منشی هوشمند آمازون به دستینی ۲ می‌آید

۱۲ آذر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به لطف منشی هوشمند آمازون یعنی آلکسا، می‌توان از این پس در «دستینی ۲» (Destiny 2) از فرمان‌های صوتی مختلفی استفاده کرد. قابلیت جدیدی به تمام اسپیکرها و دستگاه‌های مجهز به آلکسا اضافه شده است که توسط آن، افراد می‌توانند به «گوست» خود، یا همان ربات کوچکی که در دستینی در اختیار دارند، درخواست‌های مختلفی داشته باشند.

آمازون و بانجی با همکاری یکدیگر یک اسپیکر هم عرضه خواهند کرد که شبیه به یک گوست است.

افراد با دانلود قابلیت Destiny 2 Ghost برای دستگاه آلکسا خود، می‌توانند بیش از ۱۰۰۰ جمله‌ی مختلف را به منشی هوشمند خود اضافه کنند. تمام این جملات با صدا پیشه‌ی اصلی گوست یعنی «نولان نورث» ضبط شده‌اند. بازی‌کننده‌ها می‌توانند با عبارت Alexa, ask Ghost یا Alexa, tell Ghost از آلکسا بخواهند که پیغام‌های آن‌ها را به گوست منتقل کند.

برخی از فرمان‌های صوتی که می‌توان به گوست داد، بسیار به درد بخور به نظر می‌رسند. برای مثال می‌توان چهار ست مختلف از تجهیزات را برای فعالیت‌های مختلف (Crucible و Nightfall و Strike و Trials of the Nine) ذخیره کرد و سپس از آلکسا درخواست کرد که آن‌ها را در لحظه برای‌شان فعال کند. فرمان‌های صوتی مختلفی با گوست جواب می‌دهند. می‌توان از این ربات خواست تا قوی‌ترین موشک انداز که در اختیار دارید را فعال کند، یا درخواست‌هایی این چنین.

فرمان‌های صوتی گوست هم‌چنین برای تنظیم کلن شما هم به کار می‌آیند.

آمازون و استودیوی بازی‌سازی بانجی با همکاری یکدیگر، یک اسپیکر هم عرضه خواهند کرد که شبیه به یک گوست است. این اسپیکر وای-فای باید به یک دستگاه متصل شود که آلکسا دارد.

بهتر است که برای آشنایی کامل با قابلیت‌های آلکسا در دستینی ۲، ویدیوهای زیر را ببینید.

 

منبع: Polygon

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه