مارول یک نقش‌آفرینی آنلاین بزرگ در دست ساخت دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
marvel ultimate alliance 3

طبق اخباری که به‌تازگی اعلام شده یک بازی در سبک آنلاین کلان (Massively Multiplayer Online) یا همان MMO از دنیای مارول در حال ساخت است. این بازی در یک نشست برای جذب سرمایه‌گذار نشان داده شده است. نکته‌ی جالب اینجاست که بازی جدید از دنیای مارول قرار است توسط شرکت دیمنشنال اینک (Dimensional Ink) ساخته شود. این شرکت به ساخت بازی‌های آنلاین از دنیای دی‌سی (DC Universe) شهرت دارد.

سبک آنلاین گسترده یا MMO سبکی از بازی است که در یک دنیای مجازی نزدیک به ده‌ها هزار بازیکن آنلاین شده و در کنار یکدیگر بازی‌ می‌کنند. مثال‌های بارز در این زمینه مجموعه ولد آو وارکرفت (World of Warcraft) و بیابان سیاه (Black Desert) هستند. شما در این سبک بازی باید به دنبال مأمویت‌های مختلف رفته و تلاش کنید کاراکتر خود را ارتقاء دهید. به طور کلی این بازی‌ها بیشتر برای تجربه چند نفره با دوستان جالب هستند و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی در جهان دارند. ورلد آو وارکرفت از پرطرفدارترین بازی‌های تاریخ بوده که همچنان هم در حال گسترش است.

این خبر دنباله‌ای برای تصاویری است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. این تصاویر طراحی کاراکترها در بازی را نشان می‌دادند. در اسلایدهای نشان داده شده در این نشست ذکر شده که این بازی، بر اساس دنیای مارول بوده و به سبک چند نفره آنلاین گسترده خواهد بود. همچنین در آن شاخصه‌های نقش آفرینی هم وجود خواهد داشت. اسلایدهای نشان داده شده، توسط جک امت (Jack Emmet) مدیریت می‌شدند. او سرگروه تیم سازنده شهر قهرمانان (City of Heroes) و در حال حاضر رییس بخش آنلاین دنیای دی‌سی است.

مارول در حال حاضر تلاش زیادی برای ورود به دنیای بازی‌های ویدیویی می‌کند. پس از موفقیت مرد عنکبوتی مارول روی پلی استیشن ۴، این شرکت بازی‌های انتقام جویان (The Avengers) و محافظان کهکشان (Guardians of the Galaxy) را عرضه کرده است. همچنین مارول با شرکت اینسامنیَک (Insomniac) هم همکاری کرده تا ادامه مرد عنکبوتی و ولورین را بسازد.

بازی جدید ماروی

مارول در این مدت تلاش بسیاری برای ورود در دنیای بازی‌های ویدئویی کرده است.

چندی پیش اعلام شد که عرضه بازی میدنایت سانز (Midnight suns) با تأخیر مواجه شده است. طبق اخبار منتشر شده این بازی قرار است در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ عرضه شود. طبق گفته کارگردان بخش خلاقیت این بازی، جیک سولومون (Jake Solomon)، تیم سازنده نیاز به زمان بیشتری برای اتمام این بازی داشتند. او گفت:

ما می‌دانیم که طرفداران انتظارات زیادی از میدنایت سانز دارند. به همین دلیل گرفتن این تصمیم بسیار دشوار بود. ما تصمیم گرفتیم که عرضه این بازی را به تأخیر بیاندازیم تا بهترین بازی ممکن را تحویل طرفداران بدهیم. ما به دیدگاهمان در بازی میدنایت سانز باور داریم و به همین دلیل تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا یک تجربه بی‌نظیر را در اختیار طرفداران قرار دهیم.

مارول تلاش زیادی برای ورود به دنیای بازی‌های ویدیویی کرده که تعدادی از آن‌ها خوب و برخی بد بودند. برای مثال مجموعه مرد عنکبوتی مارول که از سال ۲۰۱۸ شروع شد، بسیار خوب بوده و حتی توجه منتقدان را هم به خود جلب کرده است. یکی از چیزهایی که خوب عمل نکرد، بازی انتقام جویان بود که نتوانست توجه مخاطبان و منتقدین را به خود جذب کند. با اینحال همان‌طور که مشخص است مارول در حال آزمایش اکثر شرکت‌ها و سبک‌های مختلف بازی است تا بهترین را از میان آن‌ها انتخاب کند.

منبع: VideoGamesChronlicle.com

تصویر اصلی مطلب از بازی Marvel Ultimate Alliance 3 است

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما