Battlefield 1 از مجموع فروش Hardline و Battlefield 4 بیشتر فروخت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در حالی که شرکت اکتیویژن چند سالی است مجموعه بازی‌های «ندای وظیفه» را به فضا برده است، الکترونیک آرتز تصمیم گرفته با بازی Battlefield 1 به جنگ جهانی اول بازگردد. این شرکت بازی‌سازی از این تصمیم‌اش هم بازخورد خوبی گرفته است.

الکترونیک آرتز امسال دو اکشن اول شخص را در فاصله‌ای بسیار نزدیک عرضه کرده است.

بر اساس گزارشی که موسسه‌ی آماری Chart-Track منتشر کرده است، بازی Battlefield 1 توانسته است در هفته‌ی اول فروش خود، بیشتر از مجموعه فروش دو بازی Battlefield 4 و Battlefield: Hardline بفروشد. در واقع، فروش هفته‌ی اول Battlefield 1 به رکورددار فروش هفته‌ی اول انگلستان نزدیک شده است. رکورد پرفروش‌ترین بازی در هفته‌ی اول عرضه در انگلستان، متعلق به The Division است.

Battlefield-1-2

قبل از عرضه‌ی بازی، شرکت الکترونیک آرتز گفته بود که انتظار دارد بازی Battlefield 1 بیش از ۱۵ میلیون نسخه در سال اول عرضه‌اش بفروشد. با توجه به موفقیت این بازی، انتظار می‌رود که فروش Battlefield 1 حتی انتظارات الکترونیک آرتز را هم پشت سر بگذارد.

الکترونیک آرتز امسال دو اکشن اول شخص را در فاصله‌ای بسیار نزدیک عرضه کرده است. یکی دو هفته‌ای است که از عرضه‌ی Battlefield 1 می‌گذرد و بازی Titanfall 2 هم به تازگی عرضه شده است. هر دو بازی هم از سوی منتقدان، بازخورد بسیار خوبی گرفته‌اند. نمی‌دانیم آیا این حرکت الکترونیک‌آرتز، در نهایت به فروش Titanfall 2 صدمه خواهد زد یا نه؛ چون بازی‌کننده‌ها مطمئنا مجموعه‌ی Battlefield را بیشتر می‌شناسند و مطمئنا در یک بازه‌ی زمانی، دو اکشن اول شخص نمی‌خرند.

پرفروش‌ترین بازی‌های هفته‌ی گذشته‌ی انگلستان به ترتیب از این قرار بوده‌اند:

  1. Battlefield 1
  2. FIFA 17
  3. Mafia 3
  4. Gears of War 4
  5. Batman: Return to Arkham
  6. WWE 2K17
  7. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
  8. Forza Horizon 3
  9. Grand Theft Auto V
  10. Minecraft: Xbox Edition

بازی Battlefield 1 روی سه پتلفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شده است.

منبع: Gamerant

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما