Destiny 2 از زمین تا آسمان با قسمت اول فرق دارد

امیرحسین میرزایی ۷ مهر ۱۳۹۵ | ۱۸:۳۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

این طور که از شایعات منتشر شده بر می‌آید، شماره‌ی دوم بازی «سرنوشت» یا همان Destiny، قرار است از بیخ و بن بازی را تغییر و چیز جدیدی تحویل گیمرها دهد. شایعات هم‌چنین به این موضوع اشاره کرده‌اند که برخلاف شماره‌ی اول Destiny، قسمت دوم بازی روی کامپیوتر هم عرضه خواهد شد.

این اطلاعات از بزرگ‌ترین فروم بازی یعنی NeoGAF به بیرون درز کرده‌اند. تعداد از منابع معتبر توانسته‌اند به اطلاعات درون سازمانی اکتیویژن دست پیدا کنند. با اینکه شاید در ابتدا نمی‌خواستیم به شایعات توجه کنیم، اما وب‌سایت‌ها و خبرگزاری‌های مختلف صنعت بازی گفته‌اند که اطلاعات منتشر شده، واقعی هستند.

این موضوع از سوی تمام منابع تایید شده است: Destiny 2 روی کامپیوتر عرضه خواهد شد. دلیلی هم برای صحت این خبر وجود دارد: بازی Destiny دیگر روی پلی‌استیشن۳ و ایکس‌باکس۳۶۰ بروزرسانی نمی‌شود و بازی، کاری به معماری قدیمی کنسول‌ها ندارد.

destiny-2

از سه منبعی که اطلاعات مربوط به Destiny 2 را منتشر کرده‌اند، دو منبع گفته‌اند که بازی هیچ شباهتی به قسمت اول و بسته‌های الحاقی‌اش ندارد؛ طوری که استودیوی بازی‌سازی «بانجی» (Bungie) سعی کرده است به طور کلی، یک بازی متفاوت بسازد. از Destiny 2 باید انتظار محیط‌های جدید و سیستم‌ها و مکانیک‌های تازه‌ای را داشته باشید. می‌دانیم که نژادها و دشمن‌های جدید، بخشی از بازی خواهند بود.

در ادامه‌ی اطلاعات منتشر شده آمده است که Destiny 2 محیط‌های بزرگ‌تر و زنده‌تری خواهد داشت. در حال حاضر، باید برای گرفتن مرحله، به مناطق خاصی بروید. با این حال، ظاهرا در Destiny 2 نقشه‌ها پر از شخصیت‌های مختلف خواهد بود که با آن‌ها تعامل خواهید کرد. ساخت Destiny 2 آن قدر برای اکتویژن مهم است که دو استودیوی Vicarious Visions و High Moon هم مشغول کمک به بانجی هستند.

destiny-3

شایعات می‌گویند که اکتیویژن و بانجی تمام تمرکزشان را روی ساخت Destiny 2 گذاشته‌اند و دیگر محتوای جدید برای قسمت اول عرضه نخواهند کرد.

در حالی که در ابتدای عرضه‌ی Destiny، این بازی بازخورد خوبی نداشت، اما مدتی نگذشت که استودیوی بازی‌سازی بانجی، این بازی را نه تنها درست، بلکه بسیار گسترده کرد؛ طوری که اگر همین حالا می‌خواهید به سمت Destiny بروید، می‌توانید مطمئن باشید که با یک بازی شگفت‌انگیز طرف هستید.

چند روزی است که نسخه‌ی کامل Destiny به اسم Destiny: The Collection برای پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شده است. پیشنهاد می‌کنیم اگر بازی را نکرده‌اید، این بسته‌ی کامل را تهیه کنید.

اگر چیزی از Destiny و سبک‌اش نمی‌دانید، می‌توانید در ادامه ویدیوی معرفی این بازی را ببینید.

‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: VG247

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما