فار کرای ۷ و یک فار کرای آنلاین چند نفره در دست ساخت است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Far Cry

طبق اخباری که اخیراً منتشر شده، یوبیسافت در حال کار روی دو عنوان جدید از مجموعه فارکرای (Farcry) است. اولی هفتمین عنوان از مجموعه فارکرای بوده و دومی یک بازی چند نفره از این مجموعه است. منابع مطلع گفته‌اند که رئیس شرکت یوبیسافت در یک گفت و گو اخیراً به این دو بازی اشاره کرده است.

همینطور اینکه این منابع اطلاع دادند که فارکرای ۷ با استفاده از موتور انیمیشن سازی یوبیسافت به نام Snowdrop ساخته خواهد شد. یوبیسافت در عناوین قبلی خود از موتور Dunia استفاده می‌کرد که با وجود جلوه‌های زیبا، مشکلات انیمیشنی نسبتاً زیادی داشت. Snowdrop موتور عناوین بزرگ یوبیسافت مثل دیویژن (Division) و بازی به شدت مورد انتظار آواتار: مرزهای پندورا (Avatar: Frontiers of Pandora) است. همینطور اینکه یوبیسافت از این موتور برای بازی جنگ ستارگان (Star Wars) هم استفاده کرده است.

اینطور که به نظر می‌رسد، شعبه مونترئال یوبیسافت در حال کار روی این دو بازی است. در ابتدا نیز این دو بازی قرار بود یک عنوان واحد باشند ولی از هم جدا شدند. هنوز اطلاعات زیادی از هر دو عنوان در دسترس نیست ولی بازی چند نفره به احتمال زیاد در فضای آلاسکا جریان خواهد داشت. هر دو بازی نیز در سال ۲۰۲۵ میلادی عرضه خواهند شد.

بازی جدید فارکرای

بازی فارکرای با دوران اوج فاصله زیادی گرفته و نیاز دارد که دوباره به دوران شماره ۳ یا حتی ۴ بازگردد.

ساخت یک بخش چند نفره بازیکن علیه بازیکن (PvP) در سری فارکرای ایده نسبتاً جدیدی است. به دلیل اینکه بازی فارکرای ۶ دارای این بخش نبود. بلکه تنها بخش کوآپ را داشت.

به طور کلی مسیر ساخت عناوین فارکرای پس از جدایی دن هی (Dan Hey) تغییر کرد. او از یوبیسافت جدا شد تا به بلیزارد (Blizzard) در ساخت بازی بعدی کمک کند. به همین دلیل اگر برنامه‌ای برای فارکرای ۷ بود با رفتن هی با تغییر مواجه شد. حال اینکه عناوین بعدی این مجموعه در چه زمانی عرضه خواهند شد هنوز مشخص نیست.

یوبیسافت چندی پیش ساخت سه عنوان خود را منحل کرد. به دلیل اینکه قصد داشت تمرکز بیشتری روی عناوین بزرگ خود داشته باشد. نام سه بازی منحل شده هرگز اعلام نشد و امکان دارد که یکی از آن‌ها پروژه زودرس فارکرای بوده باشد. به طور کلی یوبیسافت در این مدت مشکلات زیادی داشته و نتوانسته در بازار رقابت عملکرد خوبی داشته باشد.

با توجه به تغییراتی که در دنیای تجاری بازی‌های ویدئویی اتفاق افتاده، یوبیسافت قصد دارد با این مسیر همراه شود. به همین دلیل تغییرات زیادی در مجموعه‌های اصلی و بزرگ خود مثل اساسینز کرید (Assassin’s Creed)، فارکرای و موارد دیگر ایجاد کرده است. مدیر یوبیسافت در این مورد گفته که هنوز عناوین با روند جدید تجاری عرضه نشدند. با این حال بازی‌های اخیر این شرکت عملکرد چندان خوبی از لحاظ فروش نداشتند.

منبع: VideoGamesChronicle.com


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما