بازسازی Dead Space زمستان امسال عرضه خواهند شد

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۲۳:۰۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Dead Space Remake

چندی پیش بود که بازسازی بازی فضای مرده (Dead Space) معرفی شد. این بازسازی با استقبال بسیاری روبرو شده و به همین علت افراد زیادی نیز منتظر عرضه آن هستند. حال طبق چیزی که اعلام شده بازسازی فضای مرده، در تاریخ ۷ بهمن (۲۳ ژانویه سال ۲۰۲۳ میلادی) عرضه خواهد شد.

شرکت سازنده این بازی، موتیو (Motive) و ناشر آن نیز الکترونیک آرتز (EA) است. شرکت سازنده اعلام کرده که روند ساخت این بازی بسیار برای تیم مهیج بوده است. به همین دلیل تمام تلاش ناشر و سازنده بر این بوده تا بهترین تجربه فضای مرده را در اختیار طرفداران قرار دهند. فیلیپ دوشارمه (Phillippe Ducharme) در یک مصاحبه گفت:

موضوع هیجان طرفداران برای ما هم بسیار جذاب بوده است. به همین دلیل آن‌ها نیز با ما در مسیر ساخت بازی همراه هستند. در حال حاضر پیشرفت بازی بسیار خوب بوده و ما به نسخه آلفا رسیدیم. به همین دلیل خوشحال هستیم که اعلام کنیم بازی در ژانویه سال آینده میلادی عرضه خواهد شد.

مجموعه فضای مرده یکی از پرطرفدارترین عناوین در سبک ترسناک و علمی تخیلی است. حال در این بازسازی قرار است با استفاده از موتور فراستبایت (Frostbite) بازی به طور کامل از نو ساخته شود. طبق چیزی که اعلام شده، این بازی اصالت خود را حفظ خواهد کرد. با اینحال از لحاظ گرافیکی به روز شده تا گیمرهای جدید نیز از آن لذت ببرند. به طور کلی یک سطح جدیدی از گرافیک و کیفیت در بازسازی فضای مرده مطرح خواهد شد.

بازسازی Dead Space

در بازی فضای مرده، شما نقش ایزاک کلارک (Isaac Clarke) را بازی خواهید کرد. او مأمور شده تا یک سفینه فضایی بسیار بزرگ را تعمیر کند. زمانی که او به سفینه رسیده متوجه می‌شود که تمام کارمندان از بین رفته‌اند. همینطور اینکه یک بیماری درون آن پخش شده است. نیکول، همسر کلارک، در این سفینه بوده است. حال او در جایی تنها زندانی شده و کلارک باید تلاش کند او را پیدا کند.

نکته مهم اینجاست که تنها ابزار کلارک برای زنده ماندن، وسایل مهندسی او است. به همین دلیل اینکار تا حد زیادی دشوارتر شده است. دشمن کلارک به جز موجودات داخل سفینه، ذهن خودش هم هست. او باید تلاش کند تا همچنان سلامت روان خود را حفظ کند.

به طور کلی چیزی که در این بازسازی به شدت روی آن کار شده، گرافیک بازی است. به این حالت که گیم‌پلی بازی تنها روان‌ و به روز شده است. از طرفی جلوه‌های بصری بازی به طور کامل تغییر کرده و به شدت جذاب‌تر شده است.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما