مت دیمون به تصمیم‌گیری بن افلک برای خروج از نقش بتمن کمک کرد

۸ بهمن ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بن افلک و مت دیمون

مت دیمون و بن افلک از دوران کودکی، دوستان صمیمی هستند و از زمانی که با فیلم «ویل هانتینگ خوب» در سال ۱۹۹۷ به موفقیت رسیدند و اسکار بهترین فیلم‌نامه اصلی را کسب کردند، حرفه آن‌ها به شدت در هم تنید. در سال گذشته، دیمون و افلک دومین فیلم‌نامه مشترک خود را در فیلمی به کارگردانی ریدلی اسکات که در آن همبازی بودند نوشتند.

افلک در سال ۲۰۱۶ در فیلم «بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت» برای اولین بار در نقش شوالیه تاریکی در دنیای توسعه‌یافته دی‌سی بازی کرد و سپس تحت همین عنوان در فیلم‌های «جوخه‌ی انتحار»، «لیگ عدالت» و همچنین نسخه اسنایدر از لیگ عدالت هم ایفای نقش نمود.

او حتی در یک بازه زمانی قرار بود در یک فیلم اختصاصی در دنیای توسعه‌یافته DC بازی کند و نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی پروژه را هم بر عهده بگیرد. افلک در نهایت به دلایل مختلف پروژه بتمن را رها کرد تا مت ریوز دوباره آن را با رابرت پتینسون در نقش اصلی کار کند. با این حال، افلک باز هم این نقش را برای آخرین بار در فیلم «فلش» بازی خواهد کرد.

بن افلک

او در نشست اخیر خود درباره تأثیر دیمون (که انجام مصاحبه را بر عهده داشت) در کنار گذاشتن نقش خود در دنیای توسعه‌یافته دی‌سی صحبت کرد و وی را عامل اصلی این تصمیم خواند. بازیگر بتمن درباره تجربه افتضاح لیگ عدالت و اشتیاق دوباره خود به روند فیلم‌سازی به واسطه پروژه «آخرین دوئل» اظهار نظر کرد.

بن افلک: «من به دلایل مختلف تجربه بسیار بدی در پروژه‌ی لیگ عدالت داشتم. کسی را سرزنش نمی‌کنم، چرا که اتفاقات زیادی افتاده است اما به هر حال من راحت نبودم. دوست نداشتم آن‌جا باشم، جالب به نظر نمی‌رسید و اتفاقات افتضاحی رخ داد. در آن زمان بود که با خودم گفتم دیگر این کار را ادامه نمی‌دهم.

در واقع، من درباره این قضیه‌ با تو (مت دیمون) صحبت کردم و تو در تصمیم من تأثیرگذار بودی. من دوست دارم کارهایی را انجام دهم که در روند آن‌ها راحت باشم. ما با هم پروژه «آخرین دوئل» را کار کردیم و من هر روز از این فیلم لذت می‌بردم. من ستاره محبوب فیلم نبودم، بلکه یک شرور بودم. در آغاز کار، شاید آنطور که فکر می‌کردم نبودم اما با این حال تجربه فوق‌العاده‌ای بود.»

افلک این صحبت‌ها را در طول تور مطبوعاتی خود برای «نوار مناقصه» بیان کرد. اگرچه او فاش نکرد که چه اتفاقات افتضاحی در طول تولید رخ داده است اما به نظر می‌رسد صحبت‌های او درباره طلاق خود از جنیفر گارنر باشد که در آن زمان اتفاق افتاده بود. مرگ غم‌انگیز دختر زک اسنایدر هم باعث شد تا این کارگردان از پروژه کناره‌گیری کند و جاس ویدون ادامه کار را بر عهده بگیرد و در ادامه، سیاست‌های تولید استودیو موجب افول لیگ عدالت شد.

افلک و دیمون در طول این سال‌ها دوستان صمیمی و همچنین همکاران یک‌دیگر باقی مانده‌اند. بنابراین جای تعجب نیست که آن‌ها درباره شرایط زندگی و شغلی یک‌دیگر با هم مشورت کنند. افلک در سال‌های اخیر، تا حد زیادی از فیلم‌های پرهزینه دوری کرده و درام‌های آرام‌تری مانند نوار مناقصه و «راه بازگشت» را کار کرده است و حالا بسیار راحت‌تر به نظر می‌رسد. اگرچه طرفداران دنیای توسعه‌یافته DC هم‌چنان منتظر آخرین حضور او در نقش بتمن در فیلم فلش در تاریخ ۴ نوامبر هستند.

منبع: screenrant

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar Fa

  خب ببین این فیلمای بتمن خیلی خوب از اب در نیومد (البته من همشون رو دوس داشتم) و این همه سال تجربه بازیگری افلک داشت میرفت زیر سوال
  توهین ها و….
  تازه مت دیمون خیلی به افلک کمک کرده

 2. Avatar ℳα❧ℋ❦ⒹᎥ㋡❥

  بن بهتره

 3. Avatar Matinrko

  خاک تو سرت. عوض اینکه قانعش کنی همچنین نقش مهمی مثل بتمن رو از دست نده کمکش میکنی که از این نقش کناره گیری کنه. آخه تو چه دوستی هستی. یا همکار.

  1. Avatar پاسخگوی ابلهان

   ناموسا متنو می‌خونی یا همینطوری فقط میخوای تناول کنی

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه