ببینید؛ تریلر جدیدی از بسته‌ی الحاقی Lightfall دستینی ۲ منتشر شد

۲۵ آذر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بسته‌ی الحاقی جدید دستینی 2

استودیوی بانجی (Bungie) به تازگی تریلری جدید از بسته‌ی الحاقی Lightfall بازی تیراندازی دستینی ۲ در مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ منتشر کرده است.

این تریلر به زیرکلاس Strand می‌پردازد. این آخرین زیرکلاسی است که به بازی دستینی ۲ اضافه شده است. در حال حاضر در بازی زیرکلاس‌های سولار (Solar)، آرک (Arc)، استاسیس (Stasis) و Void وجود دارند. البته به لطف لو رفتن تصاویری از بازی، مدت‌ها قبل از این مراسم و در تابستان، طرفداران از وجود یک زیرکلاس جدید مطلع شدند. با این حال مدت زیادی بود که اطلاعاتی از این بسته‌ی الحاقی منتشر نشده که خوشبختانه طرفداران توانستند بالاخره نگاه بهتری به این زیرکلاس داشته باشند.

تریلر جدید با صدای اوسایریس (Osiris) شروع می‌شود و در ادامه هانتر از ساختمانی با یک صحنه آهسته به بیرون می‌پرد. به محض فرود آمدن با انفجاری ویرانگر، تریلر به نبردهای جذاب در نورهای نئونی سیاره‌ی نپتون می‌پردازد. در ادامه یک تیم متشکل از سه گاردین با استفاده از سلاح‌های جدید از جمله نارنجک‌انداز، با لژیون سایه درگیر می‌شوند.

بسته‌ی الحاقی لایت‌فال دستینی 2

با این حال، ستاره‌ی تریلر به وضوح Strand است که به طور برجسته در سرتاسر آن نمایش داده می‌شود. با وجود مکانیک قلاب (Grapple)، بازوهای شمشیر مانند و غیره، بازیکنان هنگام استفاده از این زیرکلاس در برابر دشمنان خود، احتمالا گزینه‌های زیادی برای حرکت و مبارزه خواهند داشت.

در هر صورت طرفداران امیدوارند که Lightfall همان نفس تازه‌ای باشد که بازی به شدت به آن نیاز دارد، زیرا برخی از بازیکنان ظاهرا از مدل فصلی‌ای که بازی اتخاذ کرده خسته شده‌اند. خوشبختانه بانجی از احساس طرفداران آگاه است و در مجموعه‌ای از پست های توییتری به آن اشاره کرده است. در واقع به نظر می‌رسد که این استودیو فعالانه به دنبال راه‌هایی برای تازه‌تر کردن تجربه از فصل ۲۰ و بعد از آن است.

بازی دستینی ۲ هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن ، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. بسته‌ی الحاقی Lightfall نیز به همراه فصل بیستم بازی در تاریخ ۲۸ فوریه‌ی ۲۰۲۳ (۹ اسفند ۱۴۰۱) عرضه می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu


دسته بازی پلی استیشن ۴ سونی مدل Limited Edition Destiny 2

کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه