سری بازی‌های بوکس فایت نایت بازمی‌گردند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
fight night round 4

این‌طور که منابع می‌گویند الکترونیک آرتز قصد دارد تا بازی بوکس خود یعنی فایت نایت را بازگرداند. نام این پروژه در حال حاضر Moneyball است و هنوز در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. به همین دلیل هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه ندارد.

این پروژه جدید هنوز سال‌ها با اتمام فاصله دارد به دلیل اینکه EA شعبه کانادا به طور موقت کار خود را متوقف کرده تا بیشتر روی UFC کار کند. بازی UFC جدید قرار است تا انتهای سال آینده منتشر شود.

این خبر را EA شعبه کانادا در قالب یک ایمیل داخلی برای کارمندان خود ارسال کرد. این شرکت اعلام کرد که تا اطلاع ثانوی تمرکز آن روی UFC 5 خواهد بود. این ایمیل اعلام کرد که به دلیل رقابت بسیار در میان بازی‌ها باعث شده تا ساخت فایت نایت برای تیم سازنده دشوار باشد. به همین دلیل این شرکت قصد ندارد تا رییس بخش خلاقیت را درگیر دو پروژه فایتینگ بکند.

فایت نایت

تصویری از گیم‌پلی بازی فایت نایت

این شرکت اعلام کرده که در حال حاضر پروژه فایت نایت متوقف خواهد شد تا UFC 5 در بهترین کیفیت به بازار عرضه شود.

در ایمیل نوشته شده:

ما درباره‌ی UFC 5 بسیار شوق زده هستیم و ما می‌خواهیم تمام عواملی که باعث شوند نتوانیم تمرکز کنیم را از بین ببریم. برای اینکه بتوانیم به طور کامل روی UFC جدید کار کرده و یک بازی با کیفیت بالا را به طرفداران ارائه دهیم.

هنوز اطلاعات زیادی از بازی فایتینگ جدید EA در دسترس نیست. تنها چیزی که وجود دارد این است که EA قصد دارد تا دوباره به دنیای بازی‌های فایتینگ باز گردد. دلیل اینکه الکترونیک آرتز چیز زیادی از آن منتشر نمی‌کند این است که نمی‌خواهد شایعه‌ها و گمانه‌ها قوت بگیرند.

ایده بازگشت فایت نایت از کجا شروع شد؟

آخرین شماره از سری بازی فایت نایت در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. این بازی توانست نمره ۸۶ را از منتقدان دریافت کرده و بسیار مورد توجه منتقدان قرار بگیرد. به دلیل هزینه‌ی بالا برای لایسنس کردن این بازی و تمام بوکسرهای معروف این پروژه لغو شد و تمرکز EA بیشتر روی UFC رفت. اما به دلیل درخواست‌های زیاد از طرف هواداران و جامعه بوکس، EA تصمیم گرفت تا آن را دوباره بازگرداند.

فایت نایت

تصویری از شماره آخر از این بازی

سال گذشته Tyson Fury و Anthony Joshua برای تبلیغ UFC با الکترونیک آرتز همکاری کردند و Eddie Hearn هم اعلام کرد که ایده بازگشت فایت نایت را به الکترونیک آرتز داده است. او گفت:

من یک ایده برای فایت نایت داشتم که به الکترونیک آرتز ارائه دادم. این بازی تنها یک محیط مجازی نیست بلکه بسیار پیچیده‌تر از آن است. چندی پیش من با EA صحبت می‌کردم و به آن‌ها گفتم هر موقع بحث از فایت نایت می‌شود به‌شدت از آن استقبال می‌شود. من فکر می‌کنم که بازگشت فایت نایت برای EA Sports بسیار بزرگ خواهد بود.

دنیای بازی‌های فایتینگ بسیار گسترده بوده و طرفداران زیادی دارد. همین سبک بازی به چند بخش مختلف تقسیم شده که نشان بر گستردگی آن است. با این حال بازگشت فایت نایت می‌تواند یک تغییر خوب در این ژانر باشد البته باید یک چیز متفاوت ارائه دهد تا از آن استقبال بشود و طرفداران به خرید این بازی ترغیب بشوند.

منبع: VideoGamesChronicle.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما