بازی Destiny 2 معرفی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

پس از شایعات زیاد، استودیوی بانجی بازی Destiny 2 را معرفی کرد. البته این شرکت هیچ توضیح رسمی درباره‌ی این عنوان منتشر نکرد و تنها تصویری از بازی نشان داد که روی آن نام Destiny 2 به چشم می‌خورد.

همه می‌دانستند که استودیوی بانجی چند وقتی می‌شود که روی ساخت قسمت دوم مجموعه Destiny  کار می‌کند. حتی شرکت اکتیویژن هم گفته بود که دنباله‌ی این بازی در حال ساخت است.

هنوز چیز زیادی درباره‌ی روند داستانی و گیم‌پلی بازی مشخص نشده و نمی‌دانیم بازی با چه تغییراتی همراه شده و چه ویژگی‌های جدیدی را پیش روی گیمرها قرار می‌دهد. اما شایعات می‌گویند که این قسمت بر خلاف نسخه‌ی گذشته برای کامپیوترهای شخصی هم منتشر خواهد شد. همچنین در تصاویری که از این بازی لو رفته بود،  مشخص شده که نسخه‌ی آزمایشی هم برای قسمت دوم عرضه می‌شود.

به احتمال زیاد در نمایشگاه E3 امسال با این عنوان بیشتر آشنا خواهیم شد. انتظار داریم که Destiny 2 یکی از بازی‌هایی باشد که در کنفرانس سونی نشان داده شود. چند وقتی است که دو شرکت اکتیویژن و سونی همکاری تازه‌ای را با هم شروع کرده‌اند و به همین دلیل اکتیویژن بازی‌های خودش را در کنفرانس سونی نشان می‌دهد.

منبع: VG247

‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما