فورتزا موتوراسپرت جدید پاییز امسال عرضه خواهد شد؛ تریلر آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
Forza Motorsport

عناوین فورتزا موتور اسپرت (Forza Motorsport) یکی از بهترین عناوین انحصاری ایکس‌باکس بوده که طرفداران بسیار زیادی دارند. این عناوین تمرکز بسیار زیادی روی شبیه‌سازی داشته و دقیق‌ترین حالت رانندگی روی کنسول‌ را به کاربران ارائه می‌دهد. حال شرکت ترن ۱۰ (Turn 10) سازنده این بازی اعلام کرده که فورتزا موتوراسپرت جدید پاییز امسال برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری اس و ایکس به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد.

در کنار معرفی تاریخ عرضه، شرکت ترن ۱۰ اطلاعات بیشتری نیز از این بازی منتشر کرد. برای مثال اینکه دو ماشین کادیلاک سری وی (Cadillac Racing V Series) و شورلت کوروت ای ری (Chevrolet Corvette E-Ray) در زمان عرضه در دسترس کاربران خواهد بود. همینطور اینکه در این بازی تمرکز روی رقابت بوده و به همین دلیل تلاش شده تا مسیرها و ماشین‌ها به بهترین نحو طراحی شوند.

تریلر اخیری هم که از این بازی منتشر شد، فورتزا موتور اسپورت را روی کامپیوتر نشان می‌داد. اینطور که به نظر می‌رسد این بازی از لحاظ گرافیکی بسیار پیشرفته و دقیق بوده و تیم سازنده تلاش بسیاری کرده‌اند که آن را به بهترین شکل مهم طراحی کنند. همینطور اینکه جزئیات ماشین‌ها در بازی موتوراسپورت بسیار زیاد بوده که آن را چندین برابر جذاب می‌کند.

در زمان عرضه بیش از ۵۰۰ ماشین در بازی فورتزا موتوراسپورت وجود دارد

همانطور که گفته شد بازی فورتزا موتور اسپرت با بیش از ۲۰ مسیر تازه طراحی شده عرضه خواهد شد. همینطور اینکه این نقشه‌ها حالت‌های مختلف داشته که باعث می‌شود بازیکنان مسیرهای مختلف را از یک نقشه تجربه کنند. از این ۲۰ نقشه و مسیر، ۵ مورد از آن‌ها تا به حال در عناوین فورتزا موتوراسپرت وجود نداشته و کاملاً جدید هستند. تیم مسیرها دارای شرایط مختلف بوده و حتی جاده‌ی آن‌ها نیز نسبت به دماهای مختلف واکنش نشان خواهد داد.

عرضه بازی فورتزا موتوراسپرت

اگر برای شما ماشین‌ها مهم هستند، بازی موتوراسپرت در زمان عرضه بیش از ۵۰۰ ماشین مختلف خواهد داشت. این ماشین‌ها هم جدید بوده و هم قدیمی هستند. حال اینکه کاربر کدام را انتخاب کند به طور کامل به او بستگی دارد. تعدادی از این ماشین‌ها در تریلر و تصاویر این بازی وجود دارد که نشان می‌دهد ما شاهد مدل‌های مختلف با شرکت‌های متفاوت هستیم.

حالت جدید Builder Cup Career Mode چالش‌های جدیدی در مسیر بازیکنان قرار می‌دهد

حالت بیلدر کاپ کریر (Builder Cup Career Mode) یک حالت کاملاً جدید در سری فورتزا موتوراسپورت است. به این شکل که کاربران باید تلاش کنند تا ماشین‌های خود را با استفاده از موارد مختلف در بازی ارتقاء داده و بهترین ماشین را بسازند. هوش مصنوعی بازی فورتزا موتوراسپرت پیشرفت بسیار زیادی داشته و به همین دلیل رقابت با آن کار راحتی نخواهد بود. این بخش کاملاً تک نفره بوده و شما باید ماشین خود را به بهترین نحو ارتقاء دهید تا در مسابقات پیروز شوید.

اطلاعات بیشتر از این حالت  به زودی در یک رویداد مخصوص فورتزا منتشر خواهد شد.

در کنار دوستان با دنیا مسابقه دهید

در بازی فورتزا موتوراسپرت حالت‌های مختلفی از مسابقات آنلاین وجود دارد. در کنار آن رویدادهای هفتگی نیز وجود دارد که بازیکنان می‌توانند در آن شرکت کرده و از رقابت با افراد دیگر لذت ببرند. در کنار آن شرکت ترن ۱۰ از هوش مصنوعی خود در حالت آنلاین هم استفاده کرده تا از همیشه امن‌تر و جذاب‌تر بشود. یکی از موارد جالب اضافه شده به بازی سیستم سلامت راننده است که در انتهای هر مسابقه به کاربران ارائه داده می‌شود.

عرضه بازی فورتزا موتوراسپرت

بازی فورتزا موتور اسپرت جدید را همین الان پیش خرید کنید

اگر شما نسخه پریمیوم (Premium) فورتزا موتوراسپرت را پیش خرید کنید، ۵ روز زودتر به این بازی دسترسی خواهید داشت. همینطور اینکه کاربران اشتراک گیم‌پس از روز اول می‌توانند فورتزا موتور اسپرت را تجربه کنند. در کنار آن کاربران می‌‌توانند نسخه عادی بازی را به نسخه پریمیوم ارتقاء داده تا از موارد مختلف موجود در آن استفاده کنند.

پیش خرید فورتزا موتوراسپرت برای کامپیوتر هنوز در دسترس نیست. با این حال کاربران استیم می‌توانند این بازی را در Wishlist خود قرار داده تا زمانی که پیش خرید آن امکان پذیر شد، این کار را انجام دهند.

بازی فورتزا موتور اسپرت در تاریخ ۱۸ مهر (۱۰ اکتبر) برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری اس و ایکس به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد. شرکت سازنده اعلام کرده که تا چندین سال از بازی فورتزا موتوراسپرت پشتیبانی خواهد کرد و برای آن محتوای جدید عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما