اورواچ ۲ پیشرفت‌های بازیکنان را بین پلتفرم‌ها حفظ می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
overwatch 2

شرکت بلیزارد (Blizzard) اعلام کرد که بازی اورواچ ۲ از کراس پراگرشن پشتیبانی خواهد کرد. به این معنا که شما با استفاده از یک اکانت می‌توانید در پلتفرم‌های مختلف بازی کرده و اگر در یکی پیشرفت کردید، از همانجا در پلتفرم دیگر ادامه دهید. همه دستاوردهای شما در اکانت ذخیره شده و همراه شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید: اورواچ ۲ یک بازی جدید نیست؛ عرضه دوباره اورواچ با مدت تجاری تازه است

اورواچ ۲ در ۱۲ مهر عرضه خواهد شد. این بازی به طور کامل جایگزین عنوان قبلی شده و به همین دلیل اهمیت زیادی دارد. از طرفی به دلیل اینکه تمامی آیتم‌های شما روی اکانت ذخیره خواهد شد، در اورواچ ۲ نیز وجود خواهند داشت. پس اگر در حال حاضر شما از بازیکنان اورواچ هستید، الان بهترین فرصت برای گرفتن لوت‌باکس است. در بیانیه‌ای بلیزارد نوشته است:

با عرضه کراس پراگرشن بازیکنان می‌توانند چند اکانت را به هم ملحق کنند. این باعث خواهد شد تا تمامی دستاوردهای بازیکنان به یک اکانت منتقل بشود. بازیکنان از الان می‌توانند با اکانت خود وارد بازی شده و ادغام چند اکانت را انتخاب کنند.

بازیکنان برای تجربه اورواچ ۲ نیازمند یک اکانت Battle.net هستند. همینطور اینکه پیشرفت بازیکنان روی کنسول‌های دیگر هم وارد این اکانت خواهد شد.

کراس پراگرشن اورواچ

به طور کلی تنها یک فرصت برای ادغام اکانت‌ها وجود دارد. به همین دلیل بازیکنان باید با دقت اکانت‌های خود را انتخاب کرده و موردی را از قلم نیاندازند. بلیزارد با اینکار باعث شده که تجربه اورواچ ۲ بسیار راحت‌تر شوند. بازیکنان حال نیازی ندارند که برای تجربه بازی روی هر پلتفرم آن را دوباره خریداری کنند. همینطور اینکه اورواچ ۲ دارای سیستم کراس پلی (Cross Play) هم هست.

به طور کلی تلاش بلیزارد این است تا اورواچ بیش از پیش در دسترس بازیکنان قرار بگیرد. همانطور که از نسخه بتای این بازی مشخص بود، اورواچ ۲ نسبت به شماره ۱ تفاوت بزرگی نداشته است. با اینحال همین تغییرات کوچک و سیاست‌های جدید بلیزارد باعث شده تا این بازی ارزش عرضه دوباره را داشته باشد.

منبع: GameInformer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما