Destiny 2 روی ایکس‌باکس وان ایکس از ۴K و HDR پشتیبانی می‌کند

۲۰ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

ایکس‌باکس وان ایکس (Xbox One X) چند روزی است که وارد بازار شده. شرکت‌های بازی‌سازی هم یکی پس از دیگری مشغول بروزرسانی بازی‌های خود برای پشتیبانی از این کنسول جدید مایکروسافت هستند. استودیوی «بانجی» خبر داده است که تا یک ماه دیگر، آپدیت ایکس‌باکس وان ایکس برای «دستینی ۲» (Destiny 2) را عرضه خواهد کرد.

اگر می‌خواهید بدانید که ایکس‌باکس وان ایکس چقدر از پلی‌استیشن۴ پرو قوی‌تر است، می‌توانید به دستینی ۲ نگاه بیاندازید. 

این آپدیت در روز ۵ دسامبر برای هر دو کنسول عرضه خواهد شد؛ یعنی دقیقا روز عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی اول دستینی ۲ که Curse of Osiris نام دارد. قرار است بروزرسان ایکس‌باکس وان ایکس بازی، پشتیبانی از وضوح تصویر ۴K و رنگ HDR را به بازی اضافه کند.

اگر می‌خواهید بدانید که ایکس‌باکس وان ایکس چقدر از پلی‌استیشن۴ پرو قوی‌تر است، می‌توانید به دستینی ۲ نگاه بیاندازید. نسخه‌ی ایکس‌باکس وان ایکس این بازی با وضوح تصویر ۴K اجرا می‌شود، در حالی که روی نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ پرو وضوح تصویر بازی به صورت خودکار بالا و پایین می‌شود و دینامیک است؛ یعنی زمانی بار پردازشی بالا می‌رود، وضوح تصویر پایین می‌آید. چه روی پلی‌استیشن۴ پرو و چه روی ایکس‌باکس وان ایکس، دستینی ۲ با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه اجرا می‌شود.

نسخه‌ی کامپیوتر دستینی ۲ که چند هفته‌ی است عرضه شده، از همان ابتدا از وضوح تصویر ۴K و رنگ HDR پشتیبانی می‌کرد. این نسخه را می‌توان هم‌چنین با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه بازی کرد.

دستینی ۲ (Destiny 2) شهریور ماه امسال روی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد. اگر می‌خواهید درباره‌ی بازی بیشتر بدانید، می‌توانید به این مقاله نگاهی بیاندازید.

منبع: Polgyon

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه