بسته‌های الحاقی بازی‌های مس افکت و عصر اژدها رایگان شدند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
dragon age mass effect

شرکت الکترونیک آرتز (EA) تصمیم گرفت تا بسته‌های الحاقی برخی از عناوین عصر اژدها (Dragon Age) و مس افکت (Mass Effect) را رایگان کند. در گذشته شما برای خرید این موارد باید از امتیاز‌های بایوور (BioWare Points) استفاده می‌کردید. حال الکترونیک آرتز می‌خواهد ارزش این امتیازات را با اینکار کمتر کند.

تنها استثنای این مورد بسته‌های چند نفره مس افکت ۳ است. شما برای خرید این موارد باید همچنان از امتیازهای بایوور استفاده کنید. البته این ارز تا ۱۹ مهر در دسترس خواهد بود. پس از آن ارزش خود را از دست خواهد داد. بعد از این تاریخ بازیکنان تنها می‌توانند از امتیازاتی که داخل بازی بدست آوردن بسته‌های چند نفره را خریداری کنند.

بازی‌هایی که بسته‌های الحاقیشان رایگان خواهند بود؛ عصر اژدهای ۲، عصر اژدها: اوریجینز (Origins)، مس افکت ۲ و مس افکت ۳ هستند. با اینکار الکترونیک آرتز در تلاش است تا عناوین قدیمی خود را زنده نگه دارد. از طرفی به دلیل اینکه این بازی‌ها قدیمی هستند، افراد کمی حاضر به خرید بسته‌های الحاقی آن‌ها می‌شوند.

بسته الحاقی مس افکت و عصر اژدها

شرکت بایوور در حال حاضر روی یک بازی مس افکت و عصر اژدهای جدید کار می‌کند. عصر اژدها در وضعیت بسیار کامل‌تری قرار دارد اما در سال ۲۰۲۲ عرضه نخواهد شد. مجموعه عصر اژدها سابقه زیادی داشته و بایوور نیز در تلاش است تا عنوان بعدی این مجموعه را در بهترین حالت ممکن عرضه کند. به همین دلیل روند ساخت آن بسیار طولانی شد.

هنوز خبر جدیدی از مس افکت بعدی منتشر نشده است. با اینحال فاصله زیادی با کامل شدن داشته و با توجه به عصر اژدها، بایوور نیز تمرکز زیادی روی آن ندارد. البته باید انتظار داشت که پس از عصر اژدها قطعاً ما شاهد یک مس افکت جدید خواهیم بود. این دو مجموعه بزرگ‌ترین عصرهای بایوور بوده و قطعاً این شرکت تمام تلاش خود را برای ساخت آن‌ها به بهترین شکل انجام خواهد داد.

منبع: VideoGamesChronicle.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما