الکترونیک آرتز در E3 2019 حضور نخواهد داشت

احسان ناخدا ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۵ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
کنفرانس الکترونیک آرتز

به تازگی شرکت الکترونیک آرتز در خبری تاریخ برگزاری همایش EA Play 2019 را اعلام کرد. به گفته این شرکت، در سال ۲۰۱۹ خبری از کنفرانس مطبوعاتی نخواهد بود و آن‌ها می‌خواهند تمام تمرکز خود را روی بازی‌ها و مخاطبان خود بگذارند.

الکترونیک آرتز گفت: «ما امسال کنفرانس مطبوعاتی را کنار می‌گذاریم و به جای آن، در دو روز اول رویداد چندین استریم زنده پخش خواهیم کرد. امسال از همان چیزهایی که می‌خواهید برای‌تان نمایش می‌دهیم.»

رویداد EA Play در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

در ادامه این شرکت از نمایش گیم‌پلی‌ بازی‌های خود در طول این استریم‌ها خبر داد.

سال گذشته، الکترونیک آرتز تمام تمرکز خود را روی دو بازی Anthem و Battlefield V گذاشته بود و باید ببینیم که این‌بار چه برنامه‌ای برای مخاطبان خود ترتیب داده‌اند. انتظار می‌رود که طی رویداد، نمایش بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را ببینیم و چند خبر از سرویس‌های مخصوص شرکت مثل Origin Access Premier بشنویم.

رویداد EA Play در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد. گیم‌پلی‌های جدید، مصاحبه با سازندگان و پشت‌صحنه ساخت بازی‌ها از جمله مواردی هستند که در این رویداد خواهیم دید. گفتنی است که فروش بلیط‌های مراسم از ماه آینده آغاز خواهد شد.

الکترونیک آرتز دومین شرکتی است که خبر از لغو کنفرانس خبری خود در نمایشگاه E3 2019 می‌دهد. سونی، به عنوان یکی از سه غول بزرگ حال حاضر صنعت بازی، چند ماه گذشته اعلام کرد که رسما هیچ حضور و برنامه‌ای برای E3 2019 ندارند.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما