نمایشگاه E3 2022 رسما لغو شد؛ نه حضوری و نه دیجیتال

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
e3

کمپانی ESA (برگزار کننده‌ی نمایشگاه E3) در بیانیه‌ای عجیب به تازگی اعلام کرده که مراسم E3 سال جاری به طور کامل لغو شده است. این رویداد قرار بود تابستان امسال به صورت دیجیتالی و آنلاین برگزار شود اما به نظر می‌رسد که دیگر خبری از آن در سال ۲۰۲۲ نخواهد بود.

گفتنی است که خبر لغو این مراسم ابتدا از طریق شرکا و ناشران منتشر شد و آن‌ها بیان کردند که ESA از طریق ایمیل به آن‌ها اطلاع داده است که رویداد دیجیتال امسال لغو شده است. ESA نیز در بیانیه‌ای این خبر را تایید و اضافه کرد که برنامه ریزی شده است که E3 در سال ۲۰۲۳ به عنوان یک رویداد حضوری و آنلاین بازگردد. در ادامه بیانیه‌ی کامل این کمپانی آمده است:

E3 در سال ۲۰۲۳ با برنامه‌ای جدید باز خواهد گشت و بازی‌های ویدیویی جدید و هیجان‌انگیز و نوآوری‌های صنعت را جشن خواهد گرفت. ما قبلا اعلام کرده بودیم که E3 به دلیل خطرات بهداشتی و مسائل مربوط به ویروس کرونا در سال ۲۰۲۲ به صورت حضوری برگزار نخواهد شد. با این حال امروز اعلام می‌کنیم که هیچ رویدادی به صورت دیجیتالی در سال ۲۰۲۲ وجود نخواهد داشت.

در عوض ما تمام انرژی و منابع خود را صرف ارائه‌ی یک تجربه‌ی فیزیکی و دیجیتالی بهبودیافته از E3 در تابستان آینده خواهیم کرد. چه بخواهید از نمایشگاه لذت ببرید و چه از دستگاه‌های مورد علاقه‌ی خود استفاده کنید، رویداد سال آینده، جامعه‌ی گیمینگ، رسانه و صنعت را در قالبی کاملا جدید و تعاملی گرد هم می‌آورد. ما مشتاقانه منتظر برگزاری E3 و ارائه‌ی آن به طرفداران در سراسر جهان به صورت زنده از لس آنجلس در سال ۲۰۲۳ هستیم. منتظر اخبار و اطلاعیه‌های بیشتر باشید.

E3

ESA سال گذشته اعلام کرد که پس از لغو رویداد سال ۲۰۲۰ و برگزاری آن به صورت دیجیتالی در سال ۲۰۲۱، برای E3 2022 به دنبال اجرای این مراسم به صورت حضوری است. E3 2021 با حضوری کمپانی‌های مشهوری نظیر یوبی‌سافت، کپ‌کام، اسکوئر انیکس، ایکس‌باکس، نینتندو و… برگزار شد و تماشای آن کاملا رایگان بود. با این حال این مراسم مانند سال‌های گذشته از هیاهوی زیادی بهره نمی‌برد و به نظر می‌رسد که لغو آن در سال جاری نیز مربوط به همین موارد باشد.

با انتشار خبر لغو E3 2022، برگزارکنندگان مراسم Summer Game Fest که توسط جف کیلی به عنوان خالق رویداد گیم اواردز رهبری می‌شود، به طرفداران یادآوری کردند که این مراسم در ماه ژوئن برگزار خواهد شد. به نظر می‌رسد که این رویداد به پر کردن خلأ ایجاد شده توسط کمپانی ESA کمک زیادی خواهد کرد.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما