پشتیبانی از بازی کارتی Gwent روی کنسول‌ها به پایان می‌رسد

۱۷ آذر ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Gwent

نهم دسامبر امسال، استودیوی «سی‌دی پراجکت» (CD Project Red) به پشتیبانی از بازی کارتی «گوئنت» (Gwent: The Witcher Card Game) روی کنسولهای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ پایان می‌دهد. با این حساب، از نهم دسامبر دیگر خبری از به‌روز رسانی، محتوای بیشتر، خریدهای درون برنامه‌ای، یا Matchmaking نخواهد بود. طبق گفته سی‌دی پراجکت، یک به‌روز رسانی «بازی را در شرایط جاری نگه خواهد داشت»، گرچه این نسخه‌های کنسولی با برخی محدودیتها، تا نهم ژوئن قابل بازی خواهد بود.

البته که پشتیبانی از نسخه‌های کامپیوتر شخصی و موبایل بازی – که طبق اظهارات توسعه دهنده، محبوبترین پلتفرمهای بازی محسوب می‌شوند – ادامه خواهد یافت. بازیکنان کنسولهای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ می‌توانند پیشرفت خود در بازی را طی یک دوره گذار شش ماهه – از نهم سپتامبر تا نهم ژوئن – به حساب خود در سایر پلتفرمها منتقل کنند.

بازی Gwent

نسخه iOS بازی گوئنت سپتامبر امسال منتشر شد، و نسخه اندروید هم در راه است. سی‌دی پراجکت در بیانه خود در این مورد مدعی شده که توان این را نداشته است که «در عین حفظ تعادل بین ویژگیهای نسخ متعدد بازی، از همه آنها پشتیبانی نماید.» در این بیانه در ادامه چنین آمده است:

«وقتی که ما در سال ۲۰۱۷ نسخه کنسولی بازی گوئنت را عرضه کردیم، هدفمان فراهم آوردن همان درجه پشتیبانی از بازیکنان نسخه کنسولی بود که پیش از آن برای طرفداران پلتفرم کامپیوترهای شخصی فراهم آورده بودیم. به هر صورت، با عرضه بازی روی پلتفرم iOS و در راه بودن نسخه اندرویدی بازی، تعداد پلتفرمهای مورد پشتیبانی بازی بطور قابل توجهی افزایش می‌یابد.»

از نهم دسامبر، بازیکنان کنسولی می‌توانند داده‌های حسابشان را – موارد تزئینی، پولها، کارتها، سطوح، درجات، قراردادها، و غیره – به حساب GOG خود منتقل نمایند. لازم به ذکر است که طبق گفته سی‌دی پراجکت، این حسابها در هم ادغام نخواهند شد، بلکه روی هم کپی می‌شوند؛ این بدین معناست که پیشرفت شما در بازی تنها می‌تواند به حسابهایی منتقل گردد که پیش از این سابقه بازی گوئنت را نداشته است.

منبع: The Verge

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar آرش دهستان

    از همون اول هم بعد از اینکه بازی ویچر۳ اومد مردم خواهان بازی کارتی گوئنت روی پلتفرم موبایلی بودن و یادمه حتی پرسشنامه پر کردن. اما سی دی پراجکت رد متاسفانه نه تنها به این صحبت های مخاطبینش توجهی نکرد اون موقع بلکه کاملا غیر منتظره به یکباره این زیر بازی کارتی رو روی کنسول ها ارائه کرد. یادمه خیلی تعجب کرده بودم اون لحظه چون کاملا واضح بود این نسخه کنسولی اصلا الان وقتش نبود و همه منتظر نسخه موبایلی بودن. بهرحال خبر جالبی بود. امیدوارم درس های خوبی از این اتفاق گرفته باشن بچه ها لهستانی

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه