دیابلو ۴ سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد؛ کلاس نکرومنسر با گیم‌پلی تازه رونمایی شد

۲۶ مرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Diablo IV

در مراسم ایکس‌باکس و بتسدا که چندی پیش برگزار شد، بلیزارد (Blizzard) خبر جدیدی از بازی دیابلو ۴ (Diablo 4) منتشر کرد. طبق چیزی که اعلام شده بازی دیابلو ۴ برای کنسول ایکس‌باکس سری اس و ایکس، وان، پلی‌استیشن ۴، ۵ و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

در تریلر جدید نشان داده شده، ما شاهد یک کلاس جدید به نام نکرومنسر (Necromancer) بودیم. همانطور که از نام آن پیداست، نکرومنسر توانایی زنده کردن موجودات مرده را دارد. به همین دلیل می‌تواند برای خود ارتشی از مردگان بسازد. محیط بازی نشان داده شده در عین ترسناک بودن، به شدت زیباست. به همین دلیل قطعاً طرفداران دیابلو از شماره ۴ نیز لذت خواهند برد.

گیم‌پلی بازی Diablo 4

مانند عناوین قبلی دیابلو دوربین شماره ۴ نیز از بالا است.

تمرکز اصلی بلیزارد در رویداد جدید این بود که اعلام کند بازی دیابلو ۴ از سیستم کراس پلی (Cross Play) و کراس پراگرشن (Cross Progression) نیز بهره می‌برد. کراس پلی به این معنا است که بازیکنان پلتفرم‌های مختلف می‌توانند این عنوان را با یکدیگر تجربه کنند. از طرفی کراس پراگرشن به این معنا است که اگر شما بازی را روی یک پلتفرم پیش بردید، می‌توانید ادامه را در یک پلتفرم دیگر بروید. برای مثال شما در خانه روی ایکس‌باکس دیابلو ۴ را بازی کرده و حال باید به مسافرت بروید. در آن جا می‌توانید دیابلو را با استفاده از لپتاپ خود ادامه دهید.

اطلاعات زیادی از داستان بازی منتشر نشد. با اینحال شخصیت منفی بازی نمایان شده و همینطور اینکه ما شاهد یک تریلر گسترده از گیم‌پلی بازی بودیم. در این تریلر تنوع سلاح‌ها و کلاس‌های مختلف نشان داده شد. یکی از نکات بسیار مهم دیابلو ۴ قابلیت شخصی‌سازی گسترده آن است. به همین دلیل شما می‌توانید کاراکتر خود را طراحی کرده و به تجربه بازی بپردازید.

با وجود تغییرات گسترده دیابلو اصالت خود را حفظ کرده است. شماره ۴ تمام نکات مثبت مجموعه را با خود داشته و نکات منفی را تا جای ممکن حذف کرده است. به همین دلیل می‌توان گفت که دیابلو ۴ کامل‌ترین عنوان این مجموعه است.

منبع: Blizzard.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه