دیابلو ۴ از نظر هنری کاملا سبک و سیاق جدیدی به خود گرفته است

۲۶ مرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
diablo 4

یکی از بحث‌ها در مورد بازی دیابلو ۳ (Diablo 3) دوستانه بودن محیط و به طور کلی کم شدن تاریکی در آن بود. بلیزارد (Blizzard) تلاش کرده بود تا دیابلو ۳ را از عناوین قبلی روشن‌تر جلوه دهد. در زمان خود این انتقاد کمی عجیب بود. هنوز هم این موضوع تا حد زیادی به سلیقه کاربران بستگی دارد. با اینحال طبق چیزی که گفته شده این بازی از اصالت‌های خود فاصله گرفته است. به دلیل همین موضوع در توضیحات بازی دیابلو ۴ (Diablo 4) به طور دائم جمله «بازگشت به تاریکی» ذکر می‌شود.

طبق چیزی که منتشر شده، تمرکز این بازی روی بازگشت به تاریکی بوده و این شرکت در تلاش است تا دوباره اصالت را به بازی بازگرداند. این تاریکی نشان می‌دهد که نقشه‌ی اصلی بازی یعنی Sanctuary موجود در این بازی مکانی خطرناک و ناامن است. همینطور اینکه با سبک دوربین و زاویه دید خاص دیابلو، شما می‌توانید انتخاب کنید که برخی از جزئیات به شما نشان داده نشوند.

در پست جدید منتشر شده از این بازی در بلاگ دیابلو، تعدادی ویدئو کوچک وجود دارند. شما می‌توانید اینجا ویدئوها را ببینید.

دیابلو 4 تاریکی

پس از ۲ سال همچنان در تصاویر منتشر شده از این بازی ذکر می‌شود که در مرحله قبل از آلفا قرار دارد. به همین دلیل تا عرضه آن بسیار فاصله داریم.

یکی از نکات مهم در دنیای دیابلو ۴ این است که تمرکز سازنده بر این بوده تا دنیا بسیار واقعی جلوه کند. به همین دلیل معماری خاصی در این دنیا وجود داشته و افرادی که در آن زندگی می‌کنند نیز سبک خاص خود را دارند. شما در این دنیا با ساختمان‌های نیمه‌کاره‌ای روبرو خواهید بود که در ادامه بازی به سمت کامل شدن به پیش می‌روند. اکثر ساختمان‌ها نیز با استفاده از چوب و سنگ ساخته شده‌اند. همینطور اینکه اکثر مردم نیز از طریق ماهیگیری امرار معاش می‌کنند.

بازی دیابلو ۴ به شدت مورد انتظار است. به دلیل اینکه شماره ۳ این مجموعه بسیار موفق عمل کرده و به همین علت انتظارات از این بازی بسیار زیاد است. حال بلیزارد در این مدت شرایط نابسامانی داشته ولی توانسته دوباره به چرخه بازی‌سازی بازگردد. حال امیدواریم که دیابلو ۴ به بهترین نحو عرضه شده و مشکل زیادی نداشته باشد.

یکی از مواری که احتمالش زیاد است حضور دیابلو روی سرویس گیم‌پس است. به دلیل اینکه بلیزارد توسط مایکروسافت خریداری شده و به همین دلیل امکان دارد عناوین آن روی گیم‌پس وجود داشته باشند.

منبع: Rockpapershotgun.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه