۴ مدل مختلف آغوشی نوزاد و نکاتی که برای خرید آن‌ها باید بدانید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۶ دقیقه
راهنمای خرید آغوشی نوزاد

استفاده از آغوشی یک راه عالی برای اغلب والدین به‌منظور نزدیک نگه داشتن کودک به خود است، در حالی که دستان شما را برای فعالیت‌های دیگر باز می‌گذارد. در واقع با استفاده از این وسیله رفت و آمدهای خانوادگی، دویدن و انجام کارهای خانه بسیار آسان می‌شود. اما مساله‌ی خرید آغوشی نوزاد می‌تواند چالش هم تلقی شود، چراکه این وسیله از آن دسته کالاهایی است که در آن ایمنی و کیفیت حرف اول را می‌زند، بنابراین اطلاع از فاکتورهای مهم در خرید این نوع محصولات برای والدین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به همین علت هم در این مقاله از سری راهنماهای خرید دیجی‌کالا مگ این باز به سراغ انواع آغوشی‌های موجود در بازار ایران و نکات مهم در انتخاب آن می‌رویم، تا بتوانید با خیال راحتی دست به انتخاب این محصول بزنید.

آشنایی با انواع آغوشی و مزایا و معایب هرکدام

احتمالا اگر برای خرید آغوشی سری به بازار زده باشید، با طیف وسیع و مدل‌های متنوعی از این وسیله مواجه می‌شوید، که ممکن است انتخاب را برای شما مشکل کند. به همین دلیل بهتر است در ابتدا نگاهی به انواع مدل‌های این کالا در بازار بیاندازیم و مزایا و ویژگی‌های هر یک را به دقت بررسی می‌کنیم.

۱. آغوشی کلاسیک (Classic baby carriers)

آشنایی با انواع آغوشی و مزایا و معایب هرکدام

آغوشی کلاسیک کودک دارای ساختاری بالشتکی است که از سر، پشت و لگن کودک به‌خوبی پشتیبانی می‌کند و با استفاده از سگک‌های پلاستیکی و تسمه‌های قابل تنظیم به دور بدن والد بسته می‌شوند. در حالت کلی مدل‌های کلاسیک این محصول معمولاً در جلوی بدن فرد بسته می‌شود، در حالی که صورت کودک رو به قفسه‌ی سینه والد است.

مزایا

 • آغوشی‌های کلاسیک دارای سگک‌های ایمنی متعددی هستند، بنابراین می‌توانید از ایمن بودن شرایط کودک در آن مطمئن باشید.
 •  این نوع از کالاها بسیار رایج‌ هستند و حتی اغلب خرده‌فروش‌های بزرگ هم نسخه‌های برند این کالا را دارند.

معایب

 • بستن سگک‌ها در مدل‌های کلاسیک در حالی که باید کودک را ثابت نگه دارید نیاز به مهارت و تمرین دارد.
 • کودکان بزرگتر در یک آغوشی کلاسیک آزادی حرکت کمی نسبت به سایر مدل‌های این محصول دارند.

۲. آغوشی‌های حلقه‌ای (Ring slings)

آغوشی‌های حلقه‌ای (Ring slings)

آغوشی‌های حلقه‌ای یک تکه پارچه نرم و غیر کششی مانند پنبه یا کتان هستند که از یک طرف به دو حلقه‌ی کوچک متصل می‌شوند. سپس انتهای آزاد پارچه از حلقه عبور می‌کند و در زیر حلقه‌ی دیگر قرار می‌گیرد تا یک اتصال قابل تنظیم ایجاد شود. بیشتر والدین از این آغوشی حلقه‌ای برای حمل نوزاد نزدیک به سینه یا گاهی در جلوی خود استفاده می‌کنند.

مزایا

 • آغوشی‌های حلقه‌ای سبک وزن هستند و با محکم کشیدن پارچه اضافی به راحتی تنظیم می‌شوند.
 • شیردهی به نوزاد با استفاده از این کالا راحت‌‌تر است.

معایب

 • در صورت استفاده‌ به مدت طولانی، ممکن است به کمر شما فشار بیاورد.

۳. آغوشی‌‌های قابل پیچش (Wraps)

آشنایی با انواع آغوشی

این دسته از محصولات هم از تکه‌ای پارچه‌ی بلند تشکیل شده‌اند که می‌توانید آن‌ را به روش‌های مختلفی دور بدن خود ببندید. آغوشی‌های قابل پیچش دارای طول‌های مختلفی هستند و به همین علت هم برای حامل‌هایی با سایزهای مختلف قابل شخصی‌سازی‌اند. در این میان این دسته از آغوشی‌ها در دو جنس کشی (نخ) و بافته شده با کتان یا پشم به بازار عرضه می‌شوند. استفاده از مدل‌های بافت شده با کتان یا پشم به علت استفاده از موادی محکم‌تر برای والدینی که نوزادان بزرگ‌تر و کودکان نوپا دارند، بیشتر توصیه می‌شود.

مزایا

 • آغوشی‌های قابل پیچش می‌توانند به طور مساوی وزن کودک را در سراسر بدن حامل توزیع کنند تا فشار روی کمر و شانه‌ها کمتر شود.
 • این گزینه‌های خرید جزو مدل‌های همه‌ کاره به شمار می‌روند و به شما این امکان را می‌دهند تا در موقعیت‌های مختلف، نوع بستن آغوشی را تغییر دهید.

معایب

 • پیدا کردن طول و نوع بستن مناسب می‌تواند برای برخی از افراد زمان‌بر و سخت باشد.

۴. آغوشی‌ مدل کوله پشتی (Backpack carriers)

آغوشی‌هایی از نوع کوله‌پشتی اغلب سنگین وزن و حجیم هستند و ممکن است به کمر فرد حامل فشار وارد کنند.

همانطور که از نام این آغوشی مشخص است، با استفاده از این محصول شما می‌توانید فرزند خود را در فضای ذخیره‌سازی در پشت خود قرار دهید. اکثر آغوشی‌های پشتی دارای تسمه‌های اضافی هستند که برای امنیت بیشتر در اطراف کمر و سینه‌ی فرد حامل بسته می‌شوند. لازم به تاکید است که این وسیله در زمانی که کودک بتواند به خوبی سر و بدن خود را نگه دارد، کاربردی است.

مزایا

 • اگر همراه با کودک خود به پیاده‌روی‌های طولانی‌ای می‌روید، مدل‌های کوله‌پشتی گزینه‌هایی ایدئال هستند.
 • برخی از این آغوشی‌ها دارای پایه‌ی تاشو هستند که به بیرون آوردن و داخل بردن کودک کمک بسیاری می‌کند.

معایب

 • اغلب سنگین وزن و حجیم هستند و ممکن است به کمر فرد حامل فشار وارد کنند.

۷ نکته‌ی مهم قبل از خرید آغوشی نوزاد

در هنگام خرید آغوشی نوزاد بسیار مهم است که به دنبال ویژگی‌های کلیدی‌ای باشید که نیازهای نوزاد شما را به بهترین شکل برآورده می‌کند. بنابراین در این قسمت ۷ نکته‌ی مهم در خرید این کالا را به شما یادآور می‌شویم تا با در نظر گرفتن آن‌ها از خرید خود مطمئن شوید.

۱. طراحی ارگونومیک آغوشی

به طور کلی طراحی تجهیزات به صورت ارگونومیک به این معنی است که محصول انتخابی برای افرادی که از آن استفاده می‌کنند راحت و موثر باشد. در همین راستا یکی از اساسی‌ترین فاکتورها در انتخاب و خرید آغوشی توجه به طراحی ارگونومیک کالا است، به این معنی که بخش مربوط به نگهدارنده‌ی لگن به شکل راحت و با توجه به آناتومی نوزادها طراحی شده باشد.

زمانی که نوزاد را در آغوشی‌ای استاندارد قرار می‌دهید، طفل باید در حالت M قرار گیرد، به طوری‌که باسن نوزاد پایین‌تر از زانوها قرار گیرد و لگن او باز شود.

همچنین طراحی این محصول باید به‌گونه‌ای باشد که از ستون فقرات کودک حمایت کند. آغوشی ارگونومیک می‌تواند وزن کودک را به طور مساوی توزیع کند و از هرگونه فشار غیر ضروری به کمر و شانه‌های نوزاد جلوگیری کند، به همین منظور هم آغوشی باید دارای تسمه‌های شانه‌ای و کمربند پهن باشد. یک آغوشی ارگونومیک از وضعیت طبیعی نوزاد پشتیبانی می‌کند و جلوی رشد سالم لگن و ستون فقرات او را نمی‌گیرد. زمانی که نوزاد را در آغوشی‌ای استاندارد قرار می‌دهید، طفل باید در حالت M قرار گیرد، به طوری که باسن نوزاد پایین‌تر از زانوها قرار گیرد و همراه با آن لگن نوزاد باز شود.

راهنمای خرید آغوشی نوزاد

تصویر موقعیت M (شکل پای قورباغه‌ای) را در آغوشی به شکل ارگونومیک نشان می‌دهد.

لازم به ذکر است که در ماه‌های اول تولد ستون فقرات نوزاد باید در حالت C و به شکل گرد باشد. به یاد داشته باشید که کالاهای غیر ارگونومیک بیشتر وزن را در مفاصل فاق و لگن نوزاد پخش می‌کنند که می‌تواند نوزاد را مستعد دیسپلازی مفصل ران کند.

خرید آغوشی

نوع آغوشی مناسب برای نوزاد در ماه‌های مختلف زندگی

۲. اهمیت وزن و سن نوزاد در انتخاب محصول

برخی از مدل‌های آغوشی برای نوزادان کوچک و در موارد نارس طراحی شده‌اند در حالی که برخی مدل‌های دیگر این کالا تنها برای کودکان بزرگ‌تر مناسب هستند. همچنین در بازار این دسته از محصولات تعداد زیادی آغوشی قابل تنظیم وجود دارد که با رشد کودک قابلیت تغییر دارند. بنابراین در هنگام انتخاب این نوع کالاها، همیشه به خاطر داشته باشید که کودک کوچک شما به ویژه در سال‌های اول زندگی به سرعت رشد می‌کند، بنابراین، نه تنها در زمان خرید باید اندازه‌ی واقعی کودک را در نظر بگیرید، بلکه باید این موضوع هم فکر کنید که آغوشی دقیقا تا چند سال به کار شما می‌آید. در همین راستا آغوش‌های مناسب در رده‌های سنی مختلف به شرح زیر است:

 • آغوشی مناسب برای نوزاد؛ این مدل‌ها می‌توانند کودک را از بدو تولد تا ۱۲ الی ۱۸ ماهگی و با حداکثر وزن ۱۱ کیلوگرم پشتیبانی کنند.
 • آغوشی‌های متوسط؛ این دسته از کالاها برای نوزادانی ۲ ماه با حداکثر وزن ۱۵ کیلوگرم مناسب هستند.
 • آغوشی‌های بزرگ؛ این دسته از کالاها جزو بزرگ‌ترین مدل‌های موجود در بازار هستند و برای کودکان ۴ تا ۶ سال از ۹ تا ۳۰ کیلوگرم به کار می‌آیند.

۳. اندازه‌ی شخص حامل نوزاد

هنگام انتخاب آغوشی، مهم است بدانید که در اغلب موارد چه کسی نوزاد را حمل می‌کند. در حالت ایدئال آغوشی باید برای همه کسانی که به طور منظم نوزاد را حمل می‌کنند مناسب باشد. بنابراین اگر همسر شما XXL است و قصد حمل کودک با این وسیله را دارد، یک آغوشی باریک که برای افراد کوچک اندام طراحی شده است، گزینه‌ای مناسب نیست، پس بهتر است به سراغ مدل‌ها بزرگ‌تر و قابل تنظیم بروید.

۴. نوع آغوشی

7 نکته‌ی مهم قبل از خرید آغوشی نوزاد

همانطور که احتمالا تا به حال به چشمتان خورده است، آغوشی‌های نوزاد معمولا در دو مدل قابل بستن از جلو (همراه با امکان قرارگیری سر نوزاد رو به بیرون یا رو به سینه) و پشت به بازار عرضه می‌شوند. البته در بازار این کالاها برخی محصولات تنها قابلیت بستن در یک موقعیت را دارند، در حالی که مدل‌های رده‌بالاتر امکان قرار دادن نوزاد در هر حالتی را به شما می‌دهند.

مدل‌هایی با امکان بستن از جلو (صورت نوزاد رو به سینه)

خرید این دسته از آغوشی‌ها برای کودکان تازه‌ متولد شده و نوزادان کوچک اندام توصیه می‌شود. در حالت کلی بیشتر شرکت‌های سازنده‌ی این محصولات این دسته از مدل‌های آغوشی را به بازار ارائه می‌کنند.

آغوشی‌هایی با امکان بستن از جلو (صورت نوزاد رو به بیرون)

استفاده از حالت رو به رو یکی از رایج‌ترین مدل‌های بستن نوزاد به حامل است. این دسته از آغوشی‌ها معمولا در حالت ایمن، با طراحی‌ای ارگونومیک به بازار عرضه می‌شوند، اما استفاده از آن‌ها در سن خاصی (حداقل ۵ ماه) امکان‌پذیر است. استفاده از مدل‌های رو به بیرون به کودک اجازه‌ی کنجکاوی و کشف دنیا را می‌دهد. اما این آغوشی تنها برای حمل کودک در کوتاه مدت مناسب است و برای چرت زدن یا خوابیدن کودک مکان مناسبی نیست.

استفاده از آغوشی‌ای به شکل بسته شده از جلو با حالت رو به رو یکی از رایج‌ترین مدل‌های بستن نوزاد به فرد حامل است. این دسته از آغوشی‌ها معمولا در حالت ایمن، با طراحی‌ای ارگونومیک به بازار عرضه می‌شوند اما استفاده از آن‌ها در سن خاصی (حداقل ۵ ماه) امکان‌پذیر است.

آغوشی‌هایی با امکان بستن از پشت(صورت نوزاد رو به حامل)

این نوع کالا برای استفاده از ۶ ماهگی به بعد مناسب است و می‌تواند گزینه‌ای عالی برای پیاده‌روی باشد. جالب است بدانید که راحت‌ترین گزینه‌ها برای حمل کودکان سنگین وزن این نمونه‌ها هستند اما برخی از والدین از بستن کودک خود به پشت می‌ترسند.

۵. قابل شست‌وشو بودن همراه با نگهداری آسان

نوزادان اغلب آب دهان‌شان می‌رود و در مواردی زمانی که در آغوشی قرار دارند بند شانه را می‌جوند، بنابراین به مرور زمان آثاری از آب دهان نوزاد بر روی بند شانه‌های کالا باقی می‌ماند که اگر به طور مرتب شسته نشود، هم از منظر سلامتی برای نوزاد خطرناک است و هم بوی آب دهان نوزاد پس از مدتی می‌تواند آزار دهنده باشد. به همین دلیل هم توصیه می‌کنیم که در فرآیند خرید آغوشی گزینه‌ای قابل شست‌وشو با ماشین لباسشویی را انتحاب کنید.

۶. راحتی در استفاده

بسته به اندازه و شکل آغوشی، گزینه‌های مختلف می‌توانند برای حامل‌هایی با سایزهای مختلف راحت باشند. اما به طور کلی برای استفاده‌ی راحت‌تر از این محصول دقت داشته باشید که آغوشی از تسمه‌های شانه‌ی نرم، قابل تنظیم و همراه با کمربندهای پشتیبانی باکیفیت برخوردار باشد. همیچنین لازم به تاکید است که تسمه‌های بدون پد می‌توانند شانه‌ها را برش دهند و به این بخش از بدن و گردن شما آسیب‌ برسانند. از طرفی کمربندهای باریک و بدون پد هم ممکن است منجر به کمردرد در حامل شوند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که قبل از خرید آغوشی موارد مطرح شده را هم به منظور راحتی خود در نظر داشته باشید.

۷. وزن و اندازه‌ی آغوشی

اگر قصد دارید از آغوشی نوزاد خود اغلب در سفرهای مختلف، پیاده‌روی و کوهنوردی استفاده کنید، بهتر است به وزن و اندازه‌ی آن دقت کنید. در همین راستا لازم است بدانید که در بازار آغوشی‌هایی بسیار سبک وزن وجود دارند که علاوه بر ظاهر جمع‌وجوری که دارند به راحتی قابل حمل‌ونقل هستند.

آغوشی دست‌ دوم بخرم یا نه؟

همانطور که کاملا واضح است، فاکتور ایمنی در بحث خرید آغوشی حرف اول و آخر را می‌زند و اغلب آغوشی‌های نوزاد با کیفیت در بازار از نظر ایمنی آزمایش شده‌اند و همراه با برچسب ایمنی به مشتری ارائه می‌شوند. اما اگر قصد خرید آغوشی‌ای از نوع دست دوم هستید، باید بدانید که فاکتور ایمنی تا حدی تحت شعاع قرار می‌گیرد. حتی از منظری دیگر باید اذعان داشت که استانداردهای ایمنی به طور مداوم در حال تغییر هستند و چیزی که احتمالا در ۵ سال پیش ایمن تلقی می‌شد ممکن است امروز استاندارد و ایمن به حساب نیاید، بنابراین خرید یک آغوشی نو امن‌ترین گزینه‌ی پیش روی شماست.

در حالت کلی متخصصین امر به شدت تاکید دارند که آغوشی را به صورت نو خریداری کنید، اما اگر با وجود تمامی این تفاسیر قصد انتخاب مدلی دست دوم دارید بهتر است قبل از انتخاب و خرید آغوشی بندها، پدها و تسمه‌های آن را با دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز درست است، سپس اقدام به خرید کنید.

از آنجایی که استانداردهای ایمنی به طور مداوم در حال تغییر هستند، چیزی که احتمالا در ۵ سال پیش ایمن تلقی می‌شد ممکن است امروز استاندارد و ایمن به حساب نیاید، بنابراین خرید یک آغوشی نو امن‌ترین گزینه‌ی پیش روی شماست.

بهترین مارک آغوشی نوزاد چیست؟

در حالت کلی از جمله بهترین مارک‌های آغوشی موجود در ایران برند چیکو (Chicco)، کلیپاسیف (Clippasafe) و کیکابو (Kikkaboo) است که از قدیم جزو برندهای مطرح و باکیفیت در زمینه‌ی تولید انواع لوازم مورد نیاز نوزاد هستند و فاکتورهای ایمنی را به خوبی در محصولات خود رعایت می‌کنند.

معرفی پرفروش‌ترین مدل‌های آغوشی در بازار ایران

حال که با اصول اساسی خرید انواع آغوشی آشنا شدید وقت آن است که اطلاعات خود در این زمینه را به کمال برسانید و با پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین محصولات این حوزه به استناد سایت دیجی‌کالا آشنا شوید.

آغوشی چیکو مدل ultra soft vapor

همانطور که در طول مقاله هم به آن اشاره کردیم برند چیکو یکی از مطمئن‌ترین برندها در زمینه‌ی خرید لوازم نوزاد از جمله انواع آغوشی است و آغوشی چیکو مدل ultra soft vapor هم از این قاعده مستثنی نیست. این نوع کالای ویژه‌ی نوزاد دارای ویژگی‌ مهمی همچون بدنه‌ای از جنس پنبه و پلی‌استر است و در کنار آن برای کودکان ۰ تا ۱۲ ماه انتخابی مناسب به شمار می‌رود.

پنل‌های تهویه‌ی هوای به کار رفته در این مدل آغوشی مانع از عرق کردن کودک می‌شود و بالشتک آن از متریال کاملا ضد حساسیت ساخته شده است. همچنین وجود چند ضربه‌گیر در بخش بالایی کالا به منظور مراقبت از گردن و ستون فقرات کودک از دیگر مشخصه‌های این وسیله‌ی کاربردی است که ارزش خرید آن را دو چندان کرده است.

آغوشی چیکو مدل ultra soft vapor

آغوشی چیکو مدل soft and dream

یکی دیگر از گزینه‌های پنبه‌ای برند چیکو که برای کودکان ۳ الی ۱۲ ماهه مناسب است، آغوشی چیکو مدل soft and dream است. در همین ابتدای کار باید بدانید که این نوع وسیله‌ی نگهداری از نوزاد بندهای قابل تنظیم ندارد اما ویژگی‌های دیگر آن ممکن است شما را به سمت خرید آن بکشاند. در حالت کلی ویژگی‌های این کالا شامل امکان قرار دادن نوزاد در سه وضعیت، بازه‌ی تحمل وزن تا ۹ کیلوگرم، استفاده از پارچه‌‌ای نرم با قابلیت عبور هوا از آن، انعطاف‌پذیری بالا، مجهز به ضربه گیرهای محافظ سر و گردن کودک و قابل شست‌وشو در ماشین لباسشویی می‌شود.

آغوشی چیکو مدل soft and dream

آغوشی کد ۰۰

اگرچه این نمونه آغوشی جزو مدل‌های متفرقه‌ی بازار به شمار می‌رود اما وجود یک‌سری ویژگی‌ها در آن در کنار قیمت مناسبی که دارد، آغوشی کد ۰۰ را به گزینه‌ای دم‌دستی برای استفاده‌های کوتاه‌مدت تبدیل کرده است. این وسیله دارای مشخصاتی همچون بدنه‌ای از جنس پنبه و پلی‌استر، ظرفیت وزنی ۱۵ کیلوگرم، وزن کلی ۰.۳۵ کیلوگرم و مناسب برای گروه‌های سنی ۰ تا ۱۲ ماه است و با قیمت اقتصادی‌ای که دارد می‌تواند بخشی از نیازهای فرزند شما را برطرف کند.

آغوشی کد 00

آغوشی اینفنتینو مدل flip light airy

آغوشی اینفنتینو مدل flip light airy گزینه‌ای با بدنه‌ای از جنس پلی‌استر، بندهای قابل تنظیم، مناسب برای کودکان ۰ تا ۳۶ ماهه، قابل استفاده در سه وضعیت مختلف با قابلیت تحمل وزن تا ۱۴.۵ کیلوگرم است. این نوع آغوشی کاملا ضدعرق و ضدحساسیت است و امکان شست‌وشوی آن در ماشین لباسشویی این کالا را به گزینه‌ای قابل تامل برای خرید تبدیل کرده است. لازم به ذکر است که ابعاد و وزن این محصول به ترتیب ۴۰x30x10 سانتی‌متر و ۰.۴ کیلوگرم است.

آغوشی اینفنتینو مدل flip light airy

آغوشی نوزاد گراکو مدل MM

یکی از مدل‌های مناسب آغوشی برای کودکان ۳ الی ۱۲ ماهه آغوشی نوزاد گراکو مدل MM است که از جمله مشخصات آن وزن ۴۲۵ گرمی، ظرفیت وزنی ۱۰ کیلوگرمی، بدنه‌ای از جنس پنبه، قابلیت استفاده در دو حالت رو به محیط و رو به حامل و بهره‌مندی از پارچه‌ای کاملا ضدحساسیت و قابل‌ شست‌وشو است. این محصول بندها و سگک‌هایی قابل تنظیم دارد و حمل نوزاد را به شکل چشم‌گیری برای شما راحت می‌کند. لازم به ذکر است که به‌ همراه این وسیله یک کیسه از پارچه مشبک هم ارائه شده است که در مواقعی که از آغوشی استفاده نمی‌کنید، می‌توانید آن را در کیسه گذاشته و جابه‌جا کنید.

آغوشی نوزاد گراکو مدل MM

آغوشی چیکو مدل SOFT&DREAM

آغوشی چیکو مدل SOFT&DREAM گزینه‌‌ای امن و مطمئن همراه با مشخصه‌هایی همچون بندهای قابل تنظیم، پارچه‌ی برزنتی، مناسب برای ۰ الی ۱۲ ماه، وزن حدودا ۰.۵ کیلوگرمی با امکان قرار دادن نوزاد در سه حالت (حالت اول به‌ صورت خوابیده از بدو تولد، حالت دوم به‌ صورت رو به حمل کننده و حالت سوم به‌ صورت رو به‌ خیابان از چهار ماهگی) است. این محصول دارای بند شانه و کمربند به منظور پخش بهتر فشار است و با وجود ضربه‌گیر برای محافظت از گردن کودک و قابلیت شست‌وشو در ماشین انتخابی مناسب و باکیفیت برای اغلب خانواده‌ها است.

آغوشی چیکو مدل SOFT&DREAM

آغوشی الا مدل AGH315

آغوشی الا مدل AGH315 محصولی با پارچه‌ای ترک و ۱۰۰% نخ است که با استاندارد اکوتکس به بازار عرضه شده است. این نوع کالای نوزاد از الیاف ضدحساسیت ساخته و جهت محافظت از ستون فقرات نوزاد طراحی شده است. به طور کلی لازم به تاکید است که ظرفیت وزنی این محصول ۵ کیلوگرم و وزن خود آن تنها ۴۰۰ گرم است. همچنین شما می‌توانید از این آغوشی از بدو تولد تا ۵ ماهگی نوزاد استفاده کنید.

آغوشی الا مدل AGH315

آغوشی مدل ملان

آغوشی مدل ملان، انتخابی اقتصادی با مشخصاتی همچون وزن ۵۰۰ گرمی، مناسب برای کودکان ۰ تا ۱۲ ماه، بدنه‌ای از جنس پنبه، ظرفیت وزنی ۳ الی ۹ کیلوگرم و ساختاری کاملا نرم و راحت است. این مدل کالای نوزاد دارای دو بند در ساختار خود است که به کمک آن می‌توانید اندازه‌ی محصول را بلند یا کوتاه کنید.

آغوشی مدل ملان

آغوشی کوکالو مدل soft 2021

آغوشی کوکالو مدل soft 2021 محصولی زیبا همراه بند رودوشی است که از پارچه، پشم و پنبه ساخته شده است. این نوع کالای نوزاد برای کودکانی در بازه‌ی سنی ۳ الی ۱۲ ماه متناسب است و وزن خود آن تنها ۵۰۰ گرم است. به طور کلی آغوشی کوکالو مدل soft 2021 محصولی میان‌رده و مقرون‌به‌صرفه است که در چهار رنگ مختلف در سایت دیجی‌کالا عرضه می‌شود.

آغوشی کوکالو مدل soft 2021

آغوشی نوزاد الا مدل AGH015

اگر به دنبال کالایی از جنس نخ پنبه و مناسب برای نوزادان ۰ الی ۳ ماه می‌گردید ما به شما آغوشی نوزاد الا مدل AGH015 را پیشنهاد می‌کنیم. این وسیله‌ی ویژه نوزادان دارای مشخصاتی همچون ساپورت کامل گردن و ستون فقرات نوزاد، جمع و جور، سبک و با وزن کمتر از ۰.۵ کیلوگرم است. همچنین سایر ویژگی‌ها همچون استفاده از پارچه‌ی ضدحساسیت و کاملا ارگانیک همراه با ظرفیت وزنی ۸ کیلوگرم، آغوشی نوزاد الا مدل AGH015 را به گزینه‌ای مناسب و با ارزش خرید بالا برای اغلب خانواده‌ها تبدیل کرده است.

آغوشی نوزاد الا مدل AGH015

منبع: ERGONOMIC BABY CARRIERS

پاسخ به سوالات متدوال
بهترین برندهای خرید آغوشی نوزاد چیست؟
طی یک نگاه کلی برند چیکو (Chicco)، کلیپاسیف (Clippasafe) و کیکابو (Kikkaboo) که از قدیم جزو برندهای مطرح و باکیفیت در زمینه‌ی تولید انواع لوازم مورد نیاز نوزاد هستند به عنوان گزینه‌هایی باکیفیت شناخته می‌شوند.
رنج قیمت یک آغوشی باکیفیت در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟
شما می‌توانید در سال ۱۴۰۲ در بازه‌ی قیمتی ۸۰۰ هزار تومان الی ۱ میلیون و پانصد هزار تومان آغوشی‌ای باکیفیت برای فرزند خود انتخاب و خریداری کنید.


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما