بازیگر کریتوس نقش پلنگ سیاه را در بازی اونجرز ایفا خواهد کرد

۳۱ تیر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
کریستوفر جاج

«کریستوفر جاج» (Christopher Judge) چند سال پیش اولین حضور خود را به‌عنوان صداپیشه در بازی‌های ویدیویی با بازی گاد آو وار و شخصیت محبوب کریتوس تجربه کرد اکنون او قرار است در نقش شخصیت محبوب و معروف دیگری ظاهر شود.

چندی پیش و در جریان مراسم اسکوئر انیکس برای E3 2021 این شرکت از بسته‌ی الحاقی جدید بازی اونجرز رونمایی کرد. این بسته‌ی الحاقی بزرگ «جنگ برای واکاندا» نام داشت و از تغییرات مهم آن می‌توان به اضافه شدن شخصیت محبوب «پلنگ سیاه» اشاره کرد. حال به‌صورت رسمی تأیید شده است که کریستوفر جاج قرار است صداپیشگی پلنگ سیاه یا به عبارت دیگر شاه تی‌چالا (King T’Challa) را بر عهده داشته باشد.

در یک مصاحبه‌ی مفصل با اینترتینمت ویکلی (Entertainment Weekly)، کریستوفر جاج که نزد گیمرها با ایفای نقش شخصیت کریتوس در ریبوت گاد آو وار شناخته شده است، بیان کرد که پس از شنیدن این خبر ابتدا به سرعت آن را رد کرده است زیرا گمان نمی‌کرد بتواند آن را به شایستگی انجام داد. او در سخنان خود می‌گوید: «من بلافاصله آن را رد کردم. تاکنون افراد زیادی نقش پلنگ سیاه را ایفا کرده‌اند اما من واقعا اعتقاد نداشتم که کسی دیگر باید بعد از چادویک بوزمن نقش تی‌چالا را انجام دهد. مذاکرات واقعی ادامه داشت و اساسا من این کار را انجام دادم زیرا مادر و فرزندانم گفتند که اگر آن را قبول نکنم، آن‌ها من را نخواهند پذیرفت (با خنده و کمی شوخی می‌گوید).»

پلنگ سیاه در بازی اونجرز

همان‌طور که کریستوفر جاج اشاره می‌کند، ایفای نقش چادویک بوزمن در نقش پلنگ سیاه در مجموعه فیلم‌های این اثر و دیگر آثار جهان سینمایی مارول تأثیر فراوانی را روی مخاطبان گذاشت و پس از فوت بوزمن ایفای نقش دوباره‌ی این شخصیت کار دشواری خواهد بود.

با این وجود، طراحی ارشد روایت بازی یعنی هانا مک لئود (Hannah MacLeod) و همچنین مشاور روایی بازی یعنی ایوان نارسیس (Evan Narcisse) تأکید می‌کنند که این شخصیت بسیار متفاوت از شخصیتی است که طرفداران در فیلم موفق سال ۲۰۱۸ مشاهده کردند. در فیلم‌های اخیر مارول، تی‌چالا به‌تازگی تبدیل به پلنگ سیاه شده بود اما در این بسته‌ی الحاقی او مدت نسبتا زیادی است که نقاب پلنگ سیاه را بر چهره دارد.

کریستوفر جاج توضیح می‌دهد که این نقش چالش‌های جدیدی را هم برای او داشته است زیرا از او خواسته شده که این نقش را با گام بلندتری از صدای خود اجرا کند و این نسبت به صدا و لحن عمیق عادی او کمی متفاوت است. او حتی با مربی دیالوگ‌ها کار کرده تا بتواند لهجه‌ی واکاندایی را در بازی پیاده‌سازی کند.

بسته‌ی الحاقی «جنگ برای واکاندا» یک بخش تک‌نفره‌ی داستانی جدید به بازی اضافه می‌کند که مدت‌زمان کلی محتوای بازی اونجرز را به بیش از ۲۵ ساعت می‌رساند. بخش داستانی بازی اصلی حدود ۱۱ تا ۱۵ ساعت طول می‌کشید. بسته‌ی الحاقی جنگ برای واکاندا قرار است در ماه اوت برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس/ اس، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر شود.

در گذشته هنرنمایی کریستوفر جاج را در نقش کریتوس دیده بودیم و هرچند این بازیگر قرار است کار خود را در مجموعه‌ بازی گاد آو وار ادامه می‌دهد اما این بار باید منتظر بمانیم و عملکرد او را در نقش متفاوت پلنگ سیاه مشاهده کنیم.

منبع: Gamespot

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه