بتلفیلد ۲۰۴۲ تا اواسط دی ماه سه آپدیت بزرگ دریافت خواهد کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
battlefield 2042

بتلفیلد ۲۰۴۲ در حال حاضر بهترین وضعیت خود را ندارد. برای مثال تعدادی از ویژگی‌های بتلفیلدهای اصلی در بازی وجود ندارند همچنین پر از باگ است. دایس هم در جریان مشکلات هست به همین دلیل اعلام کرده که ۳ به روزرسانی بزرگ را تا آخر سال میلادی جاری (اواسط طی ماه) عرضه خواهد کرد.

اولین آپدیت اصلی در تاریخ ۴ آذر (۲۵ نوامبر) عرضه شد. تغییرات موجود در این به روزرسانی اکثرا جزئی بوده و ویژگی تازه‌ای به بازی اضافه نمی‌کند. برای مثال هاورکرافت (Hovercraft) که در بازی قدرت بسیار زیادی داشت، حال کمی ضعیف شده است. همچنین باگی که باعث می‌شد به هم تیمی‌تان در نزدیکی دیوار دسترسی نداشته باشید از بین رفته است.

بتلفیلد 2042

بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ را می‌توان یکی از بزرگترین بازی‌های آنلاین دانست ولی با اینحال مشکلات بسیاری دارد.

مهم‌ترین آپدیت، شماره دو خواهد بود که در آن دقت تیراندازی در آن بالا خواهد رفت. اگر شما الان ماشه را بکشید، شانس اینکه گلوله شما به هدف نخورد بسیار زیاد است. به‌خصوص اگر هدف شما با فاصله زیادی قرار داشته باشد. بعد از این آپدیت دقت شما بالاتر خواهد رفت و مبارزات بهتر خواهند شد.

طبق گفته دایس آپدیت شماره ۳ بزرگ‌ترین نمونه از زمان عرضه خواهد بود. این به روزرسانی قرار است در ماه دسامبر عرضه شود. اگر شما به لیست کامل بخش‌های تغییر کرده در این به‌روزرسانی نگاه کنید، خواهید دید که مشکلات زیادی را برطرف کرده‌اند. در این لیست یک بخش مهم وجود دارد. آن‌ هم این است که شما لیست افرادی که می‌توانند شما را زنده کنند را ببینید. همچنین اینکه مشکلات بصری و نورپردازی بازی هم برطرف شده است.

بتلفیلد 2042

نقشه‌های بتلفیلد ۲۰۴۲ جزئیات بسیاری در خود دارند.

در حال حاضر در بتلفیلد ۲۰۴۲ ویس چت ندارد. همچنین جدول امتیازات آخر هر بازی آنلاین هم در حال حاضر در بازی وجود ندارد. دایس اعلام کرده که با دقت در حال کار روی این دو نمونه است و زمانی که چیزی برای عرضه داشته باشد، حتما اعلام خواهد کرد. در حال حاضر بتلفیلد نیازمند بهبود زیادی است. در اصل اینکه دایس بازی را ناقص عرضه کرده جای خود دارد اما در تلاش است تا هرچه زودتر مشکلات را برطرف کند. یکی از مشکلات شایع نقص در شرایط سطح زمین است که باعث می‌شود شما به طور ناگهانی به داخل زمین فرو بروید.

آخرین آپدیتی که قبل از انتهای سال میلادی عرضه خواهد شد هنوز اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است. تنها چیزی که ما می‌دانیم این است که دایس به‌شدت در تلاش است تا آن را قبل از انتهای سال میلادی عرضه کند. این‌طور که به نظر می‌رسد بهترین زمان برای تجربه بتلفیلد ۲۰۴۲ در دی ماه است که این به‌روزرسانی‌ها کامل منتشر شده و بازی در وضعیت مناسبی قرار داشته باشد.

منبع: Rockpapershotgun.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما