تریلر Avengers: Infinity War رکورد زد

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

تریلر قسمت سوم مجموعه فیلم‌های «انتقام‌جویان» یا همان Avengers توانسته است رکورد شکنی کند. شرکت مارول خبر داده است که اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War توانسته است در ۲۴ ساعت اول پخش خود، بیش از ۲۳۰ میلیون بار در یوتیوب دیده شود. این رقم رکوردی برای بیشترین بازدید یک تریلر فیلم در ۲۴ ساعت اول انتشار محسوب می‌شود. رکورد قبلی به دست فیلم It بود که تریلر آن توانسته بود در روز اول انتشار، ۱۹۷ میلیون بار دیده شود.

اولین تریلر Avengers: Infinity War توانسته است در ۲۴ ساعت اول پخش خود، بیش از ۲۳۰ میلیون بار در یوتیوب دیده شود.

فیلم Avengers: Infinity War قرار است تمام قهرمان‌های مارول را در که فیلم‌های دهه‌ی گذشته‌ی این شرکت حضور داشته‌اند، کنار یکدیگر قرار دهد. تمام قهرمان‌ها (و حتی ضدقهرمان‌ها) با یکدیگر متحد می‌شوند تا «تانوس» (Thanos) را نابود کنند. فیلم Avengers: Infinity War دو قسمتی خواهد بود و قسمت دوم آن، در سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود.

در کنار این خبر، موسسه‌ی تحقیقات Fizziology هم‌چنین گفته است که ظاهر جدید شخصیت «کاپیتان امریکا» توانسته است سر و صدای زیادی راه بیاندازد. آمارهای این شرکت گفته است که در هفت ساعت ابتدای عرضه‌ی تریلر اونجرز جدید، بیش از ۲۰ هزار بار در توییتر به «ریش کاپیتان امریکا» اشاره شده است.

به طور کلی، تریلر Avengers: Infinity War در هفت ساعت ابتدای انتشار بیش از ۱.۱ میلیون بار در توییتر مورد بحث قرار گرفته که این رقم هم یک رکورد محسوب می‌شود.

فیلم Avengers: Infinity War قرار است در روز چهار می سال ۲۰۱۸ اکران شود. این فیلم را «آنتونی روسو» و «جو روسو» می‌سازند که پیش از آن ساخت قسمت دوم و سوم فیلم کاپیتان امریکا را برعهده داشته‌اند.

می‌توانید تریلر این فیلم را که چهارشنبه شب منتشر شد، در ادامه ببینید.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

منبع: GameSpot

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه