Battlefield 1 و Titanfall 2 برای مشترکان EA رایگان می‌شوند

۱۸ تیر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

قرار است بازی‌های بزرگ و جدید الکترونیک آرتز، عناوینی مثل «بتلفیلد ۱»، «تایتان‌فال ۲» و بسته‌های الحاقی «استار وارز: بتل‌فرانت»، به صورت رایگان در اختیار مشترکان سرویس EA Access قرار بگیرند. الکترونیک آرتز دیروز با اعلام این خبر، گفت که برنامه های بسیار بزرگی برای مشترکان دو سرویس EA Access و Origin Access Vault در نظر گرفته است.

سرویس EA Access و Origins Access الکترونیک آرتز، ماهی ۵ دلار و سالیانه ۳۰ دلار قیمت دارد.

زمان زیادی از عرضه‌ی بازی‌های بتلفیلد ۱ و تایتان‌فال ۲ نمی‌گذرد و این بازی‌ها، برای مشترکان سرویس االکترونیک آرتز، هم روی ایکس‌باکس وان و هم روی کامپیوتر، رایگان خواهند شد.

از امروز، تمام کسانی که مشترک سرویس EA Access هستند، به بسته‌های الحاقی «استار وارز: بتل‌فرانت» (Star Wars: Battlefront) دسترسی خواهند داشت. خرید تمام بازی‌های الکترونیک آرتز هم برای مشترکان EA Access از امروز شامل ده درصد تخفیف خواهد بود.

به غیر از این عناوین، کسانی که عضو سرویس Origin Access روی کامپیوتر هستند، نسخه‌ی Deluxe Edition بازی The Sims 4 را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. دو بازی مستقل Oxenfree و Rebel Galaxy هم از دیگر بازی‌هایی است که برای مشترکان الکترونیک آرتز، رایگان خواهند شد.

سرویس EA Access و Origins Access الکترونیک آرتز، ماهی ۵ دلار و سالیانه ۳۰ دلار قیمت دارد و کسانی که عضو این سرویس می‌شوند، نه تنها بازی‌های الکترونیک آرتز را به صورت رایگان دریافت می‌کنند، بلکه می‌توانند بازی‌های جدید این شرکت را هم کمی زودتر بازی کنند.

منبع: VG247

telegram_ad2_1

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه