

Andromeda-1

باورمان نمی‌شود که از عرضه‌ی قسمت اول مجموعه بازی‌های مس افکت، ده سالی می‌گذرد. این مجموعه بازی‌ها، از بهترین نقش‌آفرینی‌های یک دهه‌ی اخیر هستند. دنیای علمی-تخیلی که مس افکت در خودش جای داده است، به ندرت در جای دیگری پیدا می‌شود. مس افکت: آندرومدا، آغازی جدید برای این مجموعه است و ۶۰۰ سال پس از اتفاقات مس افکت ۳ روی می‌دهد. می‌توانید از بازی انتظار گرافیکی شگفت‌انگیز، یک سیستم مبارزه‌ی عمیق و شخصیت‌هایی بسیار خوب داشته باشید. مس افکت: آندرومدا از نظر داستانی، شاید به سه‌گانه‌ی اصلی مس افکت نرسد، اما باز هم یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های اکشنی است که می‌توانید پیدا کنید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


۳ فروردین

نام بازی: Super Mario Run

پلتفرم: اندروید

سبک: سکوبازی

Super-Mario-Run

سوپر ماریو ران که چند ماهی است روی سیستم عامل iOS اپل عرضه شده، بالاخره به گوشی‌های اندرویدی آمده است. سوپر ماریو ران در عین اینکه یک بازی دونده است، عناصری که از یک بازی ماریو انتظار دارید را در خودش جای داده است؛ یعنی می‌توانید از سوپر ماریو ران بخواهید تا طراحی مرحله‌ی شگفت‌انگیز و روندی بسیار خوب به شما ارایه دهد. با این حال، مانع بزرگی که نمی‌گذارد از بازی لذت ببرید، قیمت بسیار بالای آن است. سوپر ماریو ران را رایگان دانلود می‌کنید، اما برای باز شدن مراحل بازی باید ده دلار پرداخت کنید. امکان خریدن جداگانه‌ی مراحل هم وجود ندارد. سیستم‌های شهرسازی و آیتم‌های مخفی هر مرحله، کاری می‌کنند تا برای مدت‌ها با سوپر ماریو ران سرگرم شوید.

‌‌‌‌‌‌


۸ فروردین

نام بازی: Snake Pass

پلتفرم: PC، Switch، PS4، Xbox One

سبک: سکوبازی معمایی

Snake-Pass

بازی «اسنیک پس» تجربه‌ی معمایی و سکوبازی جدیدی مقابل‌تان می‌گذارد. به جای اینکه مثل دیگر بازی‌های معمایی و سکوبازی، به دنبال پیدا کردن راه باشید، در اسنیک پس، نحوه‌ی حرکت در بازی خود معما است. در بازی کنترل یک مار را بر عهده می‌گیرید. این مار فقط می‌تواند بخزد، اما باید از همه جا بالا برود. کنترل مار این بازی چیزی است که تا به حال در بازی‌ها ندیده‌ایم و برای کنترل این موجود که فیزیکی واقعا شبیه به یک طناب دارد، باید حسابی با بازی کلنجار بروید. پیشنهاد می‌کنیم که یکی دو ویدیو از اسنیک پس ببینید و اگر از بازی خوشتان آمد، آن را تهیه کنید؛ چون اسنیک پس قیمت بالایی هم ندارد.

‌‌‌‌‌‌


۸ فروردین

نام بازی: Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix

پلتفرم: PS4

سبک: اکشن ماجرایی

Kingdom-Hearts

تمام بازی‌های مجموعه‌ی Kingdom Hearts در مدت یکی دو سال اخیر، برای کنسول پلی‌استیشن۳ بازسازی شدند. مجموعه‌ی ۱.۵ Remix شامل قسمت اول مجموعه‌ی Kingdom Hearts و دو بازی دیگر می‌شد. بازی ۲.۵ Remix هم Kingdom Hearts 2 و دو بازی دیگر را در خودش جای داده بود. شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس که در حال حاضر مشغول ساخت Kingdom Hears 3 است، تصمیم گرفته تا تمام این بازی‌ها را در قالب یک بسته به اسم ۱.۵ + ۲.۵ Remix برای پلی‌استیشن۴ عرضه کند. از اسم بازی نپرسید که خودمان هم چیزی از آن نمی‌فهمیم و با دیدن آن حسابی گیج شده‌ایم. فقط این را بگوییم که اگر می‌خواهید خودتان را برای Kingdom Hearts 3 آماده کنید، بهتر است که با یک تیر چند نشان بزنید و ۱.۵ + ۲.۵ Remix را بخرید که شامل شش بازی در مجموعه‌ی Kingdom Hearts است.

‌‌‌‌‌‌


۸ فروردین

نام بازی: Final Fantasy XV: Episode Gladio

پلتفرم: PS4، Xbox One

سبک: نقش‌آفرینی اکشن

Episode-Gladio

اولین محتوای دانلودی داستانی فاینال فانتزی ۱۵، روی شخصیت Gladiolous تمرکز دارد. این شخصیت که از هم‌گروهی‌های «نوکتیس»، شخصیت اصلی فاینال فانتزی ۱۵ است، برای مدتی خط داستانی بازی اصلی را ترک می‌کند. محتوای دانلودی Episode Gladio، شما را در نقش شخصیت Gladio قرار می‌دهد و اتفاقات زمانی که او نوکتیس را ترک کرد، روایت می‌کند. کنترل شخصیت Gladio با نوکتیس کاملا فرق می‌کند و تمام کردن این محتوای دانلودی هم چیزی حدود چهار تا پنج ساعت طول می‌کشد. پیشنهاد می‌کنیم تنها در صورتی به سراغ این محتوای دانلودی بروید که واقعا از طرفداران فاینال فانتزی ۱۵ هستید.

‌‌‌‌‌‌


۸ فروردین

نام بازی: Destiny: Age of Triumph

پلتفرم: PS4، Xbox One

سبک: تیراندازی اول شخص

Destiny-Age-of-Triumph

Age of Triumph، آخرین بروزرسانی بازی «دستینی» است. استودیوی بازی‌سازی «بانجی» با عرضه‌ی این بروزرسانی که البته کاملا رایگان است، داستان دستینی ۱ را بسته و تمام و کمال وارد دستینی ۲ شده است. آپدیت رایگان Age of Triumph، مجموعه‌ای از سلاح‌ها و زره‌های جدیدی به بازی می‌کند. ریدهای (Raid) بازی هم بروزرسانی شده‌اند و حالتی جدید دارند. می‌توانید با بازی کردن دستینی پس از این بروزرسانی، آیتم‌های تازه‌ای را دریافت کنید. اگر دستینی دارید و چند وقتی است که از پای بازی بلند شده‌اید، شاید بخواهید دوباره به بازی برگردید و خودتان را با چالش‌های تازه‌ی Age of Triumph بسنجید.

‌‌‌‌


۸ فروردین

نام بازی: The Walking Dead: A New Frontier – Episode 3

پلتفرم: PS4، Xbox One، PC، iOS، Android

سبک: ماجرایی

Walking-Dead

استودیوی بازی‌سازی «تل‌تیل گیمز» با بازی چند قسمتی «واکینگ دد» بود که توانست اسم و رسمی برای خودش پیدا کند. فصل سوم این بازی یکی دو ماهی است که آغاز شده. قسمت اول و دوم این فصل تازه که A New Frontier نام دارد، همزمان و به هنگام آغاز فصل منتشر شدند. این دو قسمت آن‌قدر خوب بودند که یکی دو ماه گذشته را حسابی منتظر قسمت سوم بوده‌ایم. اگر از طرفداران بازی‌های داستانی تل‌تیل هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما فصل سوم واکینگ دد را تهیه کنید که یکی از بهترین ساخته‌های این شرکت، چه از نظر داستانی و چه از نظر بصری است.

‌‌‌‌‌


۱۵ فروردین

نام بازی: Persona 5

پلتفرم: PS4، PS3

سبک: نقش‌آفرینی

Persona-5

مجموعه بازی‌های «پرسونا» (Persona)، در محبوبیت سبک نقش‌آفرینی ژاپنی نقش بزرگی ایفا کرده‌اند. این مجموعه بازی‌ها، با ارایه‌ی داستانی بسیار خوب و مکانیک‌هایی جدید و تازه، توانسته‌اند خودشان را از دیگر بازی‌های جدا کنند. در بازی‌های پرسونا، می‌توانید به جای اینکه با هیولاها مبارزه کنید، با آن‌ها مذاکره کنید و هیولاها را به خدمت خودتان در بیاورید. با اینکه سطح توقع از پرسونا ۵ بسیار بالا بود، این بازی توانسته با ارایه‌ی روندی متفاوت و تازه و داستانی شگفت‌انگیز، پا را حتی از شماره‌های قبلی این مجموعه هم فراتر بگذارد. داستان پرسونا ۵ بسیار عمیق است و هر کدام از شخصیت‌های بازی هم شما را به سمت خودشان جذب می‌کنند. اگر نقش‌آفرینی ژاپنی دوست دارید، درنگ نکنید و پرسونا ۵ را تهیه کنید؛ اگر هم تا به حال بازی‌های این سبک را تجربه نکرده‌اید، پرسونا ۵ می‌تواند بهترین فرصت برای آشنایی شما با سبک نقش‌آفرینی ژاپنی باشد.

‌‌‌‌‌


۱۵ فروردین

نام بازی: LEGO City Undercover

پلتفرم: PC، Switch، PS4، Xbox One

سبک: اکشن ماجراجویی

LEGO-City-Undercover

بازی‌های لگویی استودیوی بازی‌سازی Traveler’s Tale‌ روندی بسیار سرگرم کننده دارند. فرقی نمی‌کند چه سن و سالی داشته باشید، می‌توانید مطمئن باشید که از این بازی‌ها لذت می‌برید و داستان و شخصیت‌های بانمک آن‌ها هم سرگرم‌تان می‌کنند. در حالی که استودیوی Traveler’s Tale معمولا عادت دارد تا مجموعه‌های مختلف مثل «هری پاتر» یا «جنگ ستارگان» را به بازی‌های لگویی تبدیل کند، بازی LEGO City Undercover اولین ساخته‌ی این استودیو است که همه چیزش را از ابتدا، خودشان ساخته‌اند. بازی محیطی کاملا باز دارد که در آن گشت و گذار می‌کنید. همین موضوع LEGO City Undercover را از دیگر بازی‌های لگویی جدا کرده است. با این حال، روند بازی تفاوتی با دیگر بازی‌های لگویی ندارد و شاید فقط یکی دو مکانیک تازه در LEGO City Undercover پیدا کنید.

‌‌‌‌‌


۱۵ فروردین

نام بازی: Drawn to Death

پلتفرم: PS4

سبک: اکشن تیراندازی آنلاین

Drawn-to-Death

«دیوید جفی»، خالق مجموعه بازی‌های God of War و Twisted Metal، چند وقتی است که دیگر مثل گذشته فعالیت نمی‌کند. بازی جدید جفی، یک اکشن آنلاین سوم شخص است که در دفترچه‌ی یک دانش‌آموز دبیرستانی اتفاق می‌افتد. بازی‌کننده‌های مختلف در نقش شخصیت‌هایی که این دانش‌آموز دبیرستانی طراحی کرده قرار می‌گیرند و به جان یکدیگر می‌افتند. استایل بازی، از شخصیت‌ها گرفته تا محیط و همه‌ی چیز آن، ظاهری شبیه به نقاشی‌های داخل یک دفترچه دارند و با خودکارهای رنگی طراحی شده‌اند. راستش را بخواهید آن‌قدر از بازی خوشان نیامده است و ظاهرا این موضوع به چشم سونی هم آمده است؛ چون قرار است Drawn to Death از همان ابتدا برای مشترکان سرویس پلی‌استیشن پلاس رایگان باشد.

‌‌‌‌


۱۵ فروردین

نام بازی: Parappa the Rapper Remastered

پلتفرم: PS4

سبک: موزیکال

Parappa-Remaster

بازی «پاراپای رپر» از اولین ساخته‌های سبک ریتمیک یا موزیکال است. سونی که در ابتدا این بازی را برای پلی‌استیشن وان ساخته بود، اخیرا خبر از بازسازی آن به صورت ۴K برای کنسول پلی‌استیشن۴ داد. در پاراپا با زدن کلیدهای مختلف پشت سر هم، رپ می‌کنید. بازی سبک و سیاقی بسیار کودکانه دارد و از رپ کردن واقعی فاصله‌ی زیادی گرفته است. اما روند بازی آن‌قدر سرگرم‌کننده و اعتیادآور است که دل‌تان نمی‌خواهد هنگام بازی کردن، دسته را زمین بگذارید. بازسازی پاراپا قیمت زیادی ندارد و اگر دوست دارید برای مدت کوتاهی سرگرم شوید، می‌توانید به این بازی فکر کنید.

‌‌‌‌‌


۱۸ فروردین

نام بازی: Bulletstorm: Full Clip Edition

پلتفرم: PC، PS4، Xbox One

سبک: اکشن اول شخص

Bulletstorm-Full-Clip-Editon

اگر از اکشن‌های اول شخص شلوغ، منظورمان آن‌هایی است که در ثانیه باید به صدها دشمن شلیک کنید، لذت می‌برید، مطمئنا در زمان عرضه‌ی Bulletstorm نگاهی به این بازی انداخته است. بازی یکی از بهترین اکشن‌های اول شخص چند وقت اخیر است. Bulletstorm درباره‌ی تیر زدن است و چیزی به اسم داستان و شخصیت در آن پیدا نمی‌شود؛ باید در بازی فقط به فکر کشتن به حالت‌های مختلف باشید تا امتیاز بیشتری بگیرید. نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Bulletstorm در کنار وضوح تصویر بالاتر و گرافیکی که کمی بهتر است، این امکان را به شما می‌دهد تا در نقش Duke Nukem هم بازی کنید. بازی کردن دوباره‌ی Bulletstorm در نقش دوک، تجربه‌ای تازه را برای‌تان رقم خواهد زد، چون رفتار و دیالوگ‌های دوک کاملا با شخصیت اصلی این بازی فرق می‌کنند.

‌‌‌‌‌‌


۲۲ فروردین

نام بازی: Yooka-Laylee

پلتفرم: PC، PS4، Xbox One

سبک: سکوبازی اکشن

Yooka-Laylee

در دهه‌ی نود میلادی، تعداد زیادی از بهترین بازی‌های کنسولی را عناوین سکوبازی تشکیل می‌دادند؛ بازی‌هایی مثل «کرش»، «بانجو-کازویی»، «اسپایرو» یا «ریمن»، تعدادی از این سکوبازی هستند که دیگر امروزه پیدا نمی‌شوند. چند سال پیش، اعضای سابق استودیوی Rare مایکروسافت خبر از ساخت یک سکوبازی کلاسیک دادند و برای ساخت این بازی که Yooka-Laylee نام داشت، بودجه جمع‌آوری کردند. بازی بالاخره در فروردین عرضه می‌شود و با اینکه می‌دانیم با ساخته‌ی بدی طرف نیستیم، اما چندان هم جذبش نشده‌ایم. اگر دل‌تان برای سکوبازی‌های قدیمی تنگ شده است، شاید بد نباشد Yooka-Laylee را امتحان کنید.

‌‌‌‌


۲۹ فروردین

نام بازی: Full Throttle Remastered

پلتفرم: PC، PS4، PS Vita

سبک:‌ ماجرایی

Full-Throttle-Remastered

سبک ماجرایی را با بازی‌های شرکت «لوکاس آرتز» می‌شناسیم؛ بازی‌هایی مثل «گریم فاندانگو»، «راز جزیره‌ی میمون» یا Day of the Tentacle از بهترین‌های این سبک هستند و همه‌ی آن‌ها را «تیم شیفر» ساخته است. تیم شیفر یک بازی ماجرایی بسیار خوب دیگر هم در کارنامه‌اش دارد که قرار است برای پلی‌استیشن۴ و کامپیوتر بازسازی شود. بازی Full Throttle هم مثل دیگر عناوین سبک ماجرایی تیم شیفر، داستانی بسیار خوب را با عناصر کمیک همراه کرده است و در کنار آن‌ها، معماهای خوبی را هم جلوی شما می‌گذارد. بازسازی Full Throttle از نظر گرافیکی پیشرفت کرده است؛ طوری که تمام طراحی‌های بازی بدون اینکه ظاهرشان عوض شود، با کیفیت بالاتری دوباره طراحی شده‌اند.

‌‌‌‌‌


۵ اردیبهشت

نام بازی: Syberia 3

پلتفرم: PC، PS4، Xbox One، Switch

سبک: ماجرایی

Syberia3

بالاخره قرار است پس از سال‌ها انتظار، شاهد عرضه‌ی دنباله‌ای برای مجموعه‌ی «سایبریا» باشیم. برای اولین بار در مجموعه‌ی سایبریا، بازی از نظر گرافیکی کاملا سه بعدی است؛ البته پس از این همه سال انتظار دیگری هم نباید از بازی داشته باشیم. هنوز هم قصه‌ی کیت را در سایبریا ۳ دنبال می‌کنیم و با محیط‌های عجیب و غریب و مرموز روبرو می‌شویم. نویسنده‌ی مجموعه‌ی سایبریا برای قسمت سوم این بازی هم بازگشته است و به همین دلیل، انتظار داستانی به خوبی سایبریا ۱ و ۲ را داریم. سازندگان سایبریا ۳ گفته‌اند که معماهای زیادی هم به قوت گذشته در این بازی پیدا خواهد شد. اگر از طرفداران سایبریا هستید، مطمئن شوید که سایبریا ۳ در لیست بازی‌های امسال شما قرار دارد.

‌‌‌‌‌


۵ اردیبهشت

نام بازی: Outlast 2

پلتفرم: PC، PS4، Xbox One

سبک: ترسناک

Outlast-2

به لطف استودیوهای بازی‌سازی مستقل، سبک ترسناک چند سالی است که دوباره طرفداران زیادی پیدا کرده است. بازی Outlast هم بی‌تاثیر در این محبوبیت تازه‌ی بازی‌های ترسناک نبوده است. قسمت دوم Outlast در دنیای همان بازی اول اتفاق می‌افتد، اما داستان و شخصیت‌هایی کاملا جدید دارد. سازندگان بازی قول داده‌اند تا باز هم ذهن گیمرها را به بازی بگیرند و تا می‌توانند از نظر عصبی آزارتان دهند. بازی کردن Outlast کار ساده‌ای نیست، چون می‌توانیم این قول را به شما بدهیم که واقعا بازی قرار است شما را بترساند. اگر با بازی‌های ترسناک مشکلی ندارید، حتما Outlast 2 را در گوشه‌ی ذهن‌تان بگذارید.

‌‌‌‌‌


۸ اردیبهشت

نام بازی: Little Nightmares

پلتفرم: PC، PS4، Xbox One

سبک: سکوبازی معمایی

Little-Nightmares

از همان ابتدایی که اولین تریلر رونمایی بازی «کابوس‌های کوچک» یا Little Nightmares را دیدیم، درگیر اتمسفر عجیب آن شدیم. بازی کم و بیش ترسناک است، اما ترسی که تمام و کمال با رزیدنت اویل یا Outlast فرق می‌کند. شخصیت اصلی Little Nightmares دخترکی به اسم «سیکس» است (یا حداقل تصور می‌کنیم که دخترکی است!). در نقش سیکس باید از دنیایی کابوس مانند فرار کنید. چیزی که می‌تواند باعث موفقیت Little Nightmares شود، مکانیک‌های سکوبازی و معماهای آن است. کم و بیش مطمئن هستیم که دنیای بازی چیز خوبی از آب درآمده است، اما تا به دست گرفتن Little Nightmares و امتحان سیستم‌های سکوبازی آن، نظری درباره‌اش نمی‌دهیم.

‌‌‌‌‌


۱۵ اردیبهشت

نام بازی: Prey

پلتفرم: PC، PS4، Xbox One

سبک: اکشن اول شخص

Prey

با اینکه بازی‌هایی مثل «بایوشاک» یا «بایوشاک: بی‌کران» توانستند بخشی از روند شگفت‌انگیز مجموعه بازی‌های System Shock را بازسازی کنند، باز هم هنوز نتوانسته‌ایم چیزی شبیه به System Shock پیدا کنیم. می‌دانیم که بازی Prey را سازندگان مجموعه‌ی «سرافکنده» و تعدادی از طراحان سابق System Shock می‌سازند. بازی Prey شما را در یک ایستگاه فضایی که بیگانگان به آن حمله کرده‌اند قرار می‌دهد و از شما می‌خواهد تا با ابزارهای مختلفی که در اختیار دارید، هر طور که دوست دارید در بازی پیشرفت کنید. آزادی عمل در Prey ما را به یاد بازی‌های قدیمی و خوب کامپیوتر می‌اندازد و این موضوع، اصلا چیز کمی نیست.

‌‌‌‌‌


۲۶ اردیبهشت

نام بازی: Injustice 2

پلتفرم: PS4، Xbox One

سبک: مبارزه‌ای

Injustice-2

قسمت اول بازی «بی‌عدالتی»، بدون شک سینمایی‌ترین بازی مبارزه‌ای است که تا به حال ساخته شده. نمی‌توانیم بگوییم که مکانیک‌های بازی به خوبی دیگر بازی‌های مبارزه‌ای مثل استریت فایتر یا زنده یا مرده هستند، اما بی‌عدالتی تجربه‌ای بسیار خوب از مبارزه‌ی شخصیت‌های کمیک‌های دی‌سی ارایه می‌داد. همانطور که احتمالا می‌دانید، بی‌عدالتی ۲ را سازندگان مورتال کامبت می‌سازند، در نتیجه از نظر روند می‌توانید انتظار یک بازی مبارزه‌ای شبیه مورتال کامبت را داشته باشید. شخصیت‌های بزرگ کمیک‌های دی‌سی مثل «بتمن»، «سوپرمن» یا «واندروومن» هنوز هم در بی‌عدالتی ۲ وجود دارند، اما کاراکترهای تازه‌ای هم مثل «سوپرگرل» یا Scarecrow به بازی اضافه شده‌اند. در بی‌عدالتی ۲ هم‌چنین می‌توانید برای اولین بار در یک بازی مبارزه‌ای، شخصیت‌ها را با زره یا آیتم‌های مختلف شخصی‌سازی کنید و قدرت آن‌ها را بالاتر ببرید. باید ببینیم که آیا سازندگان بی‌عدالتی ۲ می‌توانند موفقیت قسمت اول را تکرار کنند یا باز هم به مشکلات تعادل شخصیت‌ها برخورد خواهیم کرد.

‌‌‌‌


۱۲ خرداد

نام بازی: Tekken 7

پلتفرم: PC، PS4، Xbox One

سبک: مبارزه‌ای

Tekken-7

محبوب‌ترین و معروف‌ترین بازی مبارزه‌ای در مملکت ما، مجموعه‌ی «تکن» است. در حال حاضر دو سالی است که از عرضه‌ی تکن ۷ (Tekken 7) روی دستگاه‌های آرکید می‌گذرد و بالاخره قرار است تکن ۷ روی کنسول‌ها و هم‌چنین برای اولین بار، روی کامپیوتر عرضه شود. تکن ۷ مکانیک کاملا جدیدی دارد؛ طوری که می‌توانید با شخصیت‌ها حرکات ویژه‌ای اجرا کنید. در کنار حرکات ویژه، تکن ۷ هم‌چنین قرار است یک بخش داستانی داشته باشد و قصه‌ی خانواده‌ی میشیما را تمام کند. شخصیت‌های جدید متعددی هم به تکن ۷ اضافه شده‌اند. با توجه به اینکه زمان زیادی از عرضه‌ی تکن ۷ روی دستگاه‌های آرکید می‌گذرد، انتظار داریم نسخه‌ی کنسولی روندی بسیار متعادل داشته و بسیار پرداخت شده باشد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


۱۶ خرداد

نام بازی: Dirt 4

پلتفرم: PC، PS4، Xbox One

سبک: مسابقه‌ای

Dirt-4

مجموعه بازی‌های رالی Dirt شماره به شماره بهتر شده‌اند و به نظر می‌رسد که شماره‌ی چهارم این مجموعه هم قرار است این روند را ادامه دهد. از نظر روند، Dirt 4 شبیه به قسمت‌های قبلی این مجموعه است و خودروها و جاده‌های مختلفی را در خودش جای خواهد داد. مثل بازی Dirt Rally، در Dirt 4 می‌توانید برای خودتان یک تیم داشته باشید که خودروهای شما و مسابقات‌تان را مدیریت می‌کنند. Dirt 4 هم‌چنین قابلیت جدیدی به اسم Your Stage دارد که با توجه به خواسته‌های بازی‌کننده و بر اساس یک هوش مصنوعی، جاده‌ی جدید تولید می‌کند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Space Time

    وای خدا Dirt 4

  2. مسعود

    خداییش کلا ۵ تاشون بیشتر ارزش بازی کردن ندارن بقیشون وقت تلف کردنه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه