بی‌تی‌اس به فورتنایت می‌آید، بلک‌پینک به پابجی

۲ مهر ۱۳۹۹ | ۲۲:۴۷ ۵ مهر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۷ دقیقه
بی‌تی‌اس بلک‌پینک

گروه موسیقی کی‌پاپ بی‌تی‌اس برای رونمایی از نسخه‌ی کوریوگرافی شده‌ی موزیک ویدیوی دینامیت، یک برنامه در بازی فورتنایت به تاریخ ۲۶ سپتامبر (۵ مهر) ترتیب خواهد داد. از سوی دیگر گروه موسیقی کی‌پاپ بلک‌پینک قصد برگزاری یک رویداد در بازی پابجی را دارد.

بتل رویال یکی از پرطرفدارترین پدیده‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی و کی‌-پاپ از محبوب‌ترین سبک‌های موسیقی در عصر کنونی محسوب می‌شوند. این دو پدیده در کنار هم می‌توانند بسیاری از طرفداران را به خود جذب کنند و یک همکاری بسیار عظیم را تشکیل دهند.

بازی پابجی اولین بازی در سبک بتل رویال محسوب نمی‌شود ولی می‌توان آن را اولین بازی بتل رویال موفق خطاب کرد. هدف بازی پابجی ساده است؛ باید در جزیره‌ای در مقابل ۹۹ بازی‌کن زنده بمانید تا برنده شوید. بازی پابجی توانست با پیاده‌سازی خوبی که ایده‌ی بتل رویال داشت بازی‌کنان زیادی را جذب کند و دیده شدن این بازی، به جابه‌جایی رکورد‌های بسیاری منجر شد.

بازی‌های بسیاری برای پیروی از پابجی تلاش کردند اما موفقیتی کسب نکردند تا این که شرکت اپیک گیمز پا به میدان گذاشت. فورتنایت ارایه‌ی شرکت اپیک گیمز از بتل رویال بود و توانست با هدف گرفتن دامنه‌ی وسیع‌تری از مخاطبان، دربر داشتن قابلیت‌های جدید مانند ساخت‌ و ساز و گیم‌پلی ساده‌تر در مقابل پابجی قد علم کند. با وجود محبوبیت بسیار بالایی که امپراطوری عظیم پابجی روی آن بنا نهاده شده بود، فورتنایت موفق شد حتی به موفقیت‌های بزرگ‌تری دست پیدا کند و از رکوردهای پابجی هم عبور کند.

این که کدام یک از دو بازی فورتنایت و پابجی بهتر هستند کاملا به سلیقه‌ی بازی‌کن باز می‌گردد. در کل می‌توانیم بگوییم این دو بازی هر دو خوش‌ساخت ولی متفاوت هستند؛ اما چیزی که بر همگان آشکار است، عظمت و نفوذ این دو بازی در صنعت بازی‌های ویدیویی می‌باشد. برای هر دوی این بازی‌ها مسابقات بزرگی برگزار می‌شود. بازی فورتنایت حتی به یک مرکز نمایش و تبلیغ برای دیگر آثار هنری تبدیل شده. از نمایش تریلر و اکران فیلم گرفته تا برگزاری کنسرت در فورتنایت رخ می‌دهند.

به جرات می‌توان گفت گروه موسیقی بی‌تی‌اس بزرگ‌ترین اسم در کل تاریخ کی‌پاپ به شمار می‌رود. کی‌پاپ نوعی موسیقی پاپ است و همان‌طور که از اسم آن می‌توان فهمید، از کره سرچشمه گرفته و رقص و ویژگی‌های آن، باعث تمایز کی‌پاپ میان دیگر شاخه‌های پاپ شده. گروه بی‌تی‌اس که افتخارات بسیار زیادی در کارنامه‌ی خود دارد، موفق شده موسیقی کی‌پاپ را در تمام دنیا یک مرحله جلوتر ببرد و در این میان رکورد‌های بسیاری را به نام خود ثبت کند. گروه بی‌تی‌اس سیزده رکورد را در کتاب گینس به نام خود ثبت کرده و توانسته به موفقیت‌هایی مانند پرفروش‌ترین هنرمند در کره، تنها گروه کی‌پاپ حاضر در جدول بیلبورد به مدت یک سال و حضور به مدت ۱۹۶ هفته در صدر این جدول دست پیدا کند.

جدیدترین آلبوم این گروه که «نقشه‌ی روح» (Map of the Soul) نام داشت، پارسال عرضه شد و توانست علاوه بر جوایز بسیار، به پرفروش‌ترین آلبوم کل تاریخ در کره‌ی جنوبی تبدیل شود. این گروه مدتی پیش آهنگی به نام دینامیت تولید کرده که مانند تمام آثار این گروه توجه زیادی به آن معطوف شده و موزیک ویدیوی آن، رکور پربیننده‌ترین موزیک ویدیو در ۲۴ ساعت را به دست آورده و هنوز هم در حال دیده شدن است.

گروه BTS گروه Blackpink

گروه موسیقی کی‌پاپ بلک‌پینک از دید بسیاری از طرفداران کی‌پاپ، محبوب‌ترین گروه کی‌پاپ با اعضای دختر در دنیا محسوب می‌شود. اولین آلبوم استودیویی این گروه که «بلک‌پینک در منطقه‌ی شما» (Blackpink in Your Area) نام داشت دو سال پیش عرضه شده و ستایش‌های زیادی دریافت کرده است. گروه بلک‌پینک نسبت به بی‌تی‌اس مدت فعالیت کوتاه‌تری داشته و افتخارات زیادی مانند حضور مکرر در جدول بیلبورد کسب کرده. همچنین موزیک ویدیوی Ddu-Du Ddu-Du از این گروه رکورد پربازدیدترین موزیک ویدیوی کی‌پاپ را در وب‌سایت یوتوب دارد. این گروه پس از وقفه‌ای کوتاه در فعالیت، اخیرا آهنگ جدیدی به نام «بستنی» (Ice Cream) را با همکاری سلنا گومز، منتشر کرده و دوباره با قدرت وارد عرصه‌ی تولید آثار جدید شده.

گروه‌های پرطرفداری مانند بی‌تی‌اس و بلک‌پینک، و این دو بازی ویدیویی گه‌گاه در تاریخ رخ می‌دهند؛ ولی همکاری بین این دو واقعا اتفاقی مهم محسوب می‌شود. این دو رویداد که برگزاری نزدیک آن‌ها بی‌دلیل نیست، بدون شک توجه بسیار زیادی را جلب خواهند کرد.

موزیک ویدیوی جدید بی‌تی‌اس همراه با رقص‌های آن به فورتایت می‌آید

معمولا گروه بی‌تی‌اس پس از منتشر شدن نسخه‌ی معمولی موزیک ویدیوهای خود، نسخه‌ی کوریوگرافی شده‌ی آن‌ها را منتشر می‌کند. این نوع از موزیک ویدیوها، تمرکز بیش‌تر روی حرکت خود اعضای گروه دارند. حالا قرار بر این شده که پس از دیده شدن چشم‌گیر نسخه‌ی اصلی موزیک ویدیوی دینامیت، نسخه‌ی کوریوگرافی شده‌ی آن در تاریخ شنبه، ۲۶ سپتامبر (۵ مهر) در ساعت ۳:۳۰ بامداد به وقت ایران برای اولین به نمایش در بیاید.

نمایش اولیه‌ی این نسخه از موزیک ویدیوی آهنگ دینامیت در صحنه‌ی داخل بازی فورتنایت رخ می‌دهد و طرفداران می‌توانند در این مراسم حاضر شوند. بازی فورتنایت آیتم‌های رقص داخل بازی جدیدی را به این بازی اضافه کرده که همین حالا می‌توانید این آیتم‌ها را از فروشگاه بازی فورتنایت تهیه کنید. این آیتم‌های رقص توسط گروه بی‌تی‌اس طراحی شده‌اند و علاوه بر زمان نمایش گروه، می‌توان از آن‌ها در همه جای بازی استفاده کرد. استفاده از این آیتم‌ها مانند استفاده از دیگر آیتم‌های رقص فورتنایت است و تفاوتی با آن‌ها ندارد.

بی‌تی‌اس داینامایت

البته اگر طرفدار این نمایش هستید ولی با زمان بدموقع این اتفاق به وقت ایران مشکل دارید، نیازی به نگرانی نیست و می‌توانید خودتان را به تکرار این رویداد برسانید. این تکرار در همان روز، یعنی ۲۶ سپتامبر (۵ مهر) ولی در ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران رخ می‌دهد تا کسانی که موفق به رسیدن به نمایش اولیه نشدند هم از برنامه لذت ببرند. فراموش نکنید که بعد از نمایش این موزیک ویدیو در هر دو دور، ریمیکسی از آهنگ دینامیت که اختصاصی بازی فورتنایت است، در این بازی پخش می‌شود.

ایموت‌های (emote) جدیدی هم با طراحی رقص آهنگ دینامیت به فورتنایت اضافه شده‌اند که می‌توانید برخی از آن‌ها را در ادامه ببینید:

در کنار رویداد رسمی بی‌تی‌اس، طرفداران یک سرور اختصاصی را برپا کرده‌اند. در این سرور برنامه‌هایی حول محور آهنگ دینامیت برگزار می‌شوند. همچنین می‌توانید همراه با دیگران موزیک ویدیوی دینامیت را در این سرور بازسازی کنید.

اگر قصد شرکت در این رویداد را دارید می‌توانید طبق مراحلی که در ادامه شرح می‌دهیم عمل کنید. البته پیشنهاد می‌کنیم برای اطمینان، کمی زودتر از زمان مشخص شده وارد بازی شوید که در پیدا کردن محل مورد نظر قبل از شروع برنامه دچار مشکل نشوید.

 • در منوی اصلی بازی، گزینه‌ی Change در گوشه‌ی پایین و سمت راست صفحه را اتنخاب کنید.
 • از گزینه‌های پیش رو، گزینه‌ی «پارتی رویال» (Party Royal) را انتخاب کنید و روی دکمه‌ی تایید بزنید. در حالت پارتی رویال قابلیت‌های مبارزه‌ی بازی فورتنایت حذف شده‌اند و این حالت مختص به برگزاری چنین رویداد‌هایی است.

 • پس از تایید کردن حالت پارتی رویال، در منوی اصلی روی گزینه‌ی شروع بازی بزنید.

Fortnite Party Royale

 • با استفاده از نقشه به سمت صحنه‌ی نمایش اصلی بروید و در آن‌جا فرود بیایید.

Fortnite Party Royale

 • پس از فرود، به دنبال فروشگاه SOFDEEZ بگردید.

Fortnite Party Royale

 • جاده‌ی کنار فروشگاه را دنبال کنید تا به تابلوی راهنمایی که به صحنه‌ی نمایش اشاره می‌کند برسید.

Fortnite Party Royale

 • از پل بگذرید و مسیر را ادامه دهید.

Fortnite Party Royale

 • وقتی به صحنه‌ی اصلی رسیدید برای شروع شدن نمایش مورد نظر صبر کنید.

Fortnite Party Royale

 • اگر قصد دارید همراه با دوستان‌تان در مراسم حاضر شوید قبل از شروع کردن بازی، از منوی اصلی بخش اجتماعی را باز کنید و دوستانی که می‌خواهید را به گروه خود اضافه کنید.

Fortnite Party Royale

اعضای گروه بلک‌پینک در راه پابجی موبایل هستند

در روزهای گذشته حساب توییتر پابجی موبایل در حال اشاره کردن به یک اتفاق جدید بوده. بعد از چندین توییت، سازنده‌های بازی پابجی موبایل اعلام کردند قصد برگزاری یک رویداد همراه با گروه بلک‌پینک را دارند. متاسفانه اطلاعاتی که از این رویداد داریم بسیار محدود است و هنوز تیم پابجی موبایل جزییات این همکاری و حتی تاریخ شروع آن را اعلام نکرده. البته اولین بار نیست که این دو تیم را کنار همدیگر می‌بینیم و قبلا، از آهنگ‌های بلک‌پینک در بازی پابجی پخش شده.

بلک‌پینک

این همکاری «بلک‌پینک در منطقه‌ی شما» نام‌گذاری شده و اسم آن به اولین آلبوم استودیویی این گروه اشاره می‌کند. طبق تصاویری که منتشر شده احتمال می‌دهیم تفنگ‌ها و ماشین‌هایی به رنگ صورتی به بازی پابجی موبایل اضافه شود. در یکی از عکس‌های منتشر شده لایت‌استیک‌های چکش شکل این گروه را می‌بینیم و بعید نیست این لایت‌استیک‌ها را به عنوان یک اسلحه در بازی پابجی موبایل ببینیم.

گروه blackpink

توییتر گروه بلک‌پینک هم تصاویری از حساب کاربری اعضای این گروه که ظاهر آن‌ها در بازی پیاده‌سازی شده است منتشر کرده. در این تصاویر آدرس حساب اعضای گروه بلک‌پینک مشخص است و می‌توان به اعضای این گروه درخواست دوستی در بازی پابحی ارسال کرد.

اگر قصد ارسال درخواست به اعضای این گروه دارید یا می‌خواهید حساب کاربری اعضا را مشاهده کنید، نام کاربری آن‌ها به شرح زیر است:

 • LisaPUBGM: 51009791380
 • JenniePUBGM: 51009797582
 • RoséPUBGM: 51009801702
 • JisooPUBGM: 51009780171

با این که این همکاری‌ها بزرگ‌ترین رویدادها در تاریخ این بازی‌ها نیستند ولی بدون شک دیدن این چهار نام پرعظمت در کنار همدیگر اتفاقی متداول نیست و چنین رویداد‌هایی، مخصوصا در زمانی نزدیک به هم پدیده‌ای خاص است. اتفاقاتی که در راه هستند، می‌توانند از نظر تبلیغاتی کمک بسیاری به این گروه‌های موسیقی کره‌ای و بازی‌های ویدیویی بکنند و با جلب نگاه همگان، این نام‌ها را سر زبان‌ها بیاندازند.

منابع:اپیک گیمز، توییتر پابجی، توییتر بلک‌پینک

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۱۳۱ comment
 1. Avatar من متی نیستم

  هوع
  “uninstaling pubg”

 2. Avatar کامران

  ببخشید در کدوم حالتِ بازی این کنسرت برگزا میشه؟ حالت solo یا …..؟

  ممنون میشم پاسخ بدید. باید چیزی یمثل کُد ورود یا بلیط داشته باشیم یا نه؟

  1. Avatar امیر

   بخش «چگونه در کنسرت شرکت کنیم» داخل متن، قدم به قدم و با عکس توضیح داده.

  2. Avatar محمد

   تو پارتی رویال امروز ساعت 3:30 شب

 3. Avatar مهدی

  ایا پابجی چرا نمیاره فیلتر شده

 4. Avatar بقال سرکوچه خونه کپتان‌اینا

  بلک پینک خیــــــلی بهتره چون خیلی حرفه ای تر کار میکنن و استایل نوینی دارن

  درزمن بی تی اس رو فقط فنای “ارمی ارمی” کن بزرگش میکنن ولی هچی خوب کار نمیدن بیرون بجای بی تی اس گروه 엑소
  (EXO) خیعلی کارشون بهتره اونا لایقش بودن ک بیان فورتنایت
  ولی درنهایت بهترین گروه کی پاپ همه ی دنیا میدونن حتی خود نویسنده هم میدونن ک اکسو از همه بهتره میشه گفت دارک سولز پاپ ب حساب میاد و نیازی به اینکه با بازیها تبلیغ کنن ندارن و خودشون از همه بهترن

  از همه طرفدارنم تشکر میکنم
  پوشاک افخمی OwO

  1. Avatar مهران

   برادر چرا الکی حرف میزنی؟ گروه بی تی اس در دنیا بیش از 600 الی 700 میلیون طرفدار داره در حالیکه بلک پینک بیشتر از 150 میلیون نداره (البته خود این ارقام سر آدم رو به درد میارن).
   بی تی اس حرف اول رو نه تنها در کره بلکه در دنیا میزنه و حتی رکورد های خوانندگان آمریکایی رو هم زده . پس بهتره الکی شلوغش نکنی!!!!!!!!
   من که خودم عاشق این بی تی اس هستم. راستی میدنستین درخواست داده بودن که بیان کنسرت توی ایران ولی ایران نذاشته!!!!!!(البته من خودم هم فقط شنیدم).
   امیدوارم مسئولین فرهنگی سر عقل بیان ( و فاجعه ای مثل تتلو رو دوباره برای مردم ایران درست نکنن)

   1. Avatar Adrina

    ببخشید من با تمام حرف شما موافقم ولی گروه اکسو توی کره بیشتر از بی تی اس معروف

   2. Avatar LISA

    اقایون خانما بسه ???? منم میخوام همراهی کنم

    و ارمی ها بشنون اگه دروغ میگم هرچی خواستین بگینـ بلک پینک تکه و مدت چهار سال خیلی محبوب شده ولی بی تی اس ۷ ساله تلاش میکنه و هیچی???? و بعد بی تی اس مث دخترا ارایش میکنن موهاشونم صورتی گوشوار میزارن???? و در اصل بی تی اس باید بره خونه بشینه ظرف بشورره????و همینطور رپ لیسا معرکس رپ جنی هم واقعا بی نقصه و از رپ تهیونگ خیلی بهتره که اصلا نمیفمهی چی میگه???? و بلک پینک واقعا موزیک ویدیوش عالیه ولی فاز بی تی اس متوجه نیمشم یا توی خیابون میرقصن یا حقه های انیمیشنی به کار میگیرن ????خب دیگه نگم چون خودتون متوجه شدین خیلی خزین????
    Black pink in your area

   3. Avatar Tikook

    بله میخواستن بیان جیمین تو لایوش هم گفت ایرانی ها رو دوس داره آههههههه

  2. Avatar خدیجه1385

   با این حرفت معلوم شد چقد اطلاعاتت از دنیای موسیقی پایینه. واقعاٌ برات متأسفم.
   بـــــــی تـــــــــی اس از خیلی جنبه‌ها بهتره و کارشون واقعا حرفه ایه. شما ازین به بعد درباره موسیقی نظر ندین. خیلی ممنون

   ادمین کاش یه نظرسنجی هم می‌گذاشیتن!

  3. Avatar Armin

   تو منتظر بازی اکسو بمون????

  4. Avatar Toria

   اصن کی ب اون عنتر های گاو گفته بیاین رپ بخونین اون بلک پینک ..باید بره تو خونه بشینه ظرف بشوره میمون رو آرایش کنی از اونا خشگل تر میشه????با اون صدای مزخرفشون????

   1. Avatar کیم جنی

    بهتر از اینه ی پسر تازه به دوران رسیده با قیافه های مضخرف عملی آرایش کنه واقعا مضحکه

   2. Avatar kpop

    ب پ بدرد جرز لای دیوار میخوره

   3. Avatar آرتمیس

    درسته رپ بلک پینک خیلی قشنگ نیست و رپ های لیسا به جا نیست (نگفته نماند که رپر اصلی گروه از وکالیست اصلی بیشتر وکال می‌کنه)ولی راجع به هیچ کس نباید اینطوری صحبت کنی واقعا دخترا ی بلک پینک خوشگلن و صدا های خوبی دارند بلاخره معروف شدن استعداد میخواد و اونا واسش زحمت کشیدن

   4. Avatar ps.Army

    هر گروهی به اندازه خودش خوبه

   5. Avatar Sara

    اولین حرف دهنتو بفهم چرا همش توهین میکنی
    اولین تفاوت این دو تا گروه فرق جنسیتشونه، تو گروه های دختر بلک پینک تکه و تو پسر ها هم بی تی اس ، این خیلی اشتباهه رو یه گروه تعصب دارین و حتما میخاین حرف خودتونو به کرسی بنشونین
    من خودم هم بلینک هستم هم آرمی اما توهین نمیکنم مثلاً به طرفدارای اورگلو
    رپر های هر دو گروه هم عالین جنی و لیسا به سبک خودشون، شوگا هم که همه میدونن رکورد تند ترین رپ رو داره

  5. Avatar Army

   ماتا دنیا دنیاست طرفدار بی تی اس می‌مونیم و همیشه دوستشون داریم و با خوشحالیشون خوشحالی میکنیم و با گریهشون گریه میکنیم وهرکس که هیت بده ما آرمی هاو خود بی تی اس جوابشو میده

  6. Avatar نفس

   وقتی چیزی نمیدونین به زبون نیارین لطفا
   بعدم اهنگ دینامیت پربازدیدترین موزیک ویدئو شد تو یوتوب

  7. Avatar S.N{ARMY}

   هی هی آروم تر برو ماهم برسیم بهت بهترین خواننده تو جهانه ????????????????

   1. Avatar ♡Sarina♡

    بله بهترین خواننده در دنیا
    چن وقته که کیپاپری؟ اصلا چیزی ازش سر در میاری؟ ????????

  8. Avatar ARMY_Jhope

   خخخ باش بابا شما خوب ماهم الکی نامبر وان بیلبورد شدیم???? از اکسو خوشت میاد برو حمایتش کن ن اینکه با بی احترامی ب بی تی اس خودنمایی کنی

  9. Avatar ناشناس

   بی تی اس معرکه هست اون بهترینه ولی بعضیا چشم اینو ندارن که بدونن بهترینه بی تی اس عالی هست ما آرمی ها همیشه کنارشون هستیم چون اونا تا جایی پیشرفت کردن که اونقدر شهرت درست کردن همه جهان اونا رو میشناسند اونا یک رنگین کمان خوش رنگ هستن زیبا ترین عضو شورای کی پاپ و زیبا ترین های کره ????????????????????????⟭⟬???? ????????ℝ????????⁷⟬⟭????

   1. Avatar Amirsam

    من که تا قبل اینکه این مطلبو بخونم نمیشناختمشون

  10. Avatar moochi

   ت برو ب بقالیت برس ????????????

  11. Avatar Hobi

   اصلا بی تی اس صد در صد بهتره

  12. Avatar ps.Army

   چرا هیت میدی مگه مسی گفت بلک پینک بده؟؟؟ تازشم شماها خجالت نمیکشین فقط بلدین به این گروه و اون گروه هیت میدین ؟ رسما گند زدین به فندوما با این کاراتون!!!

  13. Avatar ZiZO_ARMY

   همینجوری بمون باش????
   وقتی بعضیا بیسوادن همینه دیگ????

  14. Avatar jk

   میبینم اونایی ک کار خوب نمیدن بیرون و فنای آرمی آرمی کن دارن نامبر وان هات 100 شدن اونم ن 1 هفته بلکه 3 هفته
   3 هفته هم ک دوم شدن
   تنها گروه کیپاپ شدن ک نامبروان این چارت شدن
   چارت آل کیل کردن
   هات 100
   گلوبال 200
   گلوبال بدون آمریکا
   سوشیال 50
   بازم بگم؟!

   1. Avatar Tikook

    آره ایول خبر دارم از همه چیز اونا بی نظیرن

 5. Avatar ی نفر

  جاست بی تی اس بلک پینک عنه عن

  1. Avatar Rose

   خودت عنی جوجه ماشینی عنتر

 6. Avatar نفستونم

  شمایی که داری زر مفت میزنی اون دهنتو ببند????مجبورت نکردن که چیزی بگی که
  بعدم چیزی نمیدونی نگو

 7. Avatar جاناتان جوستار ، پسرخاله بقال سرکوچه خونه کپتان‌اینا

  بلک پینک کاراشون اصلا اورجینال و جالب نیس حتی کارای گروه و خود اعضاشون کیفیت مناسبی ندارن.
  بی تی اس عالیه . خیلی زیبا و قشنگن ، کاراشون. صدا و حرکاتشون خیلی خفنه. امیدوارم بتونم از نزدیک ببینمشون. در کل مطلب مفیدی بود.

  سوپری افخمی ( بجز امیرعباس )

  1. Avatar Rose

   بی تی اس خیلی مظخرفه گفتم برم ارمی شم گفتم اینایی که شبیه دختر میمونن ایمقدر طرفدار دارن ؟ واقعا که ! بلک پینک خیلی بهتره

   1. Avatar ♡sarina♡

    ببین من خودم به مدت دو ماه بلینکی بودم و هیچ گروه دیگه ای رو نمیشناختم
    بعد دو ماه گقتم برم و ببین چه گروهی واقعا لیاقت اینکه فنش بشم رو داره
    و الان 4 ساله که ارمی ام
    نمیگم بلک پینگ بده نه بدک نیس ولی بی تی اس صد در صد بهتره حالا اگر میخوای چیز بهتری از بی تی اس بفهمی طوری که دیگه اسم بلک پینگ از ذهنت پاک بشه بگو تا داخل اینستا یا واتساپ یا… هرچی که داری

 8. Avatar سین جی مهلا

  واااای خیلی خوشحالم که بلک پینک به پابجی میاد من همیشه میخاستم جای یکی از اعضا بلک پینک باشم، حالا دیگه میتونم تو پابجی جای یکیشون باشم. در برابر بی تی اس فقط میتونم بگم ایش وقتی پسرا بخوان خودشون شبیه دخترا کنن خب خوب نمیشه دیگه( دخترا لایک کنین)
  باید برم دنبال پابجی فروشی
  پابجی خیلی شبیه ابجیه( دخترا لایک )

  1. Avatar S.N{ARMY}

   ببین زر مفت ممنوع ????
   بی تی اس خیلی جیگر هستن بلک پینک من خوشم نمیاد ازشون هست هم نمیدم منم میتونم بگم بلک پینک قیافشون عنه

   دیدین بیلینکی ها عصابتون خورد شد پس هست ندین ما آرمی هاهم عصابمون خورد میشه وقتی یکی هست بده

   1. Avatar Rose

    شما ارمی ها زر مفت نزنین ما هم هیچی نمیگیم دلیل دشمنی ما بلینکا و ارمی ها پررو بودن شما ارمی هاست

  2. Avatar آرتمیس

   بی تی اس قبل از بلک پینک گفتن که قرار هست که به فورتنایت برن اگر هم کسی کپی کرده باشه که خودم اصلا قبول ندارم کسی کپی کرده باشه اون باید بلک پینک باشه

  3. Avatar Tikook

   بنده خودم دخترم
   اولین گروهی که شناختمش بی تی اس بود از همون ۶ سال پیش عاشقش شدم
   و بعدش اکسو رو شناختم و بعدشم ب پ
   قدمت آرمی بودن من خیلی بیشتره متاسفم
   با اینکه دخترم از افراد لوس ننر که صدای آشغالی دارن اصن خوشم نمیاد
   آیا جیسو صدا داره؟هر موقع گوش میکنم صداشو انگار یه خر داره جیغ میزنه
   رز هم که صداش مث یه بچه ۱ سالست حتی کمتر
   جنی خیرسرش رپر اصلیه از همه بیشتر وکال میکنه
   لیسا هم که لوس ننر عق رپش به درد لا جرز می خوره
   عمرا به پای رپ شوگا و آرام برسه
   من همیشه عاشق پسر ها میشدم
   حالا مث Rose منو بکشن هم بلینک نمیشم و آرمی می مونم فقط برعکسش
   همه بلینک ها به ما ها حسودیشون میشه
   برای مثال سر آیس کریم بلینکا تصمیم گرفتن یه لینک درس کنن و موزیک ویدیو رو بزارن توش و بنویسن بابای جیمین مرده
   واقعا متاسفم براتون
   خودتونم قبول کردید که ما آرمی ها و البته اکسوال ها از شما ها بیشتریم
   خیلی خنگید خیلییییییییییییی
   بی تی اس هر کاری میکنه ب پ کپیش میکنه خودشون مخ ندارن فک کنن
   بعدشم کی طرفدار های ب پ بیشتر از بی تی اس بودن آیا زمین زمان به هم رسیده؟ اگ رسید به هم اونوقت بلینکا بیشتر از آرمی ها میشن
   ب پ زحمت کشیده تو دوران کرونا برا طرفداراش وقت بزاره؟
   کنسرت آنلاینی از ب پ دیدید؟
   خود بی تی اس دوبار کنسرت آنلاین برگزار کرده تا طرفداراشون از دیدنشون خوشحال بشن
   مث ON:Eکه بی نظیررررررررر بود
   الان یه روز دیگه ب پ هم میره کپی میکنه
   خب ما کنسرت ON;….داریم
   اخ اخ اخ اخ خودشون خنگن طرفداراشونم یکی مث خودشون
   والا من با اینترنشنالی ها صحبت میکنم خیلی باادب و مهربونن
   خود منم باید از اونا یاد بگیرم چجوری حرف بزنم
   نه اینکه الکی فحش بدم
   با افتخار آرمیم و هیچوقت بلینک نمی شم

  4. Avatar king BTS

   میدونی کیا ارایش میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   تمام بازیگر ها و خواننده های جهان,بازیکن ها,هنرمند ها و……………………
   اونا واسه بهتر زیبا شدن خودشون میکاپ میکنن همونجوری ک بی تی اس میکنه ک البته بی تی اس خودش خوشگله ولی برای یکم بهتر شدن میکاپ میکنن
   پس دیگه زر مفت نزن گینی

 9. Avatar Moni

  آرمی های جیگر الکی اعصاب خودتون رو خورد نکنید و به حرف هیتر ها هم گوش ندید ینی فکر کنید یه پشه از پشت سرتون رد شده ینی انقدر توجه نکنید شکر خدا هر روز هم داریم موفقیت های پسرا رو می بینیم پس به کوری چشم هیتر ها بازم پیشرفت میکنیم

  1. Avatar linomin

   عاره . هموطنای عزیزی که فک میکنن عمشون صاحب بازیه و برای بازیای جهانی چسنوا میکنن که فلان گروه جیزه نباید میومد تو بازیمون….اونارو باید با اسید شست

  2. Avatar Rose

   اره ارواح عمت بلینکا اصلا به زر زدن این هیتر ها توجه نکنین هیتر ان دیگه بی تربیتن حرفشون اصلا ارزش نداره

   1. Avatar ♡sarina♡

    به تو میگن هیتر که به ایدول و یک گروه دیگه که اصلا نمیناسی بی احترامی میکنی نه ما گلم

 10. Avatar silver

  گویا هنوزم پیدا می‌شن آدمایی ک خودشونو

  درگیر یسری تفکیک‌های جنسیتی مزخرف

  می‌کنن /:

 11. Avatar Exo.bts

  عزیزان هر کسی طرفدار یک گره از کیپاپه(مثلا خودم اکسو الم) و همچنین مولتی فن????
  وقتی اونا خودشون انقدر با هم خوبن چرا فنا مثل خروس جنگی به جون هم میوفتن؟! عزیزان هر کسی نظر خودشو داره ولی نباید به گروه ها توهین کرد!????
  اوکیه؟

 12. Avatar hossein

  بلک پینک خیلی بهتر از بی تی اسه
  اونا کارشون اورجینال و خاص و خفنه
  هرچی میدن بیرون بی برو برگرد بی نظیر و استثنایی میشه
  در مورد بی تی اس هم باید بگم که سبکشون خز و مضخرفه
  چون بدرد نخورن
  پسره با دوکیلو ارایش و گوشواره و انگشتر میاد قر ریز میده
  که چی
  موزیکشونم گوشیدم
  به گرد پای این دخترا نمیرسه
  بی تی اس رو آرمیا گندش کردن
  والا الانم میان تنها حرفی برا گفتن دارن اینه
  -برو هیتر بی تی اس بهترینه-
  یا فوقش فحش
  هه

  1. Avatar BTS X ARMY

   عزیزم یه سری به یوتیوب بزن ویو ها رو مقایسه کن ،حساب کار دستت میاد.????

   بعدشم آیدل ها هیچکدوم با هم مشکلی ندارن شما ها افتادید به جون هم????
   یک نکته مهم:
   Shut up hater????

  2. Avatar AMIN_BTS

   داداش عزیز از چیزی که نمیدونی خواهشن نظر نده
   تو چند وقته با این گروه اشنا شدی؟
   اصن کنسرتاشون رو دیدی
   بلک پینک برای هر نفر توی کنسرتش برای مثال۱۳دلار میگیره
   اخرش میاد یه موزیک میزارن یع دنس میرن میشه۲دیقه کنسرتشون تمام میشه
   حالا برگردیم به بی تی اس
   کجای دنیا نیم ساعت دنس رو با هم و هماهنگی میرن بدون هیچ اشتباهی میرن؟
   معلومه بی تی اس که ۱۳تا رکورد گینس داره
   وقتی ‌‌که گروه بلک پینک جنیشون پاش زخم شده بود نیومد روی صحنه و حتی نیومده بود باهاشون توی کنسرت.کجابود؟
   میدونی وقتی جونکوک پاش شکسته بود به افتخار طرفداراش اومده بود نشسته بود روی صندلی؟
   برو توی یوتیوب ببین کدوم یکی از موزیک ویدیوهاشون بیشتر لایک و سین خورده بعد بیا بی تی اسو با بلک پینک مقایسه کن درسته این دو گروه در سطح جهانین ولی هیچوقت هیچوقت بلک پینک بالا تر از بی تی اس باشه به هیچ وجه در ضمن اون ارایش نیست اون کلا استایلشونه????

   1. Avatar hossein

    خب به درک حرف منو نمیفهمی؟
    بلک پینک خاص ترن
    بی تی اس فقط یه گروه کیپاپه اورنجه
    گندشون نکنین بابا
    بلک پینک چیزی ازشون کمتر ندارن
    با اینکه اولین فول البومشون تازه داره میاد اندازه بی تی اس طرفدار دارن
    با همین چس مثقال اهنگ کلی رکورد و بازدید دارن
    برو رکوردای گینس رو بشمار
    بازدیداشون باهم جمع بزن
    میبینی بلک پینک باهاشون برابری میکنه

   2. Avatar Rose

    واقعا برات متاسفم که اینقدر خنگی که بدون اطلاعات حرف میزنی توی هیتر اصلا راجب بلک پینک تحقیق نکرده چی داری واست خودت میگی بلک پینک ۱۳ دلار میگیره ؟اون مغز نداشتت رو به کار بنداز بعد بیا زر مفت بزن

   3. Avatar Tikook

    ایول راست راست میگی
    ما میگیم از بی تی اس بهتر نیست
    خب واقعا هیچ کلمه ای در وصف کردن اونا نیستن
    بی تی اس عالیه اینو همه میدونن
    خود رییس جمهور کره گفته
    اونا عالیییییین
    تامام

  3. Avatar Samin

   بی تی اس و بلک پینگ دوتاشون خیلی تلاش کردن که به اینجایی که هستن برسن
   ولی رسانه های اینترنتی و گوگل و اخبار که دیگه دروغ نمیگه????????
   بهتره این دوتا رو غیر از اینکه همشون انسانن و دماغ و دهن و اینا دارن با هم مقایسه نکنیم
   ولی واقعا درک نمیکنم چرا وقتی خود گروه ها باهم مشکلی ندارن و کاری به کار هم ندارن تازه همدیگه رو تشویق میکنن چرا شماها مث سگ و گربه افتادین بع جون هم که کی از کی بهتره????باور کنین اگه اعضای بی تی اس و بلک پینگ اینارو بدونن واقعا ناراحت میشن????
   فقط به بیلکی ها و ارمی های عزیزم بگم لطفاً خواهشا به گروه های هم توهین نکنین چون چه اینارو بگین چه نگین اوضاع فرقی نمیکنه
   خیلی سعی کردم بع کسایی که به بی تی اس فوش دادن فوش ندم پس با ارامش و دلیل های منتقی امیدوارم متقاعدتون کرده باشم????????????

  4. Avatar مهران

   مطمئنی حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   آخه سگِ بی تی اس به بلک پینک می ارزه . بدبخت !

 13. Avatar amirali

  بابا این هفتا نره خر ۷ ساله خودشون پاره کردن تونستن به اینجا برسن ولی بلک پینک از بس خاص و خفنن همین که پا به میدون کذاشتن همه گرخیدن این ارمیا زیادی بی تی اس رو گنده میکنن من که دیدم گروه معمولیه کیپاپن تازه از بلک پینکم سطحشون پایین تره

  1. Avatar مهران

   آخه انتر چرا زر مفت میزنی؟؟؟؟
   این هفتا خودشون پاره کردن واسه 1 میلیارد هوادار در دنیا.
   ولی اون بلک پینک خودش جر داده واسه 120 میلیون هوادار!
   قیمت بلیط کنسرت های بی تی اس 10 برابر بلک پینکه.
   زر نزنی کسی نمیگه لالی!

  2. Avatar ARMY_Jhope

   خب معلومه وقتی پای تقلب و بازدید فیک وسط باشه اینجوری میشه دیگه

  3. Avatar زهرا

   حرف دهنت رو بفهم وقتی چیزی نمیدونی زر اضافی نزن طرفدار گروه های دیگه نیستی لازم نیست بهشون توهین کنی!!!!!!
   تو به خودت میگی بلینک اگه اعضای بلک پینک این حرفای مفت شما رو بفهمن مطمعنا شما ها رو فن خودشون نمیدونن

   1. Avatar Rose

    مهران واقعا برات متاسفم که اینقدر اسکلی بلک پینک خیلی بیشتر از بی تی اس طرفدار داره اون هفتا ۸ سال خودشونو جر دادن تا به اینجا رسیدن بلک پینک که فقط چهار نفرست سر چهار سال تونست به اندازه ی بی تی اس طرفدار داشته باشه نمیدونی زر نزن کسی اجبارت نکرده زر مفت بزنی

  4. Avatar Shiva

   شما اگه حرف نزنین کسی نمیگه لالین تربیتم خوب چیزیه

  5. Avatar Maralkook

   عززم! کمپانیه ب پ معروفه پس چی؟وقتی دبیوت کردن بخاطر کمپانیشون معروف شدن
   ولی کمپانی بیگ هیت نه! بتص باکلی تلاش تونسته معروف شه نمیگم ب پ تلاش نکرده ولی شما حق نداری اینطور راجب بتص ب ناحق قضاوت کنی!!!
   ممنون میشم منطقی فکر کنی باتشکر:]

 14. Avatar Omid

  بی تی اس عنه بلک پینکم نمیشه
  والا دخترا بهترن ازینا

  1. Avatar ی نفر

   فضول نخواستیم:)

  2. Avatar زهرا

   میشه به بی تی اس توهین نکنی
   واقعا متاسفم برای شما ها کی هیچی از کیپاپ و بی تی اس هیچی نمیدونید زر اضافی میزنید
   من که الان اصلا خودم رو ناراحت نمیکنم چون به غیر از شما ها ارمی ها و بلینک های واقعی وجود داره

 15. Avatar حاج سید محمد سام قرانی

  من بی تی اس و بلک پینک رو کمی اندازه هم دوست دارم اخه بی تی اس اهنگ شاد ???? هستش ولی بلک پینک اهنگ ???? خفن لطفا به هیچ کدوم از گروه ها چیز بدی نگید چون به هر حال همشون زحمت کشیدن تا به یک جایی برسن ممنون میشم

 16. Avatar Mahsa

  اوففف چقدر از این حرفا زیاد شنیدم
  وقتی از بوی بند خیلی معروفی هیچ اطلاعاتی نداری حرف نزن ارمی خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر میکنی هر روز بیشتر از دیروز:)
  از حرفه ای هم که چیزی نگو
  البته من فرق نمیزارم خودم قبلا مثل تو بودم
  بهتره هیچوقت مقایسه نکنیم ن تو ن هیچ کس
  اصلا تو با بی تی اس اکسوش… چیکار داری جونم
  بازیتو بکن؛)

 17. Avatar SHEIDA

  “/
  حتما‌بهتر‌بود‌که‌‌فورتنایت‌اومدن‌دیگ
  بجای‌اینکه‌بیای‌درمورد‌بی‌تی‌اس‌چرت‌بگی‌برو‌طرفدار‌گروه‌خودت‌باش‌…
  بی‌تی‌اس‌‌تودنیاکلی‌طرفدار‌داره‌‌و‌جهانی‌شدن
  کمپانی‌بی‌تی‌اس‌کوچیکترین‌کمپانی‌توی‌کره‌بود‌ولی‌الان‌چی؟‌شده‌یکی‌از‌سوداور‌ترین‌و‌بزرگترین‌کمپانی‌توی‌کره…
  همین‌بی‌تی‌اس‌کمپانیشونو‌بالا‌کشیدن
  بی‌تی‌اس‌فقط‌توکره‌حرف‌اولو‌نداره‌توکل‌جهانه
  بی‌تی‌اس‌‌تونست‌توی‌بیلبورد‌هات‌100‌رتبه‌یکو‌بیاره‌درصورتی‌که‌‌خود‌خواننده‌های‌هالیوودیش‌
  نمیتونستن‌رتبه‌یکشو‌بیارن‌….بی‌تی‌اس‌دوبار‌‌
  نامبر‌وان‌شد‌تواین‌بیلبورد‌یونو؟
  ام‌وی‌دینامیتم‌یکی‌از‌پربازدید‌ترین‌موزیک‌ویدیو‌تو‌یوتیوب‌بود‌بیب
  پس‌بهتر‌نیست‌کمتر‌چرت‌بگی؟؟!
  بجای‌اینکه‌حرص‌بخوری‌توهم‌بروگروهتو‌بالا‌بکش‌
  حاجی‌کسایی‌مثل‌شما‌که‌بی‌تی‌اسو‌میخوان‌خراب‌کنن‌بیشتر‌یکاری‌میکنن‌که‌بقیه‌توجهشون‌به‌بی‌تی‌اس‌جلب‌شه‌‌و‌چی……اوناهم‌طرفدارش‌میشن‌
  شما‌فقط‌خودتو‌خراب‌میکنی
  درضمن‌بی‌تی‌اس‌قبل‌اینکه‌بره‌عربستان‌برای‌کنسرت‌ایرانم‌توی‌لیست‌تورشون‌بود‌ومارو‌انتخاب‌کردو‌درخواست‌داد‌ولی‌چی؟؟مسئولین‌اجازه‌‌ندادن‌…چرا؟‌چونکه‌مغزشون‌خرابه‌‌واینکه‌همینکارارو‌کردن‌که‌کشورمون‌هیچ‌پیشرفتی‌نمیکنه‌و‌همیشه‌عقب‌موندست…
  بلک‌پینک…پف‌خندم‌نیار‌اون‌کلا‌اصکی‌از‌بی‌تی‌اس‌میره‌تا‌بی‌تی‌اچس‌ام‌وی‌انگلیسی‌دادن‌ایناهم‌همینکارو‌کردن‌‌الانم‌فورتنایت‌…بلکی‌پینک‌داره‌‌میاد‌پابجی‌
  زیادی‌ضایست…
  بهت‌چی‌میرسه‌هوم؟
  جایزه‌…پول…طلا….؟
  هیتر‌‌بی‌تی‌اس‌که‌زیاده‌توهم‌یکی‌از‌اونا‌
  بااین‌حرفاتون‌فقط‌دارین‌نشون‌میدین‌که‌کونتون‌
  سوخته(”
  [واینکه‌شما‌خودتونو‌جررررم‌بدین‌بازم‌بی‌تی‌اس‌
  طرفدارای‌خودشو‌داره‌…پس‌زیادی‌تلاش‌نکن‌چون‌نخ‌
  سوزن‌کمه(“]

 18. Avatar razy7s

  به نظرم بلک پینک اگه رقصاشو حرفه ای تر بکنه دیگه چیزی کم نداره????????????????????????
  BTSعالیییییییییییی????????????????????????

  1. Avatar Blink&Army

   رقص های آهنگ forever young و Bombay رتبه سخت و خفن ترین رقصارو تو نمد چی‌چی کسب کرده:>
   واقعن هم سختن..!

   1. Avatar Tikook

    نه بابا مگه داریم
    چی میگی رقص های بی تی اس بی نهاین خوشگل سختن رقص های ب پ به پای بی تی اس عمرا برسه
    مثلا دوپ خیلی سخته و خفن
    بعد اونایی که تو میگی خفنن وای وای یکی بیاد منو بکشه از دست این بلینکای خنگ آههههههه

 19. Avatar مهدی

  من طرفدار بلک پینکم چه باحال

 20. Avatar ززززز

  خیلی نامردیه پس فری فایر چی

 21. Avatar نیکا

  بچه ها فقط جواب منو بدین
  چرا پابجی بالا نمیاد؟؟؟
  سه روزه این مشکلو دارم
  اصلا ربطی به نت و سرور هم نداره

  گااااد هلپ می

  1. Avatar نگین

   کلا بالا نمیاد بعد اپدیت اگه از تو درست شد ب منمم بگووو

 22. Avatar Blink

  ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﻛﻪ ﻫﺮ ﺩﻭ ﮔﺮﻭﻩ ﻋﺎﻟﻲ ﻫﺴﺘﻦ و ﺣﻘﻪ ﺷﻮﻥ ﻫﺴﺖ .ﺧﻮﺩﻡ ﻋﺎﺷﻖ ﺑﻠﻚ ﭘﻴﻨﻜﻢ و ﮔﺮﻭﻩ ﺑﻲ ﺗﻲ اﺱ ﻫﻢ ﺩﻭﺱ ﺩاﺭﻡ .اﻣﻴﺪ ﻭاﺭﻡ اﺯ اﻳﻨﻲ ﻛﻪﻫﺴﺘﻦ ﻣﻮﻓﻖ ﺗﺮ ﺑﺸﻦ . و ﻓﻦ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺟﺎﻳﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﻪ ﺑﻘﻴﻪ ﮔﺮﻭﻩ ﻫﻴﺖ ﺑﺪﻥ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺷﻦ ﭼﻮﻥ ﻫﻤﻪ ﮔﺮﻭﻩ ﻫﺎ ﺧﻮﺑﻲ ﻫﺎﻱ ﺧﻮﺩﺷﻮﻧﻮ ﺩاﺭﻥ

 23. Avatar Blink&Army

  بی‌تی‌اس و بلک‌پینک بهترین و معروفترین بوی‌بند و گرل‌بند های جهانن..!
  این ی افتخار خیلی بزرگه برا ما بلینکا و ارمیز؛)
  ولی امکان همکاریشون وجود نداره‌…
  متاسفانه کمپانی‌ها زیاد موافق همکاری گروهای کیپاپ دختر و پسر باهم نیستن:((

  امم..حیف نه میتونم نه وقتش هس این بازی‌هاشونو نصب کنم ⁦ಥ_ಥ⁩

 24. Avatar Sarah

  اول از همه اینکه بی تی اس آرایش نمی کنن گریم و میکاپ میکنن که مربوط به کارشونه اگه اینطوریه پس باید بگیم خواننده ها و بازیگرای ایرانی هم آرایش میکنن و ادای آدمای زن نما رو در میارن ????????‍♀️و اینکه من هم آرمی ام هم بلینکی هم طرفدار خیلیییی گروه های دیگه مثل اکسو و استری کیدز و کارد و…. و واقعا با همشون حال میکنم هر کدوم سبک و ورژن آهنگاشون خاصه و نمیشه با هم مقایسه اشون کرد. حالا درسته! قبول دارم که سلیقه ی همه مثل هم نیست ممکنه یکی از یه آهنگ خوشش بیاد یکی خوشش نیاد اینکه ما از یه گروه یا یه آهنگ خوشمون میاد دلیل نمیشه که همه باید از همون گروه یا آهنگ خوششون بیاد و اینکه هیچ کدوم ما بخاطر اینکه سلیقه مون متفاوته حق اینکه به بقیه توهین کنیم رو نداریم اگه توهین کردین بهتون توهین میشه اگه شما از یک آرمی فوش شنیدی یا هر چیز دیگه بدون علتش خودت بودی که اینجوری باهات رفتار شده نه اون آرمی یا بلینکی ????مرسی از خدمات ????????????

 25. Avatar علی

  داداش اومدین راجب پابجبی و فورتنایت که این چیزا رو آورده بحث کنین یا اینکه باهم سره اینکه کدون گروه بهتره واقعا براتون متاسفم

 26. Avatar kookie

  ببخشید این چه طرز حرف زدن با بی تی اس هستش بی تی اس بهترینه تودنیا حتی اون بلک پینک هم نتونسته رکوردشونو بشکنه کار بلک پینک فقط خودنمایی هستش ولی بی تی اس خیلی خیلی برتر از بی تی اس نه تنها تو بلکه تو دنیا خیلی طرفدار داره تو یه مسابقه گذاشته بودن بی تی اس 25میلیون رای گرفته بود ولی بلک پینک فقط 3میلیون حتی خود بلک پینک هم باز می دونست که بی تی اس میبره به اونایی که جایزه میدن پول دادد تا جایزرو به خوشون یعنی بلک پینک بدن اونا واقعا حسودن هر سال هم تو آمریکا مسابقه میزان هر شال بی تی اس میبره

  1. Avatar Rose

   خفه شو بلک پینک بهتره فعلا به کوری چشم تو امسال رکورد بی تی اس جونتو زدن دهنتو ببند بشین سرجات زر مفت هم نزن اگه وای جی نبود بلک پینک میدونست که چجوری دهن هیترهایی مثل تو رو سرویس کنه

 27. Avatar kpop

  عه عه اوغم گرف
  ب پ:/ خو گند زدن به بازی که
  بی تی اسو حال کردم ولی ب پ خداییی دیگه نمیدونم چی بگم
  دوتا اهنگ خودشون بدم ببینم بلدن
  کل دبیوشون شد اویزونی به خارج از کره:/
  یا پول دادن بازدید خریدن معروف شن
  یا خودشونو انداختن با قولای موسیقی جهان
  بخوای بدون این چیزا حسابشون کنی از گروه های روکی هم ضعیف ترن
  توف که گند زدن به بازی
  خوشم میاد تو خود کره مردم به تخم مرغم حسابشون نمیکنن????

  1. Avatar Rose

   پابجی بازی باحالیه فقط چون بلک پینک که هیترشی اومده تو این بازی میگی

 28. Avatar kpop

  ب پ چطور تلاش کرد میشه بگی?
  نکنه دوسال یبار یه ام وی دادن تلاشه?

  1. Avatar Hasti

   به کوریه چشم تو امسال تاحالا سه بار کامبک دادن هههههه

 29. Avatar بلینک

  خیلی دیگه داره شور این دعوا ها در میاد
  هرکی گروه خودشو استن کنه و باهاش کیف کنه چرا باید به بقیه نشونشون بدیم
  یا اگه از گروهی خوشمون نمیاد به اهنگاش گوش ندیم و توجه نکنیم
  چرا باید بهش هیت بدیم
  هنوز یه سالم از قضیه ی سولی نگذشته
  خیلی ممنون از کسایی که کمک میکنن بازم فرشته های خیلی زیادیو از دست بدیم و پشیمون بشینیم نگاه کنیم
  با حرفامون ادم میکشیم یادمون باشه

 30. Avatar Adora

  ینی من موندم چرا هر کی سرش تو لاک خودش نی بابا فلان گروهو دوس داری برو حمایتش کن بزا بیاد بالا ک لازم نباشه انقد خودتو جر بدی تا بااستعداد بودنشونو ثابت کنی مشک ان است ک خود ببوید نه انکه عطار بگوید اگه به تعریف کردن باشه ک همه از چیزی ک دوسش داشته باشن و خوششون بیاد تعریف میکنن مهم اینه بقیع هم ک اون قدری پیگیر نیستن ارزشو استعداده ارتیستو متوجه بشن از روی عملکردش ک اینجا اصلا لازم نیس ما ارمیا چیزی بگیم چون چ بخاین چ نخواینbts حرف اولو میزنن متاسفانه حقیقت برا بعضیا تلخه ولی چ میشه کرد سنگ حقیقتم ندارین بشکن بزنین حقیقتو عوض کنین جانم نمیشه????

 31. Avatar CAPITAL

  واقعا متاسفم برای این همه افرادی که همش دارن به هم میپرن . خب شما از بی تی اس خوشت نمیاد خب گوش نکن دیگه چرا توهین میکنی . یا همینطور برای بلک پینک . واقعا باید تاسف خورد با این طرز برخورد بعضیا

 32. Avatar CAPITAL

  شما هایی که دارین همش در مورد معروفیت این گروه یا اینکه بازدید هاشون فیکه یا هیچی نیستن حرف میزنین . پاشین برین مث آدم تحقیق کنین بعد بیاین اینجا کامنت بزارین . طرف از هیچی خبر نداره فقط اومده زر مفت میزنه که نمیدونم این گروه بازدید هاش فیکه ، تو خوده کره اصن معروف نیستن ، فقط با پول اومدن بالا ، نه اصن تو خوبی ما بد

 33. Avatar جیسو استن آرمی

  وای خدایا بس کنید بس کنید بس کنیدددددددددددددددددد
  تو رو خدا وقتی از کیپاپ مقاله میزارین کامنتاا رو ببندیدددددددددد
  همه جا باید فنوار باشههههههه؟

 34. Avatar Haq

  دوتاشون باطلن فقط بندری بای

 35. Avatar ویونگی

  لطفا اینجوری صحبت میکنی نظر هر کی برای خودش محترمه .

 36. Avatar **

  داشتم کامنتارو میخوندم…

  و زارتتتتتتت….

  واقعن خجالت نمیکشین…

  چندسالتونع شماهااااا…

  میان سر بی تی اس و بلک پینک دعوا میکنین ک کدوم بهترع….

  ????????????????

  واقعا ک…

  من ک چیزی ندارم بهتون بگم

  فقط بگم ک کامنتاتون واقعن مسخرع بود..

  هم ارمی ها(ک واقعا ازتون انتظار نداشتم)

  و هم بلینکاها…

 37. Avatar ZiZO_ARMY

  بلينکای عزیز اینقد خودتونو گول نزنین????
  ی مشت حرفای چرت و پرت میزنین بی تی اس بهترن ک طرفدارای بیشتر دارن بهترن ک جایزه های بهتری کسب کردن بهترن ک تو بیلبورد اول شدن شما بلینکیا فقط حسودیتون میشه همین از اینکه چرا بلک پینک ب پای بنگتن نمیرسه بنگتن بیشتر تلاش میکنه و زحمت میکشه و ما اصلا واسمون مهم نیس ک تو پابجی باشن یا نباشن چون در هر صورت بهترینن اما شما بلینکا فقط بلدین هیت بدین همین هنوزم یاد نگرفتین سرتون تو کار خودتون باشه
  به همین کاراتون ادامه بدین باش موفق باشین????✋????

  1. Avatar Rose

   شما زر نزنین کسی نمیگه لالی توی هیتر ندونسته چه زری داری میزنی این ۷ تا خودشونو پاره کردن تا به اینجا رسیدن اونوقت بلک پینک که فقط ۴ نفرن بعد ۴ سال تونست اندازه ی بی تی اس طرفدار داشته باشه پس شما ارمی ها و هیتر ها حسودین که فقط بلدین فحش بدین یکم زیپتونو بکشین پاره میشین؟ اینقدر فحش نمیدادین ماهم به بی تی اس جونتون توهین نمیکردیم????

  2. Avatar Tikook

   دقیقا

 38. Avatar ZiZO_ARMY

  بلينکای عزیز اینقد خودتونو گول نزنین????
  ی مشت حرفای چرت و پرت میزنین بی تی اس بهترن ک طرفدارای بیشتر دارن بهترن ک جایزه های بهتری کسب کردن بهترن ک تو بیلبورد اول شدن شما بلینکیا فقط حسودیتون میشه همین از اینکه چرا بلک پینک ب پای بنگتن نمیرسه بنگتن بیشتر تلاش میکنه و زحمت میکشه و ما اصلا واسمون مهم نیس ک تو پابجی باشن یا نباشن چون در هر صورت بهترینن اما شما بلینکا فقط بلدین هیت بدین همین هنوزم یاد نگرفتین سرتون تو کار خودتون باشه
  به همین کاراتون ادامه بدین باش موفق باشین????✋????

 39. Avatar جاسم جاساز

  من تا همین الان نمی‌دونستم مردم ایران آهنگ چینی گوش میدم(چینیو کره ای و ژاپنی و…. همشون برای من چینین آخه همشون مث همن)دلارشده 30تومن اونوقت شما میاین سر این چیزا باهم بحث میکنین،درضمن خواننده فقط عباس قادری????

  1. Avatar ناشناس

   کی گفته بیای هیت بدی تو برو همون اهنگ پارسال دسته جمعی رفتیم زیارت رو گوش کن????

 40. Avatar Nika

  سلام به همه

  اول به شخصه تمام گروه هارو دوست دارم
  این به کنار
  ولی اونایی که میگید بلک پینک ۴ ساله معروف شده ولی بی تی اس بعد از ۷ سال

  حقیقت اینه که ربط فقط به کمپانی داره
  سه کمپانی در کره خیلی خیلی معروف هستند
  کمپانی yg . Jyp . Sm
  این سه کمپانی به محض دبیو گروه هشون از همون اول معروفن چون کمپانیشون معروفه
  بی تی اسو بابت این باید ستایش کرد
  چون با این کمپانیشون تونستن اینقدر معروف بشن
  ولی بلک پینک کمپانی yg هستند و به محض
  دبیو معروف شدن نمیگم بلک پینک بده یا
  با استعداد نیستن
  ولی جواب اونایی که چنین طرز تفکری دارن
  گفتم
  و من این اطلاعات رو از خودم درنیاوردم
  من چون سفر زیادی به کره رفتم خیلی درباره
  گروه ها تحقیق کردم

 41. Avatar momo

  سلام به همه

  اول به شخصه تمام گروه هارو دوست دارم
  این به کنار
  ولی اونایی که میگید بلک پینک ۴ ساله معروف شده ولی بی تی اس بعد از ۷ سال

  حقیقت اینه که ربط فقط به کمپانی داره
  سه کمپانی در کره خیلی خیلی معروف هستند
  کمپانی yg . Jyp . Sm
  این سه کمپانی به محض دبیو گروه هشون از همون اول معروفن چون کمپانیشون معروفه
  بی تی اسو بابت این باید ستایش کرد
  چون با این کمپانیشون تونستن اینقدر معروف بشن
  ولی بلک پینک کمپانی yg هستند و به محض
  دبیو معروف شدن نمیگم بلک پینک بده یا
  با استعداد نیستن
  ولی جواب اونایی که چنین طرز تفکری دارن
  گفتم
  و من این اطلاعات رو از خودم درنیاوردم
  من چون سفر زیادی به کره رفتم خیلی درباره
  گروه ها تحقیق کردم

  1. Avatar Rose

   خودتونو جر بدین هم بلک پینک رو دوست دارم و از بی تی اس بدم میاد نفرت دارم چون طرفداراش هی به بلک پینک توهین میکنن منم خوب بلدم از بی تی اس بد بگم پس زر مفت نزنین مثل ادم نظر بدین بلک پینک از بی تی اس خیلی بهتره دیدین ارمیا اعصابتون خورد شد پس مودبانه حرفتونو بگین تا ماهم مودب صحبت کنیم میمیرین مودبانه صحبت کنید؟ انگار مودبانه صحبت کنن اسمون به زمین میرسه

   1. Avatar Hasti

    در پاسخ به Rose : دقیقا منم ارمی بودم تا همین چند ماه پیش ولی وقتی دیدم آرمیا چقدر عقده ای و بی ادبن و هیچی از شعور و ادب سرشون نمیشه از فندوم خارج شدم و الان فقط بلینکم….از وقتی دیدم هرکاری میکردن تا How you like that و Ice cream رکورد بی تی اس رو نزنه(که آخرش زد) و موفق نشه دیگه از بی تی اس متنفر شدم…واقعا که این دخترا اینقد آزارتون میدن؟؟؟؟

 42. Avatar Fate

  هع واقعا که چهارتا بلینگی کج و کوله دارن به آرمی ها و بی تی اس توهین میکنن ، برید خودتونو جمع کنید بابا واسه ما شاخ شدن ، بلک پینک خوبه زارت ، چهارتا نویسنده خوب تو کمپانی جمع شده واسشون آهنگ مینویسه اونم میخوننش هنر کردن ، میخوام ببینم کدوم از اون چهارتا میتونن یک جمله صحبت کنن.

  1. Avatar Jisoo

   عزیزم هر کسی یه طرز فکری داره من هم بلینکی هستم هم ارمی تازه ۴ سالم هست که بلینکی ام و دوساله ارمی و تو همین دوسال به اندازه ۷ سال از بی تی اس اطلاعات دادم این به کنار ولی واقعا این حق و نداری که همچین حرفی به بلک پینک بزنی اگه از این‌گروه بدت میاد خب تو دلت نگه دار ولی لطفا ازش بد نگو تو چمیدونی اونا برای رسیدن به اینجایی که الان هستن چیکار کردن هان پس اول به چیزی که میخوای بگی فک کن و بدون که با اینکه ارمی هستی و خ شحالم از اینکه هستی ولی حق تو هین به گروه های دیگه کیپاپ به خصوص بلک پینک
   و نداری گلم تمام ????

  2. Avatar Rose

   Fate اگه اهنگشونو گوش کنی حرفتو پس میگیری خنگول

  3. Avatar Rose

   در پاسخ به Fate : فضول نخواستیم برو رد کارت پررو ????????

  4. Avatar Tikook

   همون مثلا جیسو جیشو گفت
   I`m scary خو واقعا هم هستی با اون قیافه عملی داغونت
   انگلیسی ۰
   ریپلای هم نکنین
   آر ام فقط یه سریال به نام friends رو دید و با زیاد گوش کردن
   خودتون هم می بینید انگلیسیش عالیه بقیشون هم دارن تلاش میکنن تا کاملش کنن
   چقد بچم باهوشه

 43. Avatar Ahmad moghadami

  گروه کیپاپ فقط بلک پینک
  بقیه سوتفاهمی بیش نیستن
  بای

 44. Avatar کیمیا

  بچه هاهر کسی یه گروه رو دوست داره.
  مثلا من خودم یه بلینکم ولی به ارمی ها توهین نمیکنم همه هرجایی که هستن تلاش کردن

  1. Avatar mamad

   ایدیه پابجی بدید

 45. Avatar Army

  دوستان چتونه شماها؟!
  مثه یگ و گربه پریدین به هم????
  یکم ادم باشین توروخدا ماهم همه جزو خانواده ی کیپاپیم باید باهم دوست باشیم تا بتونیم توی بیلبورد کیپاپو اول کنیم نه اینکه مثه سگ و گربه بپریم به هم دیگه و سر اینکه کدوم گروه بهترن دعواکنیم
  توروخدا بخدا هم دارین وجه فندومتونو خراب میکنید هم بوی بند و گرل بند مورد علاقتونو ناراحت میکنید
  باورکنید ناراحت میشن وقتی میبینن بین دوتا فندوم خوب اینقدر دعوایه
  الان به ماها چی میرسه اگه بشینیم هی باهم دعوا کنیم؟؟؟
  جز اینکه توی بیلبورد کیپاپ عقب بمونه فایده ی دیگه ای هم داره؟
  بنظر من ارمیای واقعی و بلینکی های واقعی هیچوقت به هم هیت نمیدن و فنوار راه نمیندازن
  اونایی که هی هیت میدن مطمئن باشین طرفدار واقعی نیستن
  پس خواهش میکنم یکم عاقل باشین و درست فکر کنید
  حداقل به ابروی فندومتون فکر کنید

 46. Avatar (❤Jungkook❤)

  من میخوام بازی بی تی اس و بلک پینک رو نصب کنم چجوری انجامش بدم
  میشع کمکم کنین????

 47. Avatar ????BLACK PINK????

  سلام دوستان
  واقعا درک نمیکنم. تا این میزان بی احترامی واقعا غیرقابل درکه.خواهش میکنم با اسم یه فندوم نیاید گروه ها رو خراب کنید.شما عادت دارید هرجا برید یه مقاله راجب کیپاپ باشه فنوار راه بندازید؟
  خب مثلا که چی؟ میاید میگید فلان گروه بهتره یا فلان گروه؟ معلومه همه گروه ها در جایگاه خودشون بهترینن. هر گروهی برای فنای خودش قابل ستایشه.
  به عنوان یه بلینک یادم نمیاد تا الان به گروهی بی احترامی کرده باشم و افتخارم میکنم به این موضوع.
  نیمه پر لیوانو ببینید. اینکه دو تا گروه کره ای تا این اندازه توی دنیا مطرح شدن و حتی به بازی های معروف راه پیدا کردن چیز قشنگی نیست؟
  و در آخر4ساله که بلینکم. اگه کسی سوالی داشت در خدمتم:)

  لطفا اطلاعات غلط ندید به کسی:)

 48. Avatar jk

  کسی ک ب اسم لیسا کامنت گذاشتی
  اگ اطلاعات نداری لطفا خاموش بمون
  تهیونگ مگ رپر ک بخواد رپ کنه و آدمایی مث تو نپسندن
  خاموش لطفا
  بی تی اس از یک کمپانی ورشکسته شروع کرد جوری بود ک هیچکس اونارو آدم حساب نمی‌کرد تو موزیک شوها حقشونو میخوردن
  تو مسابقات ورزشی آیدل ها اصن دوربین روی اونها نمی‌رفت
  وقتی خود کره ای ها محلشون نمیدادن فقد چون از یک کمپانی ورشکسته بودن چطور میخای تو مدت کم معروف بشن
  گروه های دیگ تو کمپانی هایی دبیو کردن ک حداقل این مشکلاتو نداشتن
  فقد یکم برین راجب زندگی بی تی اس موقع کارآموزی بخونین ببینین ک از چ چیز هایی میزدن ک به اینجا رسیدن بعد حرف بزنین
  جوری بود ک شوگا یا باید غذا می‌خورد یا باید بلیط اتوبوس تهیه میکرد اینو می‌فهمین
  هیچی نداشتن ولی ب اینجا رسیدن
  از هیچ شدن همه چی
  حق کسی ک این همه تلاش میکنه هیچ وقت ضایع نمیشه
  همینه ک الان بزرگترین بوی بند جهان اند
  میتونی بری حرفای خود آیدل های کره ای و بعضی از سیاست مداراشونو بخونی ک میگن بی تی اس راه رو هموار کرد
  همونایی ک میگن کیپاپ به دو زمان تقسیم میشع بعد بی تی اس و قبل بی تی اس
  کدوم یکی از آیدل ها یا گروه ها تو سازمان ملل حرف زدن
  فقد بی تی اس

 49. Avatar jk

  کی بلک پینک رکورد بی تی اسو زد ????
  فعلا ک ما چارتارو آل کیل کردیم ????✌️
  هات 100 را هیچ وقت فراموش نکنیم ????✌️????

 50. Avatar jk

  اینم یادم رف بگم ک خب آخه چرا وقتی چیزی نمیدونید حرف میزنین ????‍♀️
  ب اون نمیگن آرایش میگن گریم برین یکم راجب گریم چیزی یاد بگیرین بعد بگین بی تی اس آرایش میکنه
  مگ فقد بی تی اسه ک گریم میکنه ????
  همه ی گروه های دیگ و همه ی آیدل ها همه ی سلبریتی ها گریم می‌کنند
  چرا اگ ی سلبریتی خارجی گریم کنه و گوشواره بزنه کسی چیزیش نمیشه ولی اگ بی تی اس اینکارو کنه میشه دخترنما
  همه میگن آرمیا عقده این
  درحالی ک الان بلینکا واقعا ادبو گذاشتن کنار و خیلی بد حرف میزنن
  مطمن باشین اگ تلاش نکنین با حرفایی ک من درآوردیه بی تی اسو بکشین پایین ما آرمیا کاری با کسی نداریم
  بی تی اسو با هیچکس مقایسه نمی‌کنیم
  چون این واسه همه روشن و واضحه ک قابل مقایسه نیستن و میدرخشن
  پس تا فندم دیگ ای چیزی نگه ما کاری ب کار کسی نداریم
  دوم بی تی اس با هیوندا و سامسونگ مقایسه میشن از لحاظ درآمدی ک برای کره دارن
  کدوم سلبریتیو میشناسین ک از این لحاظ مقایسه بشه

 51. Avatar Tikook

  دیگه واقعاااا زر نزن مگه اکسو آرایش نمی کنه مگه گوشواره نمیندازه
  این همه آدم های دیگه جز بی تی اس آرایش میکنن چرا به اونا چیزی نمی گی
  متاسفم بعدشم تهیونگ رپر نیست عشقم پ زر نزن وقتی اطلاعات نداری فقط بلده ور بزنه
  هیتر های آشغال رقص بی تی اس بی نظیره کوک تو لس آنجلس یاد گرفته و جی هوپ که نگم عالیه بلک پینک تا یه مدت مث خر هیچ کار نمیکرد تا لیدی گاگا اومد
  اصن همه شواهد نشون میدن بی تی اس از همه بهتره ب پ کجا بی تی اس کجا
  مگه صورتی کردن مو اشکال داره ها؟ خیلی ها هستن صورتی دوس دارن و موهاشونم اون رنگی میکنن درکتون نمی کنم چرا با اینا کار دارید من خودم هیتر بلک پینکم چون بی نهایتتتتت لوس هستن لیسا رپش خوبه جنی رپش خوبه کاشتن آشغالا اصن اینا رپرن؟مثلا Whistle آیا لیسا اون اول رپ خوند؟ اینا رپ نمی خونن که جیغ میزنن نمی خوام حرف بد بزنم و البته حرف مفت به اندازه کافی شنیدم بی تی اس کیوت ترینه اونا هیچ عملی نکردن ولی بلینکای گل خودتون می دونین ب پ عمل کرده حداقل لیسا رو همه میدونن بی تی اس بهترینه ب پ آشغال ترین

 52. Avatar Tikook

  Rose خانم یا آقا حالا هر گ*هی که هستی
  من ۶ ساله آرمیم
  مدت آرمی بودنم بیشتر از قدمت گروه آشغال شما بوده
  ب پ بدرد نمی خوره
  اصن وللش آرمی ها فک کردن به بلینکای خنگ و بدرد نخور فقط حالمونو بد میکنه
  حالا نیای ریپلای کنی زر مفت بزنی
  آرمی ها با عاشق بی تی اس هستیم کی به بقیه اهمیت میده
  اصن نباید به یه آشغال اهمیت بدی وقتی خودت طلایی
  کنسرت ON:E رو دیدید آرمیا بی نظیر بود عررررررررر
  فقط می خواستم سر بلک سوان کوک لباسشو دراره
  ما آرمیا باید عشق خودمونو بکنیم
  برا من بقیه مهم نیستن مث ب پ
  من خودم اکسو رو خیلی دوس دارم اما اکسوال نمیشم چون دوس ندارم مولتی فن باشم
  اما به هیچ عنوان از ب پ خوشم نمیاد و هیچ وقت بلینک نمیشم
  صدای بی تی اس بی نظیره
  همشون عالین عالییییییییییییییییییییییی
  صدای کوک عالیه گیتار زدنش عالیه
  جیهوپ بی نظیر میرقصه
  جیمین عالیههههههههههه و قشنگ پیانو میزنه
  جین گیتار زدنش و آشپزیش عالیه
  شوگا و آرام از نظر رپ عالینن
  تهیونگ خوشتیپ و خوش قیافست
  اونا عالین بی نظیرن عشقن
  وای ک چقد دلم برا In the soopتنگ شده
  کوک خوابالوووو عاشقتم
  بایس و عشقم تو کل دنیا کوک عاشقتممممممم

  1. Avatar Rose

   اولا بلک پینک درسته دوما به تو ربطی نداره من طرفدار کدوم خوانندم تو داری میگی من هیچ وقت بلینک نمیشم اونوقت خودت داری منظورت رو ثابت میکنی که بلک پینک چرته بیا طرفدار بی تی اس شو میخواستم ارمی هم بشم ولی پشیمون شدم چون دیدم طرفداراش به طور خیلی بدی که نگم بهتره به گروه مورد علاقم توهین میکنین وگرنه من الان جیمین لاور بودم و همینطور بی تی اس هم دوست داشتم خدایی فازتون چیه ؟ نمیگم طرفدار بی تی اس نباشین اما اصلا حق ندارین به گروه دیگه ای هیت بدین اونا هم طرفدارای خودشونو دارن فکر کردین فقط گروه مورد علاقه تون طرفدار داره همه ی خواننده های جهان طرفدار دارن و شماها نباید بهشون توهین کنین شماها سلیقتون یکجوره بقیه هم یکجور دیگه سلیقشون هست دلیل نمیشه چون ازشون خوشتون نمیاد بیاین بهشون توهین کنین هرکاری کنین بازم هیچ چیزی تغییر نمیکنه و همینطور اگه منم هیت بدم هیچ چیز تغییر نمیکنه دخترن چی ازشون انتظار دارین فکر میکنین دخترا میتونن خیلی خیلی خیلی خفن باشن ؟ باز حداقل بدونید بلک پینک که میگید ازشون خوشتون نمیاد به اندازه ای خفن هست که بعد از بی تی اس بیشتر طرفدار داشته باشه هرکدوم یک جای دنیا بیشتر طرفدار دارن:تو کره که همه گروه ها طرفدار دارن بی تی اس بنظرم تو قاره ی اسیا و کره بسیار معروف تر و پرطرفدار تره ( ولی تو کل دنیا هم بنظرم طرقدار داره )بلک پینک هم بیشتر تو اروپا و کره جنوبی البته همه گروه ها تو دنیا معروفن منتها تو این حاهای که گفتم بیشتر البته از نظر من اینطوریه پسرا خیلی خفنن دخترا خیلی نازن خب معلومه بی تی اس خفنن بیشتر طرفدار دارن دیگه ولی اصلا دلیل نیست بیاین به گروه دیگه ای هیت بدین شما ارمی ها هم خوشتون میاد یک نفر که هیتر بی تی اس هست هرچی از دهنش درمیاد به بی تی اس بگه؟یکم خودتونو جای ما تصور کنین میفهمین چه حسی داره که وقتی یک نفر به خواننده ی مورد علاقتون توهین میکنه چقدر عصبی میشین درک میکنم گروهتون رو خیلی خیلی دوست دارید و به شدت عاشقشون هستید ولی اصلا این کاراتون رو درک نمیکنم اصلا قابل درک نیست که بخاطر اینکه کدوم گروه بهتره فنوار راه میندازین میتونید تو ذهنتون متنفر باشین نه اینکه رو بقیه خالیش کنین کسی چاقو زیر گلوتون نذاشته که به اجبار طرفدار یک گروهی که دوست ندارید باشید یکم منطقی فکر کنین و موی سرتون هم بخاطر این فنوار های بی معنی و هیت دادنا سفید نکنین ادب هم رعایت کنین لطفا با همه بودم فقط با ارمیا نبودم ???????????? یک چیزی هم به اکسوال ها بگم که من هیچی از اکسو نمیدونم و همینطور اسماشون رو هم نمیدونم … فقط میدونم اسم یکی از اعضای گروه اکسو کای هستش ????????????

  2. Avatar Rose

   در پاسخ به tikook:اولا واقعا خیلی بی ادبی که میای به خواننده ها هیت میدی اینجوری میگی من دلم میخواد هرچی از دهنم درمیاد بهت بگم***** ولی نمیگم چون حرمت داری ولی برعکس تو داری منو زیر سوال میبری واقعا برات متاسفم دوما طرفدارشون نیستی حق نداری هیت بدی چون همین اشغال هم تونسته به اندازه ای خفن باشه که خیلی طرفدار داشته باشه هرکسی هیت بده گروه های کیپاپ به هیت ها توجه نمیکنن و به کاراشون ادامه میدن

 53. Avatar qzl.blink:)army

  tikook:اینو برا تو مینویسم پس بخونش لطفا

  ببین من خودم4ساله بلینکم و3ساله آرمی.توی تموم زندگیم به هیچ گروهی هیت ندادم
  نمیخوام نصیحتت کنم
  اما جون هرکسی که دوست داری کاریت به کار بقیه نباشه
  تو چیکار داری که بلک پینک چیه؟آرمی هستی؟ خب به آرمی بودنت برس….اصلا نیازی نیست که بیای به بلک پینک هیت بدی
  این کارت نشون میده که اصلا کیپاپر نیستی:/
  این برای تو بود
  حالا برا بقیه:
  بلینکا:جمع کنید این بساط مسخره رو ….کی به شما میگه میتونید به بقیه گروه ها بگید لوس….. الان مثلا اون بحث آرایش چی بود کشیدید وسط؟ اون اسمش گریمه اولا دوما مگه به گریم و این حرفاس؟ الان همه تو دنیا گریم و میکاپ میکنن:/عاشقتونم:)
  آرمیا:حق نداریدبگید فقط فقط بی تی اس این نظرو برای خودتون نگه دارید…هر گروهی برای فناش ستودنیه… پس بی تی اس ماله آرمیا و بلک پینکم ماله بلینکا.بی تی اس موفقه؟حرفی توش نیس معلومه بزرگترین بوی بند جهانه اما بلک پینکم کم موفق نیست:/ پس لطفا هیت ندید.عاشقتونم:)
  اکسوالا:خیلی عاشقتونم:)
  مولتی فنا:بیشتر عاشقتونم:)))))))))))))))))))))))

  1. Avatar Tikook

   اوکی عشقم
   من کاری باهاشون ندارم
   فقط خوشم نمیاد کسی به که دوسش دارم هیت بده
   حرف بد نزنین ما هیچی نمی گیم
   من قصد بدی ندارم
   ولی اگ خودت هم دقت کنی اولین کسی که شروع کرده به هیت دادن بلینک بوده نه آرمی
   فک کنم اکسوال باشی من از اونا هم خوشم میاد
   ولی دوس ندارم کسی به بی تی اس هیت بده
   از هر نظر نگا کنیم اونا از همه بهترن
   من هیت نمی دم فقط بلینکا حواستون باشه چی میگید لطفا
   هیچ آرمی اینترنشنالی اینجوری نیست
   پس منم شبیه اونا میشم
   بی تی اس ققط برا آرمیاست پس هیت الکی ندید

   1. Avatar Rose

    در پاسخ به tikook:افرین پس توهین نکن و برای گروهت ارزش قائل باش و برای گروهت فن واقعی باش گروه های کیپاپ به فن های واقعی نیاز دارن پس تو اگه میخوای ثابت کنی که از اینکه ارمی هستی خوشحالی و طرفدار دو اتیشه یا اگه خیلی خیلی دوستشون داری طرفدار صد اتیشه باش یا حتی بیشتر باش بی تی اس به فن های واقعیش افتخار میکنه و با اهنگایی که بیرون میده همه ی طرفداراش و تو رو شگفت زده میکنه از اسمی که وارد شدی فکر کنم بایست تهیونگ و جونگ کوک باشه من میخوام فرصتی پیدا کنم که هر وقت توهین هیترهای گروه مورد علاقم بخاطر بی تی اس عصبیم نکرد ارمی بشم ولی الان از جیمین و جونگ کوک خوشم اومده و اهنگ دینامیت که خوندن رو دوست دارم ولی هنوز ارمی نشدم واقعا طرفدار خواننده بودن خیلی لذت بخشه من هرروز اهنگ های بلک پینک رو گوش میدم و لذت میبرم وتوهم از اهنگ های بی تی اس لذت میبری واقعا باعث افتخاره که طرفدار یک خواننده باشی من اصلا ادم افسرده ای بودم ولی وقتی طرفدار خواننده شدم اصلا خیلی شاد شدم و هروقت اهنگشون رو گوش میدم انرژی میگیرم توهم خیلی خیلی حالا نمیدونم چقدر ولی فقط میدونم خیلی بی تی اس رو دوست داری و با افتخار میگی ارمی هستی و بعد از اینکه به بی تی تس هیت دادم احساس عصبی بودن داشتم انگار احساس میکردم ته دلم اون هفت تا ستاره ی محبوب رو دوست داشتم اووووففففف انگار خیلی برام بی تی اس عزیز شده اووووفففف هرچههه ققدرر ههممم ببگگممم ککمممههه اونوقت داشتم بهشون هیت میدادم!!!!ولی بعد فهمیدم که توهین نکردن به گروه ها و خواننده های دیگه و … و بخاطر چندتا هیت عصبی نشدن چقدر خوبه تصمیم گرفتم به این کار مسخره ( هیت دادن ) پایان بدم و ااان از ته دل بی تی اس رو دوست دارم وااااااییییی خیلی باحان من برم ارمی هم بشم بای ????????????????????????????????

   2. Avatar Rose

    ببین tikook من میخواستم ارمی هم بشم ولی کامنتا رو دیدم دیگه ناامید شدم بابا چتونه شماها ؟تو یوتیوب همه جا میچرخم طرفدارهای خارجی کیپاپ رو که میدیدم خیلی کم پیش میومد فنوار راه بندازن و اکثر وقت ها مودبانه نظرشون رو میگفتن نه اینکه مثل ما ایرانیا بیان عین سگ و گربه به جون هم بیوفتند واقعا نمیدونم چرا نمیخواین قبول کنین که هر چقدر هیت بدید هیچ چیز تغییر نمیکنه؟واقعا از این کاراتون خجالت بکشید دخترا رو نباید با پسرا مقایسه کنید اصلا نباید خواننده رو با خواننده ی دیگه ای مقایسه کرد هم ارمی ها هم بلینکا هم تموم کسایی که هیت میدن هر دفعه میخوام برم طرفدار بی تی اس هم بشم ولی مرتب میبینم که بعضی ها ( نمیگم کیا ) هی میان این دو گروه رو باهم مقایسه میکنن بابا اینا هیزم تر به شما فروختند؟ بلایی سرتون اوردن ؟که میاین هیت میدین ؟نا گفته نماند که من از جیمین خوشم میاد ولی به این دلیل نمیتونم بگم میتونم طرفدار بی تی اس بشم یا نه سر دوراهی موندم ارمی ها اگه دارید این مطلب رو میخونید بدونید من فقط منظورم شماها نبود

  2. Avatar Tikook

   به قول خودت هم
   خودت هم سرت تو کار خودت باشه
   فقط منو میبینی
   هان ؟ بقیه چی
   چیه آرمی ها فقط باید اینجوری بشنون
   خیر این حق نیست
   چرا به بلینک ها چیزی نمیگی یه نام ببر
   که چقد زشت حرف میزنن

   1. Avatar Rose

    در پاسخ به tikook:اره راست میگی بلینک ها و تموم طرفدارهای خواننده ها هم نباید به خواننده ی دیگه هیت بدن کار درستی نیست ما فقط منظورمون ارمی ها نبود

 54. Avatar qzl.blink:)army

  tikook:عزیزم اگه دقت کرده باشی برای بلینکا هم نوشتم

  حرفات کاملا درسته

  بی تی اس مال آرمیاس پس حرفی توش نمیمونه که دعوا پیش بیاد و به کسیم ربطی نداره

  همونطور که بلک پینک مال بلینکاس و بازم به کسی ربطی نداره

  پس هیت یه چیز مزخرفه:/

  هر کسی گروه خودشو داره

  بهشون عشق بورزه و به گروه های دیگه هیت نده

  حالا این فقط برای آرمیا و بلینکا نیس برای کل کیپاپم نیس حتی برای کل فنای موسیقیه هرکس هرکیو که دوس داره به خودش مربوطه

  1. Avatar Rose

   اره من بلینکم من وقتی به هیت دادن پایان دادم و عاشق بی تی اس شدم حس ارامش و خون سردی عجیبی بهم دست داد به شماها هم توصیه میکنم به این هیت دادنا پیان بدین اگه هیت ندین از طرف هیتر خواننده ی مورد علاقت هم توهین نمیشنوی و عصبی نمیشی واقعا حس عصبی بودن زیادی بهم دست میداد قبلا اینطوری بودم که یکی میگفت بلک پینک افتضاحه دلم میخواست خفش کنم ولی الان میدونم که هر کی هرکاری کنه هیچ چیز تغییر نمیکنه