نسخه‌ی سوییچ EA Sports FC 24 برای اولین بار قرار است به‌درد بخورد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی EA Sports FC 24

کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) اخیرا نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی EA Sports FC 24 را یک دستاورد بزرگ از نظر فنی شمرده است.

گفتنی است که FC 24 روی نینتندو سوییچ با موتور بازی‌سازی فراست‌بایت اجرا می‌شود که در تاریخ این مجموعه بی‌سابقه بوده است. این بدان معناست که کمپانی سازنده قرار نیست که بار دیگر یک نسخه‌ی به‌روز شده از فیفا ۱۹ را در سال جاری منتشر کند. بازیکنان در نینتندو سوییچ همچنین حالت آلتیمیت تیم بهبود یافته را مشابه‌ی نسخه‌ی اصلی آن در نسخه‌های کنسولی و کامپیوتر بازی تجربه خواهند کرد. شایان ذکر است که این حالت در گذشته روی کنسول دستی نینتندو به شدت محدود بود.

در این میان دارندگان نینتندو سوییچ در طول سال‌های اخیر به شدت از الکترونیک آرتز به دلیل انتشار نسخه‌های قدیمی فیفا روی این کنسول انتقاد کرده‌ و خواستار نسخه‌ای مدرن بوده‌اند. حال جان شپرد (John Shepherd)، مدیر اجرایی تولید الکترونیک آرتز، بیان کرده که FC 24 از نظر ویژگی‌های مشترک با نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بازی قابل مقایسه است:

این نسخه‌ همه‌ی حالت‌ها را خواهد داشت و از نظر گیم‌پلی بیشتر مشابه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بازی خواهد بود. البته چندین تفاوت به دلیل سخت‌افزار متفاوت وجود دارد، اما بازی به صورت کلی عالی اجرا می‌شود.

بازی EA Sports FC 24

شپرد در ادامه FC 24 را روی نینتندو سوییچ به عنوان یک پروژه‌ی بزرگ توصیف کرد:

چندین سال گذشته در تلاش بودیم تا بازی به خوبی روی سوییچ اجرا شود. مدتی پیش در حال بررسی آن با نینتندو بودیم و اعضای تیم در مورد آن هیجان‌زده هستند. این حاصل همکاری در سراسر بخش‌های الکترونیک آرتز بود و برای اینکه همه‌ی بازی به خوبی روی سوییچ کار کند، مجبور شدیم از پشتیبانی تیم فراست‌بایت استفاده کنیم. این یک دستاورد بزرگ است.

بازی EA Sports FC 24 در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در نهایت علی‌رغم بهبودهایی که برای FC 24 روی نینتندو سوییچ انجام شده است، از قابلیت کراس‌پلی پشتیبانی نمی‌کند.

منبع: IGN

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی نینتندو مدل Switch OLED Neon Blue and Neon Red Joy-Con

کنسول بازی قابل حمل نینتندو سوئیچ مدل Liteبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما