۳ فاکتور مهم که در هنگام خرید بتل روپ باید در نظر بگیرید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۶ دقیقه
راهنمای خرید بتل روپ

اگرچه طناب‌های ورزشی یا بتل روپ در نگاه اول ممکن است به نظر یک وسیله‌ی ساده در تجهیزات ورزشی-آموزشی به نظر برسند، اما در زمان انتخاب این کالا نکات مهمی وجود دارد که باید هنگام خرید آن‌ها را در نظر بگیرید. در حالت کلی بتل روپ‌ها در اندازه‌های مختلف (طول و ضخامت) و متریال متفاوتی در بازار وجود دارند که این فاکتورها با توجه به فضای تمرین، اهداف ورزشی، سطح آمادگی جسمانی و قد کلی ورزشکار تعیین می‌شود.

در مجموع، این دسته از محصولات یک ابزار ورزشی عالی هستند که برای مدت طولانی‌ای در کنار شما خواهند بود و به سادگی خراب نمی‌شوند. بنابراین اگر بار اول انتخاب درستی داشته باشید، دیگر نیازی به خرید مجدد آن نخواهید داشت. در این راهنمای خرید از سری راهنماهای خرید دیجی‌کالا مگ، همه‌ی نکات و فاکتورهایی که باید در مورد اندازه و مواد سازنده‌ی این نوع طناب لازم است بدانید، را به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید بتل روپ مناسبی را برای فضای ورزشگاه یا خانه‌ی خود تهیه کنید.

بتل روپ چیست؟

بتل روپ (BATTLE ROPES) یا طناب ورزشی، نوعی طناب ضخیم و سنگین است که از مرکز به کف زمین یا دیوار قلاب شده است. همین طرز بستن هم باعث می‌شود که بتوان آن را به شکل کار‌آمدی به دو سری طناب برای گرفتن در دو دست تبدیل کرد که به یک نقطه وصل شده است. به طور کلی دو فاکتور طول و ضخامت بتل روپ به آن مقاومت و قابلیت حرکت قابل توجهی می‌دهد و به ورزشکار این امکان را می‌دهد که به شکل مستقل، از هر بازو برای شلاق زدن به طناب استفاده کند.

فواید استفاده از بتل روپ

در مورد فواید کار با این دسته از ابزارهای ورزشی هم خوب است بدانید که عضله‌های بازو، بالا تنه، شکم، پشت و گلوت‌ها با استفاده از این طناب می‌تواند تقویت شود و در کنار آن حرکت موج متناوب که معمولاً با استفاده از طناب‌های بتل انجام می‌شود می‌تواند مغز شما را به چالش بکشد.

آشنایی با اندازه‌های مختلف بتل روپ

۳ فاکتور مهمی که در هنگام خرید بتل روپ باید در نظر بگیرید

بتل روپ‌ها معمولاً در طول‌های ۳۰، ۴۰ و ۵۰ فوتی (۹، ۱۲ و ۱۵ متری) و ضخامت های ۱.۵، ۲ و ۲.۵ اینچی (حدودا ۳.۸، ۵ و ۶.۳ سانتی‌متری) در بازار وجود دارند. البته به یاد داشته باشید، از آنجایی که طناب‌های بتل روپ در وسط لنگر می‌شوند تا دو برابر شوند، مدل‌های ۵۰ فوتی آن‌ها تقریباً ۲۵ فوت طناب در هر دو طرف هستند، این بدان معناست که برای استفاده از چنین وسیله‌ای به حدود ۳۰ فوت (حدودا ۹.۵ متر) فضا نیاز دارید.

طول استاندارد طناب‌ بتل روپ

 • ۳۰ فوت (۹ متری)
 • ۴۰ فوت (۱۲ متری)
 • ۵۰ فوت (۱۵ متری)

ضخامت بتل روپ‌ها (قطر)

 • ۱.۵ اینچ (۳.۸ سانتی‌متری)
 • ۲ اینچ (۵ سانتی‌متری)
 • ۲.۵ اینچ (۶.۳ سانتی‌متری)

متریال سازنده‌ی بتل روپ

 • الیاف مصنوعی (پلی‌استر، پلی‌پروپیلن، داکرون، نایلون)
 • فیبر طبیعی (مانیلا، سیسال)

در هنگام خرید بتل روپ باید چه نکاتی را در نظر گرفت؟

در این بخش مروری بر مهم‌ترین نکات مطرح در زمینه‌ی خرید انواع بتل روپ خواهیم داشت تا در انتخابی دقیق شما را یاری کنیم. اما قبل از هر چیزی پاسخ به چند سوال مهم می‌تواند به انتخابی دقیق‌تر کمک کند.

 1. آیا علاقه‌مندید که از بتل روپ برای کاهش میزان چربی بدن، افزایش استقامت، بهبود کاردیو، عضله‌سازی یا همه‌ی موارد فوق استفاده کنید؟ در چنین حالتی میزان ضخامت طناب اهمیت ویژه‌ای دارد.
 2. آیا خانم هستید، دستان کوچکی دارید، اندازه متوسطی دارید یا جزو افراد درشت اندام به حساب می‌آیید؟ در چنین حالتی باز هم ضخامت طناب با اهمیت است.
 3. چقدر فضا برای تمرین دارید؟ این مساله با طول وسیله‌ی ورزشی شما در ارتباط است.
 4. از بتل روپ خود در کجا استفاده خواهید کرد؟ پاسخ این سوال نوع متریال بتل روپ را تعیین می‌کند.

اگر پاسخ سوالات بالا را بدانید، انتخاب طناب بر اساس طول، ضخامت و جنس آن به راحتی انجام می‌گیرد. بنابراین اکنون با در نظر گرفتن سوالات فوق، نکات مهم در انتخاب و خرید بتل روپ را بررسی می‌کنیم.

۱. انتخاب بر اساس طول طناب (BATTLE ROPE LENGTH)

بتل روپ دیجی کالا

همانطور که به شکل خلاصه در قسمت قبلی هم اشاره کریدم طول بتل روپ‌ها معمولا ۳۰، ۴۰ و ۵۰ فوت است. البته شما می‌توانید مدل‌هایی با اندازه‌ی ۱۰ فوت هم در بازار پیدا کنید، اما مسلما چنین طول کوتاهی اجازه‌ی استفاده از طناب را به شکلی که واقعا برای آن ساخته شده است را به شما نمی‌دهد. در حالی که طول‌های ۳۰، ۴۰ و ۵۰ فوت ممکن است بسیار طولانی به نظر برسد، اما به یاد داشته باشید که طناب دور یک لنگر پیچیده می‌شود تا با آن بتوان دو سر ایجاد کرد. این بدان معناست که طنابی ۳۰ فوتی در هر دست ۱۵ فوت، طناب ۴۰ فوتی در هر دست ۲۰ فوت و طناب ۵۰ فوتی در هر دست ۲۵ فوت خواهد بود.

در همین راستا لازم به ذکر است که تصمیم‌گیری در مورد طول بتل روپ آسان است، چراکه اگر فقط میزان فضای تمرینی را در نظر بگیرید و مشکلی از این بابت نداشته باشید، ما همیشه مدل‌های ۵۰ فوتی را توصیه می‌کنیم، زیرا هر چه طناب طولانی‌تر باشد، روان‌تر و همه‌کاره‌تر خواهد بود. طناب‌های کوتاه‌تر سیالیت کمتری دارند، که باعث می‌شود قبل از اینکه نیرویی که روی طناب ایجاد می‌کنید به نقطه‌ی لنگر برسد، نوعی لگد به سمت شما بازگردد.

اگر فقط میزان فضای تمرینی را در نظر بگیرید و مشکلی از این بابت نداشته باشید، ما همیشه مدل‌های ۵۰ فوتی را توصیه می‌کنیم.

از جمله دیگر فواید انتخاب بتل روپ‌های بلند این است که وزن آن‌ها بیشتر است و نیاز است که نیروی بیشتری برای حرکت دادن طناب و ایجاد موج‌ها از طرف شما به طناب وارد شود. اساساً این بدان معناست که استفاده از آن‌ها سخت‌تر است، زیرا مقاومت بیشتری دارند. در مجموع، طناب‌های بتل روپ باید به صورت روان کار کند، بنابراین هر چه طولانی‌تر باشند، بهتر و موثرتر خواهد بود.

به طور خلاصه، اگر شرایطش را دارید طنابی ۵۰ فوتی تهیه کنید. در غیر این‌صورت مدل‌های ۴۰ فوتی نیز بسیار خوب عمل می‌کنند، البته اگر بدن نه‌چندان آموخته‌ای دارید و تازه‌کار هستید، حتی می‌توان اذعان داشت که این نوع از طناب‌ها برای شما بهتر است.

توجه: اگر صاحب یک باشگاه ورزشی هستید، یک طناب ۵۰ فوتی یا ۴۰ فوتی تهیه کنید، اما خرید مدل‌های ۳۰ فوتی برای باشگاه را به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم، چراکه مانند این است که تنها دمبل‌هایی از ۵ تا ۲۵ پوند در باشگاه خود داشته باشید.

۲. اهمیت ضخامت بتل روپ (BATTLE ROPE THICKNESS)

بتل روپ برای لاغری

رایج‌ترین قطر یا ضخامت برای این دسته از کالاهای ورزشی ۱.۵ اینچ و ۲ اینچ است، با این حال، ممکن است بتوانید در بازار انواع طناب‌هایی به ضخامت ۲.۵ اینچ هم پیدا کنید. جالب است بدانید که در نگاه اول ممکن است ضخامت طناب بی‌اهمیت به نظر برسد، اما این طور نیست و می‌تواند تفاوت زیادی در سبک ورزش شما ایجاد کند، حتی نیم اینچ هم می‌تواند به طور قابل توجهی روی تمرین شما تأثیر بگذارد، بنابراین باید اهداف ورزشی و تمرینی خود را در زمان انتخاب ضخامت در نظر بگیرید. همچنین قد و قدرت بدنی شما هم در انتخاب موثر است. چراکه بتل روپ‌های ضخیم وزن بیشتری دارند که استفاده از آن‌ها را دشوارتر می‌کند.

مهم نیست که چقدر اندام بزرگی دارید، اگر علاقه‌مندید که از طناب خود برای تمرینات کاردیو، HIIT و تمرینات دایره‌ای استفاده کنید، باید یک طناب ۱.۵ اینچی خریداری کنید.
 • وزن یک کالای ۱.۵ اینچی و با طول ۳۰ فوت حدودا ۱۶ تا ۱۸ پوند (۷ تا ۸ کیلوگرم) است.
 • وزن یک طناب ۱.۵ اینچی با طول ۴۰ فوت حدودا ۲۲ تا ۲۴ پوند (۱۰ الی ۱۱ کیلوگرم) است.
 • وزن محصولی ۱.۵ اینچی با طول ۵۰ فوت حدودا ۲۷ تا ۲۹ پوند (۱۲ الی ۱۳ کیلوگرم) است.
 • وزن کالایی ۲ اینچی با ۳۰ فوت طول حدودا ۲۷ تا ۳۰ پوند (۱۲.۵ الی ۱۳.۵ کیلوگرم) است.
 • وزن محصولی ۲ اینچی با طول ۴۰ فوت حدود ۳۷ تا ۴۰ پوند (۱۶.۵ الی ۱۸ کیلوگرم) است.
 • وزن یک بتل روپ ۲ اینچی با طول ۵۰ فوت حدود ۴۷ تا ۵۰ پوند (۲۱.۵ الی ۲۲.۵ کیلوگرم) است.

طناب‌های سنگین تر برای تمرینات سریع و شدید بهترین گزینه هستند. درواقع چنین مدل‌هایی برای ساخت عضلات و تقویت بیشتر آن‌ها کاربردی‌اند. از طرفی گزینه های سبک‌تر برای تمرینات هوازی، مانند تمرینات متمرکز بر روی قلب، استقامتی و HIIT بهترین انتخاب‌اند. برای روشن شدن همه چیز، اجازه دهید به طور سریع به این موضوع بپردازیم که «چه کسی دقیقا باید چه چیزی بخرد؟»

بتل روپ از نوع ۱.۵ اینچی:

مهم نیست که چقدر اندام بزرگی دارید، اگر علاقه‌مندید که از طناب خود برای تمرینات کاردیو، HIIT و تمرینات دایره‌ای استفاده کنید، باید یک طناب ۱.۵ اینچی خریداری کنید. طناب نازک‌تر به شما این امکان را می‌دهد که به خوبی دو سر آن را در دست بگیرید و مجموعه‌ای از نوسانات طولانی‌تر و با شدت بالاتری را تحمل کنید.

بتل روپ از نوع ۲ اینچی:

اگر دست‌های بزرگ و انگشتان قوی‌تری دارید و تصمیم دارید آن‌ها را حتی قوی‌تر هم کنید، این مدل‌های بتل روپ می‌تواند برای شما مفید باشد. همچنین از این دسته از طناب‌ها می‌توان برای ست‌های کوتاه و شدید به منظور ساختن عضله استفاده کرد. لازم به تاکید است که تنها مردانی با دست‌های بسیار بزرگ می‌توانند دست‌های خود را به طور کامل دور یک طناب ۲ اینچی بپیچند.

بتل روپ از نوع ۲.۵ اینچی:

راستش را بخواهید، فقط انسان‌های عظیم الجثه طناب ۲.۵ اینچی را انتخاب می‌کنند. بنابراین خرید این نوع از کالاها شامل اکثریت قریب به اتفاق مردم نمی‌شود. حتی اگر خودتان را همانند هرکول می‌بینید، باز هم توصیه می‌کنیم که به سراغ موردهای ۲.۵ اینچی نروید.

به طور کلی بتل روپ‌هایی با طول ۵۰ فوت و ضخامت ۱.۵ اینچ بهترین و همه کاره‌ترین گزینه‌‌های خرید هستند.

همانطور که در قسمت مربوط به طول طناب مدل‌های ۵۰ فوتی را توصیه کردیم در این بخش هم محصولاتی با ضخامت ۱.۵ اینچ را بهترین و همه کاره‌ترین گزینه‌ی خرید می‌دانیم. این گذاره تقریباً برای همه افراد، به خصوص مبتدیان (اعم از بزرگ و قوی یا کوچک و ضعیف) صدق می‌کند.

۳. انتخاب بر اساس متریال سازنده‌ی طناب (BATTLE ROPE MATERIAL)

وزن طناب بتل روپ

هنگام بحث در مورد مواد سازنده‌ی بتل روپ، اساساً در مورد دوام آن صحبت می‌شود. در حالت کلی دو ماده‌ی اصلی سازنده‌ی این دسته از کالاها شامل مانیلا (manila) و پلی داکرون ( poly Dacron) می‌شود که پلی داکرون بسته به ترکیبی که دارد می‌تواند بی‌کیفیت یا باکیفیت باشد. البته در بازار لوازم ورزشی می‌توان مدل‌هایی از طناب‌های جنگی را پیدا کرد که از مواد دیگری ساخته شده باشند، اما عمدتاً انواع بتل روپ‌ها از پلی داکرون ساخته می‌شوند.

بتل روپ‌هایی از جنس مانیلا (manila ropes)

مانیلا نوعی گیاه است که خواستگاه آن کشور فیلیپین است. این نوع ماده از الیاف کنف مانند و بسیار قوی ساخته شده است، بنابراین طناب‌های مانیلا کاملا قدرتمند و طبیعی هستند. جالب است بدانید قبل از اینکه الیاف مصنوعی وارد بازار شوند، بتل روپ‌های مانیلا بهترین انتخاب برای اغلب افراد بود. البته همچون هر ماده‌ی دیگری مانیلا دارای مزایا و معایبی است.

مزایا:

 • ارگانیک و سازگار با محیط زیست هستند.
 • سیالیت زیادی دارند و در برابر اشعه UV خورشید مقاومت عالی‌ای از خود نشان می‌دهند.
 • یک نکته جالب در مورد طناب‌های مانیلا این است که آن‌ها ظاهر خام و منحصر به فردی دارند.

معایب:

 • این دسته از کالاها اگر در هوای آزاد و در زیر باران رها شوند بی‌شکل می‌شوند و کپک می‌زنند.
 • حدود ۱۰ تا ۲۵ درصد گران‌تر از بتل روپ‌هایی از جنس پلی داکرون هستند.
 • اگر از بتل روپ در بیرون از خانه استفاده می‌کنید، ریزش الیاف آن مشکل‌ساز نیست، اما اگر قصد دارید از طناب خود در داخل خانه استفاده کنید، تمیز کردن الیاف همیشه دردسرساز است.

بنابراین، مگر اینکه طرفدار پر و پا قرص استفاده از مواد ارگانیک باشید که بخواهید از طناب‌های جنگی خود فقط در خارج از خانه استفاده کنید، در غیر اینصورت مدل‌های مانیلایی را رها کنید و به سراغ طناب‌های پلی داکرون بروید.

بتل روپ‌هایی از جنس پلی‌داکرون (aka Polydac ropes)

خرید بتل روپ از جنس پلی‌داکرون را به شدت پیشنهاد می‌کنیم، چراکه لازم نیست نگران ریزش الیاف آن باشید، قیمت بالایی هم ندارد و برای مدت طولانی‌ای بدون نگرانی از پوسیدگی، دوام خواهند آورد.

به طور کلی پلی داکرون ترکیبی از دو نوع ماده‌ی مصنوعی یعنی پلی پروپیلن و پلاستیک داکرون است. این دسته از طناب‌ها با هسته‌ای از جنس پلی پروپیلن و الیافی از جنس داکرون در اطراف آن ساخته شده‌اند. پلی‌روپیلن باعث می‌شود که طناب سبک باشد و در کنار آن امکان انعطاف پذیری کالا را هم فراهم می‌کند. علاوه بر این، پلی پروپیلن و داکرون هر دو در برابر پوسیدگی، آب، روغن و اکثر مواد شیمیایی مقاوم هستند.

مزایا:

 • طناب‌های پلی‌داک همچون مانیلا ریزش الیاف ندارند.
 • مقرون به صرفه‌تر هستند و در برابر سطوح ساینده و آب بسیار مقاوم‌تر اند بنابراین در بیرون و داخل خانه قابل استفاده هستند.

معایب:

 • تنها مشکل واقعی طناب‌های پلی‌داک این است که تشخیص مدل‌های باکیفیت از بی‌کیفیت در آن‌ دشوار است. درواقع مشکل طناب‌های ارزان قیمت پلی‌داک این است که سیالیت کمتری دارند، بنابراین بدیهی است که ایدئال نیستند.

البته حتی بتل روپ‌های پلی‌داک باکیفیت هم زمانی که برای اولین بار از جعبه بیرون کشیده می‌شوند، کمی سفت هستند، اما پس از چند جلسه تمرین، آن‌ها شکسته می شوند و احساس می‌کنند بسیار روان شده است. در حالت کلی خرید مدل‌هایی از بتل روپ از جنس پلی داک را به شدت پیشنهاد می‌کنیم؛ چرا که لازم نیست نگران ریزش الیاف آن باشید، قیمت بالایی هم ندارد و برای مدت طولانی‌ای بدون نگرانی از پوسیدگی، دوام خواهند آورد. این نوع از الیاف بادوام‌ترین و بهترین گزینه برای بتل روپ است.

در پایان این قسمت لازم به ذکر است که بتل روپ‌های ۲ اینچی به اندازه‌ی مدل‌های ۱.۵ اینچی تولید نمی‌شوند زیرا طناب‌های ۱.۵ اینچی بیشترین تقاضا را در بازار لوازم ورزشی دارند. بنابراین برای افراد علاقه‌مند به کالاهای ۲ اینچی گزینه‌های کمتری برای انتخاب وجود دارد.

معرفی پرفروش‌ترین مدل‌های بتل روپ در دیجی‌کالا

قبل از معرفی پرفروش‌ترین بتل روپ‌های بازار لازم است تاکید کنیم که این دسته از محصولات واقعاً یک گزینه‌ی بسیار تخصصی نیستند که تنها برندهای خاصی بتوانند طنابی ایدئال را بسازند. بنابراین تقریبا هر شرکتی می‌‌تواند یک بتل روپ باکیفیت و خوب را بسازد به شرطی آنکه برای تهیه‌ی آن از متخصصین امر کمک گرفته باشد. حال با این توضیحات به سراغ معرفی پرفروش‌ترین مدل‌های بتل روپ در دیجی‌کالا می‌رویم.

طناب بتل روپ پاورجیم مدل ۲۰۲۳ قطر ۱.۵ اینچی ۹ متری

طناب بتل روپ پاورجیم مدل ۲۰۲۳ گزینه‌ای ۹ متری یا به عبارتی ۳۰ فوتی است که قطر آن به ۱.۵ اینچ می‌رسد. این مدل طناب جنگی روکشی مقاوم در برابر پارگی دارد و جنس آن ترکیبی از نخ با بافت ابریشمی است. کشور تولید کننده‌ی این محصول چین است و در حالت کلی وزن آن ۷.۸ کیلوگرم برآورد شده است.

طناب بتل روپ پاورجیم مدل 2023 قطر 1.5 اینچی 9 متری

طناب بتل روپ کد m4 طول ۱۰ متر

این مدل طناب بتل روپ جزو مدل‌های ۴۰ فوتی بازار است که به عبارتی ۱۰ متری حساب می‌شود. این مدل کالا حدودا ۷.۵ کیلوگرم وزن دارد و سایر مشخصات آن شامل کالایی ساخت ایران، بدنه‌ای از جنس نخ و پلاستیک، مقاوم در برابر پارگی، همراه با بافتی یکنواخت و مستحکم است. لازم به ذکر است که قطر یا ضخامت این نوع طناب ۴ سانتی‌متری یا همان ۱.۵ اینچی است.

طناب بتل روپ کد m4 طول 10 متر

طناب بتل روپ پاورجیم مدل ۲ اینچی ۱۵ متری

یکی از مدل‌های پرفروش و محبوب بازار که طولی به اندازه‌ی ۵۰ فوت یا ۱۵ متر دارد، طناب بتل روپ پاورجیم مدل ۲ اینچی ۱۵ متری است. این نوع کالای ورزشی قطری ۲ اینچی دارد و به همین دلیل هم به خانم‌ها چندان توصیه نمی‌شود. از دیگر مشخصه‌های این کالا می‌توان به وزن ۲۰ کیلوگرمی، حفظ تعادل بالا، بدنه‌ای مستحکم و از جنس الیاف مصنوعی اشاره کرد.

طناب بتل روپ پاورجیم مدل 2 اینچی 15 متری

طناب بتل روپ مدل ۱.۵ – ۱۵

طناب بتل روپ مدل ۱.۵ – ۱۵ گزینه‌ای باکیفیت و همراه با مشخصاتی همچون وزن حدودا ۱۱ کیلوگرمی، ضخامت ۱.۵ اینچ، طول ۵۰ فوتی، بدنه‌ای از جنس الیاف پلی‌استر و کاملا مستحکم و بادوام به بازار عرضه شده است. به طور کلی طناب بتل روپ برای استقامت بدن و تناسب‌اندام، گزینه‌ای مؤثری است و طناب بتل روپ مدل ۱.۵ – ۱۵ یکی از مدل‌هایی است که می‌تواند نیاز خانم‌ها و آقایان را به‌خوبی برطرف کند.

طناب بتل روپ مدل 1.5 - 15

طناب بتل روپ مدل XCV-01 طول ۱۵ متر

طناب بتل روپ مدل XCV-01 کالایی ۱۵ متری یا همان ۵۰ فوتی است که با توجه به طول مناسبی که دارد برای استفاده در محیط بیرون از خانه کاملا کاربردی است. این بتل روپ با مشخصات دیگری همچون قطر یا ضخامت ۱.۵ اینچی، وزن حدودا ۱۱ کیلوگرمی، جنس الیافی از پلی‌استر و کاملا بادوام همراه شده است و یکی از گزینه‌های باکیفیت و پرفروش سایت دیجی‌کالا است.

طناب بتل روپ مدل XCV-01 طول 15 متر

طناب تمرین مدل بتل روپ کد a.s734 طول ۱۵ متر

طناب تمرین مدل بتل روپ کد a.s734 طول ۱۵ متر محصولی بالارده با بدنه‌ای کاملا مستحکم و بادوام است که در مقابل انواع کشیدگی به خوبی از خود مقاومت نشان می‌دهد. این نوع طناب جنگی از الیافی از جنس نایلون ساخته شده است و وزن کلی آن حدودا ۲۲ کیلوگرم است. لازم به ذکر است که این بتل روپ جزو گزینه‌های دو اینچی است و برای خانم‌ها چندان توصیه نمی‌شود.

طناب تمرین مدل بتل روپ کد a.s734 طول 15 متر

طناب تمرین مدل بتل روپ KF5 طول ۱۲ متر

یکی از مدل‌های قطور و باکیفیت بازار از جنس الیاف طبیعی طناب تمرین مدل بتل روپ KF5 طول ۱۲ متر است که طول آن همانطور که از نام آن پیداست ۱۵ متر یا ۵۰ فوت است. از طرفی ضخامت این نوع طناب به ۲ اینچ می‌رسد که در کنار وزن ۴.۷ کیلوگرمی آن یکی از گزینه‌های ارگانیک و دوست‌دار محیط زیست به شمار می‌رود. البته توصیه می‌شود که به دلیل ریزش الیاف طناب در طول فعالیت، بهتر است که از آن در فضای داخلی خانه استفاده نکنید.

طناب تمرین مدل بتل روپ KF5 طول 12 متر

طناب بتل روپ مدل CROSSFIT GYM 2019 طول ۱۲ متری ۲ اینچ به همراه کاور

طناب بتل روپ مدل CROSSFIT GYM 2019 کالایی با مشخصات قابل توجه همچون ضخامت ۲ اینچی و طول ۵۰ فوتی است. این نوع طناب از جنس الیاف مصنوعی بوده با کاور به بازار ارائه شده است، همچنین وزن آن به ۱۰ کیلوگرم می‌رسد. لازم به تاکید است که این نوع محصول دارای روکش است که به چسبندگی بهتر آن در زمان کار و طول عمر کالا کمک می‌کند.

طناب بتل روپ مدل CROSSFIT GYM 2019 طول 12 متری 2 اینچ به همراه کاور

طناب تمرین مدل بتل روپ

برند ایکس فیت، یکی از شرکت‌های مشهور در زمینه‌ی تولید بتل روپ است که همواره از مواد اولیه و الیاف با کیفیت و تراکم زیاد استفاده می‌کند. به همین علت هم طناب‌های آن از کیفیت بالایی برخوردار است. در همین راستا طناب تمرین مدل بتل روپ گزینه‌ای بادوام با مشخصه‌هایی همچون بدنه‌ای ساخته شده از الیاف نایلون، طول ۳۰ فوتی (۹ متری)، قطر ۱.۵ اینچی و به رنگ مشکی است که وزن آن ۷ کیلوگرم اندازه‌گیری شده است.

طناب تمرین مدل بتل روپ

طناب تمرین پاورجیم مدل طناب بتل روپ پاورجیم مدل۲۰۲۳ قطر ۱.۵ اینچی ۱۲ متری

طناب تمرین پاورجیم مدل طناب بتل روپ پاورجیم مدل۲۰۲۳ آخرین نمونه‌ی پرفروش در بین بتل روپ‌های دیجی‌کالا است که ویژگی‌های آن شامل قطر ۱.۵ اینچی، طول ۵۰ فوتی، وزن حدودا ۱۰ کیلوگرمی و جنس الیاف نخ و بافت ابریشمی می‌شود. این نوع محصول با روکش مقاوم در برابر پارگی همراه شده است و جزو گزینه‌های باکیفیت چینی محسوب می‌شود.

طناب تمرین پاورجیم مدل طناب بتل روپ پاورجیم مدل2023 قطر 1.5 اینچی 12 متری

منبع: Set For Set

پاسخ به سوالات متدوال
بتل روپ چیست؟
بتل روپ یا هوی روپ، یک ابزار قدرتی‌ و تناسب اندام است که عمدتا برای بهبود تناسب قلبی-عروقی با استفاده از ایجاد نوساناتی در طول طناب به کمک دست‌ها به کار می‌رود.
استفاده از بتل روپ چه مزایایی دارد؟
انجام تمرینات ورزشی با استفاده از بتل روپ باعث می‌شود که دو نیرو یکی از جانب زمین و دیگری از طریق موج‌های ایجاد شده در طناب، به بدنتان وارد شود که باعث تقویت قدرت عضلات می‌شود.
بهترین مدل بتل روپ برای خرید چیست؟
بهترین بتل روپ چه برای حرفه‌ای‌ها و چه مبتدیان مدل‌هایی با طول ۵۰ فوتی، ضخامت ۱.۵ اینچی و از جنس الیاف مصنوعی‌ای به نام پلی‌داک است.


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما