بازسازی Dead Space ممکن است سال ۲۰۲۲ منتشر شود

۲۱ مرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Dead Space

در حالی که شرکت الکترونیک آرتس (EA) هنوز جزئیات دقیقی از تاریخ انتشار بازسازی بازی Dead Space اعلام نکرده است اما گزارش‌های جدیدی منتشر شده است که این احتمال را می‌دهد که این بازی در سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر شود.

بر اساس گزارش جدید سایت VentureBeat، الکترونیک آرتس قصد دارد این بازی را در سال مالی ۲۰۲۲ که تا انتهای ماه مارس ۲۰۲۳ به طول می‌انجامد، منتشر کند. منابع آشنا با توسعه بازسازی این اثر ادعا کرده‌اند که EA قصد دارد در ادامه‌ی سال میلادی فعلی نمایش‌های بیشتری را از بازسازی بازی Dead Space نشان دهد و همچنین تاریخ عرضه‌ای را هم برای آن تعیین کند. البته، این منابع اشاره کرده‌اند که ممکن است در آینده برنامه‌ی شرکت EA دچار تغییراتی شود.

پس از شایعه‌ها و گزارش‌های متعددی که از چند ماه پیش به گوش می‌خورد، شرکت EA بالاخره در جریان رویداد ویژه‌ی خود در ماه ژوئیه با نمایش تیزر کوتاهی به‌صورت رسمی از بازسازی (ریمیک) بازی Dead Space رونمایی کرد. این بازی قرار است توسط استودیو «موتیو» شرکت الکترونیک آرتس و با کارگردانی اریک باپتیزات، کارگردان سابق بازی اساسینز کرید والهالا، ساخته شود. الکترونیک آرتس تأیید کرده است که این بازی نسل نهمی خواهد بود و فقط برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/ اس و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

بازسازی Dead Space

این نسخه‌ی بازسازی‌شده از پایه با موتور بازی‌سازی فراسبایت ساخته شده است. سازندگان به ما وعده داده‌اند که در بازسازی Dead Space شاهد بهبودهایی در داستان، شخصیت‌ها، مکانیک‌های گیم‌پلی و چیزهای خواهیم بود. همچنین استودیو توسعه‌دهنده‌ی بازی بیان کرده که آن‌ها به تمامی محتوای اولیه بازی و حتی محتوایی که به بازی اصلی راه نیافته بودند، دسترسی دارند و ممکن است بعضی از آن‌ها در این نسخه‌ی بازسازی‌شده حضور داشته باشند.

در جریان اعلام گزارش مالی الکترونیک آرتس در سه‌ماهه‌ی اول سال مالی فعلی سؤالی از مدیر شرکت EA پرسیده شد که آیا EA می‌تواند جزئیات بیشتری از این اثر را اعلام کند؟ اندرو ویلسون، مدیر الکترونیک آرتس، در پاسخ بیان کرد: «با توجه به اینکه فقط تریلر بسیار کوچکی از بازی Dead Space رونمایی کرده‌ایم، در حال حاضر چیز بیشتری وجود ندارد که بتوانم با شما در میان بگذارم. چیزی که می‌توانم بگویم این است که این یکی از بازی‌های عالی در فهرست آثارمان است. تقاضای فوق‌العاده‌ای برای بازگرداندن آن از سوی بازیکنان وجود داشته است و ما مشتاق هستیم که آن را به‌مرور به مجموعه آثار خود اضافه کنیم و با ادامه‌ی توسعه می‌توانیم موارد بیشتری را با شما به اشتراک بگذاریم.»

اگرچه با توجه به این گزارش چیزی تأیید نشده است و از آنجایی که این روزها تأخیر بازی‌های مختلف چیز عجیبی نیست، شاید نتوانیم به‌صورت کامل روی عرضه‌ی بازی در سال ۲۰۲۲ حساب باز کنیم. با این حال، اگر همه‌چیز طبق برنامه‌ی فعلی الکترونیک آرتس و استودیو موتیو دنبال شود، می‌توانیم بعد از مدت نسبتا زیادی که از این مجموعه‌ی معروف دور بوده‌ایم، دوباره به‌سوی جهان بازی «فضای مرده» (Dead Space) بازگردیم.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه