بازسازی Dead Space اوایل سال ۲۰۲۳ میلادی عرضه خواهد شد

۲۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۰ ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
dead space

شرکت موتیو (Motive) چندی پیش اعلام کرد که برنامه دارد بازسازی بازی فضای مرده (Dead Space) را در اوایل سال ۲۰۲۳ عرضه کند. همینطور اینکه این شرکت از چندین سیستم جدید که در بازسازی فضای مرده استفاده کرده است، رونمایی کرد.

سیستم‌های جدید برای به روزکردن بازی ساخته شده‌اند. به دلیل اینکه چندین سال از عرضه نسخه‌های اصلی فضای مرده گذشته و این عناوین نیازمند به یک بازسازی کامل هستند. در آینده نیز ما شاهد ویدئوهای بیشتری از این بازسازی خواهیم بود.

بازسازی فضای مرده در مراسم EAPlay سال ۲۰۲۱ معرفی شد. طبق چیزی که اعلام شد این مجموعه به طور کامل از ابتدا ساخته خواهد شد. به این معنا که از لحاظ گرافیکی و گیم‌پلی کاملاً به روز شده و تنها داستان بازی مانند گذشته خواهد بود. بازسازی فضای مرده برای کنسول‌های نسل ۹ و کامپیوتر عرضه خواهد شد و از هر نظر بهبود خواهد داشت. یکی از نکات مهم استفاده از موتور فراست بایت (Frostbite) است.

در این بازی شما باید انتظار کرکترهای بهبود یافته، مکانیک روان‌تر و جزئیات بیشتر را داشته باشید. هدف اصلی شما نیز مبارزه با دشمنان بوده تا دوام آورده و زنده بمانید.

بازی Dead Space

جلوه‌های بصری در این بازسازی بهبود بسیاری داشته است.

در فضای مرده شما نقش آیزاک (Isaac) را بازی خواهید کرد. او یک مهندس بوده که هدفش تعمیر سفینه USG Ishimura است. اسحاق متوجه می‌شود که تیم کارمندان این سفیه آلوده شده و از بین رفته‌اند. افراد آلوده شده دشمنان شما بوده و باید آن‌ها را از بین ببرید. شما تنها قابلیت‌های مهندسی و ابزار خاص خود را دارید. پس باید با استفاده از آن‌ها در این سفینه دوام آورده و تلاش کنید یار از دست رفته خود را پیدا کنید. در این میان باید سلامت روان خودتان را نیز حفظ کنید.

اولین بازی فضای مرده در سال ۲۰۰۸ برای کنسول‌های نسل ۷ عرضه شد. این بازی به شدت موفق عمل کرده و دو شماره دیگر نیز دارد. به طور کلی مجموعه فضای مرده به دلیل سبک خاصی که دارد میان گیمرها طرفداران زیادی دارد. همینطور اینکه با گیم‌پلی منحصر به فرد عنوانی مانند آن در سبک ترسناک وجود ندارد. حال بعد از ۱۴ سال قرار است بازسازی این مجموعه ساخته شود. امیدواریم که این بازسازی مانند سه گانه جی‌تی‌ای (GTA Trilogy) عمل نکرده و بسیار خوب باشد.

منبع: VG247.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما