فیفا از پلتفرم استریم خود با نام فیفا پلاس رونمایی کرد

۲۵ فروردین ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

فیفا دیروز در اقدامی از پلتفرم استریم خود با نام فیفا پلاس رونمایی کرد. فیفا پلاس یک پلتفرم استریم رایگان است که هم به صورت اپلیکیشن (iOS و اندروید) و هم به‌صورت نسخه‌ی وب در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این پلتفرم استریم فعلا به صورت رایگان در دسترس قرار دارد، اما ممکن است که در آینده کاربران برای بهره‌گیری از همه‌ی امکانات این سرویس مجبور به پرداخت حق اشتراک شوند. کاربران می‌توانند در این سرویس آرشیو هزاران مسابقه، اطلاعات و اخبار پیرامون مسابقات و رویدادهای ورزشی و چندین سریال اختصاصی را تماشا کنند.

محتوای این پلتفرم شامل پخش زنده فوتبال از لیگ‌های داخلی سراسر جهان، آرشیو بازی‌ها، مستندات ورزشی و مرکز مسابقات برای دسترسی به نتایج و آمار مسابقات ورزشی خواهد بود. بخش مرکز مسابقات، بخش جالب و تعاملی از سرویس فیفا پلاس است که کاربران در آن می‌توانند بایک‌دیگر تعامل داشته باشند، مسابقات را پیش‌بینی کنند، به تیم محبوب خود رای بدهند و با زدن تست‌ها و پاسخ دادن به سؤالات ورزشی دانش خود را بیازمایند. طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده قرار است تا پایان سال ۲۰۲۲، این سرویس چهل هزار مسابقه را با همکاری ۱۰۰ عضو فدراسیون تحت پوشش زنده قرار دهد و رقابت‌‌های ۲۹ هزار ورزشکار مرد و ۱۱ هزار زن را به صورت زنده پخش کند.

همچنین قرار است این پلتفرم اخبار روزانه‌ی مسابقات ۴۰۰ مرد و ۶۵ زن را به اطلاع کاربران برساند. به گفته‌ی رئیس فیفا «جانی اینفانتینو» فدراسیون جهانی فوتبال اولین فدراسیون ورزشی است که چنین پلتفرمی را با خدمات گسترده به کاربران ارائه می‌کند. وی ادعا کرد که این پلتفرم نشان از یک تغییر فرهنگی است و جذابیت و هیجان زیادی را برای هواداران سراسر جهان به ارمغان خواهد آورد. باید خاطر نشان کنیم که فیفا پلاس مسابقات لیگ‌‌های اروپایی، سوپرلیگای دانمارک، فرتونا لیگای اسلواکی، مسابقات رده سنی جوانان و بسیاری دیگر را شامل خواهد شد.

فعالیت این پلتفرم از امروز برای پنج زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی و اسپانیایی آغاز شد. همچنین زبان‌های کره‌ای، ژاپنی، ایتالیایی، هندی و عربی طی چند ماه آینده به این پلتفرم اضافه خواهد شد. پلتفرم استریم فیفا پلاس مستندهای بلند اختصاصی، سریال‌‌های مستند درباره‌ی ستارگان دنیای فوتبال، برنامه‌‌های گفت‌وگو محور و آرشیو کاملی از مسابقات را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. به گفته‌ی خبرنگار هالیوود، فیفا پلاس تا پایان سال جاری بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر خواهد داشت. باید دید استقبال کاربران و علاقمندان به مسابقات ورزشی از این سرویس چطور خواهد بود.

منبع: Techcrunch

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه